Şimdi Ara

Sony PlayStation 3 için yeni AC adaptörü hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony popüler oyun konsolu PlayStation 3 için hazırladığı yeni AC adaptörünü duyurdu. Eş zamanlı olarak SIXAXIS veya DualShock 3 gibi iki kontrolcünün şarj edilebilmesine olanak tanıyan adaptör ayrıca PS3 ve PSP için hazırlanan kablosuz kulaklığın şarj edilebiliyor. Gelen bilgilere göre adaptör ilk etapta Japonya'da pazara sunulacak ve tüm vergileri dahil 28$'lık etiket fiyatı üzerinden Aralık ayında kullanıcılar ile başlayacak. Yeni adaptörün diğer pazarlarda ne zaman satışa sunulacağı ise henüz açıklanmış değil.

• Herşeyin ilkini japonlara sunuyorlar...
    buarada ana sayfadan mesaj olayının düzeltilmesi sevindirici...
  • ne bu şimdi uzatma kablosu gibi bişiymi.Eğer öyleyse almaya gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfg_1453

ne bu şimdi uzatma kablosu gibi bişiymi.Eğer öyleyse almaya gerek yok

İşte Ps3 ve psp aksesuarlarını şarj edebilmek için hazırlanmış bir adaptör. Ben psp'mi de ds3'ümü de hatta mp3ümü de Ps3 üzerinden şarj ettiğim için ihtiyacım yok. Hem işlevine göre fiyat olarak biraz pahalı geldi, bu aletler en fazla 20$'a satılır diye bilirim.
  • Hadi bakalım hayırlısı bu arada sonunda mesaj atabiliyorum burdanda :)
  • fx57 sen ps haberleri yayınlamazdın,hayırdır?

teşekkürler bu arada
  • Şaka mı bu. Benim PS3 te 4 USB var. Bunu alıp napiim. Ayrıca bunun benzeri cihazlar Mp3 cihazlarını usb'den şarj etmek için 10ytl'ye heryerde satılıyor. Allah bilir sony bunu kaça satmaya kalkar. Sakın aldanmayın arkadaşlar. PC'nizde de fotoğraf makinesi, cep telefonu, mp3 için kullandığınız mini usb kablo varsa onunla bile şarj edebilirsiniz gamepad'leri.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.