Şimdi Ara

PHILIPS SİNEMA SİSTEMİ ve HOPARLÖRLERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

merak ettiğim ir konuyu danışmak istiyorum. şimdi benim yaklaşık 4 5 sene önce aldığım bir philips ev sinema sistemim var. 5.1 ses sistemli. hoparlörlerin cihaza girişi özel bir şekilde ayarlanmış. bildiğimiz jack uçlarından değil. dikdörtgen kutucuklar gibi.. umarım anlatabilmişimdir bu kısmı. şimdi artık bu sistemin dvd playerı oldukça eskidi yeni bir player almak istiyorum. ama hoparlörlerden çok memnunum. şimdi herhangi bir dvd divx yada blueray player alsam şimdiki hoparlörleri bu sistemde kullanabilirmiyim??

girişler zate tamamen farklı bu kutucuk gibi olan kısımları kesip kabloları normal girişlere uyacak uçlara bağlayabilirmiyim? bunu yaptığımda sorunsuz şeklide kullanabilirmiyim hoparlörleri??

fikirlerinizi bekliyorum..

şimdiden çok teşekkürler...

• Hep bundan dolayı üstandalr DVD li ses sitemlerini önermiyorlar.
    Mevut hoperloların kablo jack larını sorunsuz değiştirebilirseniz. Kullanbilirsiniz ancak Mevcut DVD nizden aldığını zperformansı alabilirmisiniz.

Mevcut DVD nizi amfi gibi kullanma durumunuz olabilir.
    DVD nizde Audio girişler mevcut ise Optic/Coaxial
    Bu girişlerden yeni alacağınız playerınızın sesini aktarıp kullanma imaknınız yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATA@

Hep bundan dolayı üstandalr DVD li ses sitemlerini önermiyorlar.
    Mevut hoperloların kablo jack larını sorunsuz değiştirebilirseniz. Kullanbilirsiniz ancak Mevcut DVD nizden aldığını zperformansı alabilirmisiniz.

Mevcut DVD nizi amfi gibi kullanma durumunuz olabilir.
    DVD nizde Audio girişler mevcut ise Optic/Coaxial
    Bu girişlerden yeni alacağınız playerınızın sesini aktarıp kullanma imaknınız yokmu?

@ATA@ haklı..Bu tip sistemler kendi amfisi ile kullanıldığında iyi performans verecek şekilde üretilir..Yani yeni kurduğun setup seni tatmin etmeyebilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.