Şimdi Ara

bilgisayara hoparlör nasıl bağlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
9.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar.bende bekonun 5.1 sinema sistemi vardı tv için.amfili dvd si bozuldu ben de yeni bir ses sistemi aldım fakat hoparlörler sağlam.şimdi bu 5 hoparlör artı subwooferi bilgisayarımda değerlendirmek istiyorum.nasıl bağlayabilirim daha doğrusu bağlanabilir mi?ses kartım CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1.herkese teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: auris80

slm arkadaşlar.bende bekonun 5.1 sinema sistemi vardı tv için.amfili dvd si bozuldu ben de yeni bir ses sistemi aldım fakat hoparlörler sağlam.şimdi bu 5 hoparlör artı subwooferi bilgisayarımda değerlendirmek istiyorum.nasıl bağlayabilirim daha doğrusu bağlanabilir mi?ses kartım CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1.herkese teşekkürler.

ses sistemin dijitalse coax kablo ile bağlayabilirsin değilse 3 lü jak ile bağlarsın sanırım doğru söyledim gerçi bu işi daha iyi bilenler yorumda bulunacaktır
  • Öncelikle Foruma hoşgeldiniz.

PC ses kartları sesi güc olmadan verir ve bu sesi hoperlolardan çıkması için Amplifikatöre ihtiyac duyarlar.
    Anfisiz PC ses kartına direk hoperlo bağlayamazsınız üzgünüm.
    quote:

Orjinalden alıntı: auris80

slm arkadaşlar.bende bekonun 5.1 sinema sistemi vardı tv için.amfili dvd si bozuldu ben de yeni bir ses sistemi aldım fakat hoparlörler sağlam.şimdi bu 5 hoparlör artı subwooferi bilgisayarımda değerlendirmek istiyorum.nasıl bağlayabilirim daha doğrusu bağlanabilir mi?ses kartım CREATIVE AUDIGY VALUE 7.1.herkese teşekkürler.
  • teşekkürler arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.