Şimdi Ara

VW bora

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
24.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar..Bu yakın zaman içinde bora almayı düşünüyorum.Yanlız kafamı karıştıran bazı sorular var.Mesela comfortline,trendline,pacific,primline modelleri var.Bunların anlamını bilmiyorum açıklarsanız sevinirim.Yani hangi modelini almalıyım ve alırken nelerine bakmalıyım nelerine dikkat etmeliyim.Açıkcası 20000 ytl zor denkleştiriyorum.Bu max +1000 falan olur en fazla bu civarda alabileceğim bi araba bakıyorum.Şu anda kullandığım aracı kliması abs airbag olmadığından dolayı vereceğim.Daha konforlu ve güvenli bi araca binmeyi hedefledim anlayacağınız.Bunun için bora tercihim oldu.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürederim herkese....

• http://www.araba.com.tr/1306464.html bu adresteki arabanın aynısı fakat lpg si yok modeli rengi dahi aynı 21000 fiyat çekiyormuş ben bilmiyorum sadece duyumlarım böyle daha adamla ne görüştüm ne konuştum.Araç dediğim gibi 56000 de 2001 comfotline en full modeliymiş sunroof yok içi iki renk.Şimdi bu dediğim modellerde fiyat aralığı nasıl. sanırım 20500 ytl alacak gibiyim.Sadece arabanın arka tampon geri geri giderken bir yere vurmuş ve servisinde komple değişmiş başka herhangi bi değişikliği yokmuş.Acaba bu araba 8v mi yoksa 16v mi , dijital klima varmı ,esp varmı bunları soruyorum çünkü hiçbişey anlamadım bu araçtan kimisinde var kimisinde yok ne olduğunu anlamadım inanın bana.Özellikle bucak 15 kardeşim kızmasın...:)cevaplarsanız sevinirim....
  • Sayın TDA7264 (bu Stereo Anfi Ara/Çıkış Katı değil miydi, bende bir KENWOOD var, 4 deck, 5'li CD, 2 x 500 W, dolaplı ve camlı, yok yok)

http://de.wikipedia.org/wiki/VW_Passat_B5#Motoren_2

Almanca Wikipedia sitesinden daha fazla faydalanabilirsiniz. İngilizcesinde bu kadar bilgi her zaman olmuyor. Alman markası ve aracı olunca Alman Wikipedia'da daha fazla bilgi var. Şu anda da zaten Viking 1 ve Viking 2 uzay araçlarının gezegen sistemimizi terk etmesi konusunu inceliyorum...

Motor bilgilerini burada bulabilirsiniz.

AVL de var. 130 HP

Saygılarımla,

Taner Göde

VW bora
  • Yakşık 1,5 yıl önce aldığım 2004 model Bora Pasific arabamı özel nedenlerden dolayı satıyorum. aşağıdaki linkte detayını bulabilirsiniz. Arabam oldukça temiz sadece sol arka tamponda ben aldığımda da mevcut olan hafif çizik var. Onun dışında hiçbir sorunu yok.Donanımhaber üyelerine biarz indirim yaparım. Araç Isparta'dadır.

Satılık Bora Pasific 2004 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arif32 -- 26 Ekim 2008; 17:08:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.