- x
arkadaşlar acil fikirlerinize ihtiyacım var bmw 316i hakkında
18 Cevap7815 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

179 Mesaj
11 Ekim 2008; 11:24:15 

arkadaşlar bugun karar vermek zorundayım 2006 bmw 316i mi yoksa 2006 passat mı arasında kararsız kaldım. sizce hangisini almalıyım. İç dizayn olarak passat serileri mükemmel ama performans ve yol tutuşu açısından nasıl passatı bilemiyorum yardımcı olusanız sevinirim. passatın motor seçeneginde karar vermedim fikirlerinizi bekliyorum....

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

377 Mesaj
12 Ekim 2008; 2:09:16 

quote:

Orjinalden alıntı: german

arkadaşlar bugun karar vermek zorundayım 2006 bmw 316i mi yoksa 2006 passat mı arasında kararsız kaldım. sizce hangisini almalıyım. İç dizayn olarak passat serileri mükemmel ama performans ve yol tutuşu açısından nasıl passatı bilemiyorum yardımcı olusanız sevinirim. passatın motor seçeneginde karar vermedim fikirlerinizi bekliyorum....

Performans, yol tutuş , dış tasarım , iç tasarım , prestij konularında bmw 3 passattan önde. Passatlarda 2006 modellerinde 1.6fsi motor var bahsettiginiz bmw 3.16 ya rakip olarak. beygir güçleri iki markadada aynıdır 115hp. Bmw alın derim ben.

Opus Nocturne

4036 Mesaj
12 Ekim 2008; 2:24:40 

Nasıl yani E90 alabilecek paranız var ama Passatla ikisi arasında mı kalıyorsunuz hala anlayamadım

2011 Focus II 109 Tşi
powered by taşıtmatik

2059 Mesaj
12 Ekim 2008; 3:03:31 

quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Nasıl yani E90 alabilecek paranız var ama Passatla ikisi arasında mı kalıyorsunuz hala anlayamadım

Forumun havasından olsa gerek

Ulan ciddi ciddi passat ile 3 serisi arasında kalanlar var, Vw'e helal olsun

10220 Mesaj
12 Ekim 2008; 3:38:49 

quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

Bende anlamadım nedense :)

Over gizliden gizliye insanlara PM ile vwyimi aşılıyor ne yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 12 Ekim 2008; 3:34:34 >

179 Mesaj
12 Ekim 2008; 10:30:29 

evet arkdaaşlar teşekkür ediyorum ve bmw almaya karar verdim herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim...

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

5625 Mesaj
12 Ekim 2008; 10:36:02 

quote:

evet arkdaaşlar teşekkür ediyorum ve bmw almaya karar verdim herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim...

Büyük forum'uz arkadaşı 1 günde ikna ettik

Millet aylarca sürünüyor burada ne alsam diye

6353 Mesaj
12 Ekim 2008; 10:38:58 

Bende 2 hafta kadar once 2007 model elma ile 2007 model armut arasinda kaldim topic actim

Arkadasim yaz arabalar su renk su dolulukta suyuncu sahiplerinden su durumda

Sunun kazasi bunun busu war bu bu para buda bu para yaz bari

Yasini isini durumunu yaz bari de bizde anlayalim

Keza zaten araba almadan 1 gun once neden geliyorsunki foruma 1 hafta once gel

3 saat sonra araba alicam hangisini alim ? Sorma arkadasim bize, yumurta kapiya gelene kadar yat sen sonra sana jet cevap yazalim

Ayrica passatin motor seceneklerine [ki bu ne demekse] karar wermediysen modeline nasil karar werdin ?

2006 1.6 passat ile 2.0 tdi arasinda nerdeyse bir golf iv parasi war ya

Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]

179 Mesaj
12 Ekim 2008; 11:22:29 

arkdaşım sen bunu sanırım sadece msj yazmak için yazdın sanırım. yumurtanın biyere dayandıgı yok ben zaten bir bmw kullanıcısıyım passat hakkında bilgisi olan arkdaşlar varsa bilgi almak için yazdım sadece bu arada Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi bu cümlende çok komik 2 araba arasında ki farkı sadece kullananlar bilir ben buraya o yüzde topic açtım dergilerde yazan verilere göre hareket etmek istemiedimden ayrıca nasıl araba kullandıgımı nerde biliyosun da tekin hissetmiyorsun kendini passatın özeliklerini bileemk yada nasıl bir araba oldugunu bilmemek şöförlüğünün zayır oldugunumu nitelendirypr. gerçi her forumda senin gibi aradan çıkar o yüzden bu tartışmayı büyütmüyrum aklımda ufak tefek sorular vardı passat için onları arkdaşlar sayesinde çözülüyo.

140 Mesaj
12 Ekim 2008; 17:51:04 

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Bende 2 hafta kadar once 2007 model elma ile 2007 model armut arasinda kaldim topic actim

Arkadasim yaz arabalar su renk su dolulukta suyuncu sahiplerinden su durumda

Sunun kazasi bunun busu war bu bu para buda bu para yaz bari

Yasini isini durumunu yaz bari de bizde anlayalim

Keza zaten araba almadan 1 gun once neden geliyorsunki foruma 1 hafta once gel

3 saat sonra araba alicam hangisini alim ? Sorma arkadasim bize, yumurta kapiya gelene kadar yat sen sonra sana jet cevap yazalim

Ayrica passatin motor seceneklerine [ki bu ne demekse] karar wermediysen modeline nasil karar werdin ?

