Şimdi Ara

SATILDI SILINEBILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    gozum gıbı baktıgım temız kutusunda ve kutu aksesuarları tam olan i550 mi i900 e yukseltmek ıcın satıyorum yanında ekstra olarak arac cam tutucu arac sarj aletı ekstra kulaklık 2gb lık hafıza kartı kaset adaptoru ve blurtooth kulaklıkda verecegım ısteyene program cd sıde hazırlayabılırım route 66 yuklu olup yıne ekstra dan garmın (en son versıyon yukludur ) gps programı kayıtlıdır cıhaza yukludur ıcınde dıvx programı ayrıca msn programları ve bır cok program daha yukludur fiyatı : 400 ytl dir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arti6630 -- 17 Ekim 2008; 20:08:24 >

• ilanını baltalamak gibi olmasın ama sıfırı 450 ytl iken bu cihazı satman zor biraz
  • yanında hedıyeler var onlarıda fıyata katarsan fıyat artıyor su an bı arac tutucu 20 arac sarjı 25 lıra en kotu kulaklık 10 lıra 2 gb lık hafıza kartı var bunlar gazeteden kuponla alınmadı dostum
  • adı ustunde hediye fiyata niye katıyosunki vermeye bilirsin kardeş.
  • takas yaparsan sony ericson k530i var elimde...ama bunu ben w660i ye çevirdim.
  • fıyatım bu arkadaslar almak ısteyen alır almak ıstemeyenın de canı sagolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: akifedikli

takas yaparsan sony ericson k530i var elimde...ama bunu ben w660i ye çevirdim.

tesekkurler takas dusunmuyorum nakıt lazım i900 alacagım cunku
  • pm
  • pm cevaplandı satısa devam
  • Cıhaz 400 e satılmıstır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.