2006 1.6 passat ile 2.0 tdi arasinda nerdeyse bir golf iv parasi war ya

Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi

valla bence de passat lafi biraz havada kalmış,bmw 316i ok ama passatın kac tane modeli var,hani en azindan motor hacmini söylesen performans değerlendirmesi yapardık

There is no guarantee that you will live to see another day

6353 Mesaj
12 Ekim 2008; 21:13:59 

quote:

arkdaşım sen bunu sanırım sadece msj yazmak için yazdın sanırım. yumurtanın biyere dayandıgı yok ben zaten bir bmw kullanıcısıyım passat hakkında bilgisi olan arkdaşlar varsa bilgi almak için yazdım sadece bu arada Hayir sizinle ayni trafige cikiyoruz, sonra tekin hissetmiyorum kendimi bu cümlende çok komik 2 araba arasında ki farkı sadece kullananlar bilir ben buraya o yüzde topic açtım dergilerde yazan verilere göre hareket etmek istemiedimden ayrıca nasıl araba kullandıgımı nerde biliyosun da tekin hissetmiyorsun kendini passatın özeliklerini bileemk yada nasıl bir araba oldugunu bilmemek şöförlüğünün zayır oldugunumu nitelendirypr. gerçi her forumda senin gibi aradan çıkar o yüzden bu tartışmayı büyütmüyrum aklımda ufak tefek sorular vardı passat için onları arkdaşlar sayesinde çözülüyo.

Sen bu mesaji mesaj atmak icin yazmadin mi ? Mesajlari yazmak icin yazmiyormuyuz

Bunun adina yalan dolan denir `alicam` niye diyorsun ozaman yaz 3.16 im war passat mi iyi benim aracim mi arkadaslar yaz

Sizinle ayni trafige cikinca tekin hissetmiyorum cunku bakin guvenilir biri degilsiniz yaptigini cok sacma cocuk isi 3.16 sizin mi babanizin mi ?

Siz bu forumu ne saniyorsunuz ya sizin topicinize yazi yazanlardan hangisi passat yada 3.16 kullanmis sizce 1 kisi ? 2 kisi ?

Forumun %70 si liseli cocuk ya arabayi kullanmadan yorum yazandan tut araba alicam diye yalan topic acana kadar adam war burada

[drahte1905 | Cennetlik Zebani] love me or hate me, i promise it won't make me or break me.[/right]

305 Mesaj
13 Ekim 2008; 16:04:43 

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Sen bu mesaji mesaj atmak icin yazmadin mi ? Mesajlari yazmak icin yazmiyormuyuz

Bunun adina yalan dolan denir `alicam` niye diyorsun ozaman yaz 3.16 im war passat mi iyi benim aracim mi arkadaslar yaz

Sizinle ayni trafige cikinca tekin hissetmiyorum cunku bakin guvenilir biri degilsiniz yaptigini cok sacma cocuk isi 3.16 sizin mi babanizin mi ?

Siz bu forumu ne saniyorsunuz ya sizin topicinize yazi yazanlardan hangisi passat yada 3.16 kullanmis sizce 1 kisi ? 2 kisi ?

Forumun %70 si liseli cocuk ya arabayi kullanmadan yorum yazandan tut araba alicam diye yalan topic acana kadar adam war burada

+1

2011 SPORTAGE 1.6 GDI BEYAZ

787 Mesaj
13 Ekim 2008; 16:10:45 

@german

2006 bmw 3.16i.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Ekim 2008; 16:21:35 

Sn TANER GÖDE konu ile ilgili açıklama için topice bekleniyorsunuz

7834 Mesaj
13 Ekim 2008; 18:05:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Ceramony

Sn TANER GÖDE konu ile ilgili açıklama için topice bekleniyorsunuz

bu topiğin konusu onu bile aşar.

bmw nere vw nere

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ekim 2008; 9:39:25 

quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

bu topiğin konusu onu bile aşar.

bmw nere vw nere

Gelmemişmi daha

5575 Mesaj
14 Ekim 2008; 12:05:07 

gerçekten bilgi almak isteyenleri de mundar ettiniz

Gerçi esas soruya cevap vereyim diye bir hışımla başladım ama cevap verecek soruyu tam benimseyemedim

Passat mı 3.16 mı diye soruyorsan;

Passat 1,6 ise, tabiki 316.
Passat 2.0 TDI ise, hele de DSG ise tabi ki Passat.
Otomatik isteniyorsa tabi ki Passat çünkü 316 da otomatik bulunmuyor.
Geniş iç hacim isteniyorsa tabi ki Passat çünkü 316 daha küçük.
Yol tutuş konusunda çok uzak ara olmasa da BMW daha iyidir.

Ama 316 yerine Passat bilgisi edinmek istiyorsan aslında VW ana başlığı altında bir sürü topic mevcut, Passata özel 100 lerce sayfalık konular var(eskisi ve yenisi toplamda)

1582 Mesaj
14 Mart 2010; 17:28:19 

316i feci dayı

890 Mesaj
14 Mart 2010; 22:21:38 

quote:

Orijinalden alıntı: caligula

316i feci dayı

konu hort be dayıı. ne yaptın sen kaç senelik konuyu hortlatmışsın biraz dikkat diorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Araç tercih-kıyaslama » arkadaşlar acil fikirlerinize ihtiyacım var bmw 316i hakkında
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.549