Şimdi Ara

ALTEC LANSING FX5051 mı MICROLAB FC861 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu ıkısı arasında kaldım onerılerınızı beklıyorum ozellıkle bu urunlerı kullananlardan yorumlarını beklıyorum tsk

• Her iki sette güzel fakat aralarında 70-80 lira fiyat farkı var sanırım. Bütçen el verirse ve gidip bir yerde dinleyip beğenirsen Fx5051 almanı öneririm. "Aradaki fiyat farkına değmez, ikisini de dinledim ben" dersen Fc861 alırsın.
  • Gercektende guzel bir konu acmıssın bende yakın zamanda 5,1 almayı dısınıyorum ama daha karar veremdim bende microlabı bıraz inceledim formlaran kullananlar guzel alırsanız pisman olmasınız demişler.Ben birde bu iki sistemin yanına x540 eklıyorum arkadaslar 3 içinde yorum yaparsanız iyi olur Twim umarım x540 kızmazsın
  • sagol dostum cvbın ıcın arada pek fark yok demıssın ama ben yınede altec e yonelcem herhalde tasarımı daha hosuma gıttı kablosuz kumandasının seklı kablolu kumandasının yapsı ve ısıklandırması fln :D aslında ben phılıps mms640 ı koymustum kafaya onu alcaktım tasarımı fln cok hos rms sıde aynı kategorıde altecle mırcolabla fln hem fıyatı cok cok daha ucuz ama baktım cok olumsuz yorumu war wazgectım aslında gecmemıste olabılırım:D kafam baya bı karısık yanı ....
  • yok kardes ya nıye kızayım ekleyelım tabıi benım kafamda x-540 almak yok ama senın ıcın ekledım gıttı :D:D x-540 bana cok sade geldı gorunusu ben tasarım manyagıyım da bıraz:P
    quote:

Orjinalden alıntı: armor-mx

Gercektende guzel bir konu acmıssın bende yakın zamanda 5,1 almayı dısınıyorum ama daha karar veremdim bende microlabı bıraz inceledim formlaran kullananlar guzel alırsanız pisman olmasınız demişler.Ben birde bu iki sistemin yanına x540 eklıyorum arkadaslar 3 içinde yorum yaparsanız iyi olur Twim umarım x540 kızmazsın
  • aynen goruntusu benimde hosuma gıtmıyor ama kullananlar iyi dediği için x540 dusunuyordum ama fark urunlerede yoneleceğim galıba senin dediklerin gercekrende guzel sistemler ALTEC LANSING FX5051 bu marka olarak çok iyi kullanan bi arkadasın incelemesini okudum belki sen okumusdursun @dministrator acıklamsını çok guzel dıyor ama onun alma nedeni laptop kullanıyormus ses kartı almak takmak sorun oldugu için bunu almıs usb den baglantısı oldugundan.Mıcrolab goruntu dızayn olarak çok ıyı ama marka olarak henuz kendını kendını kanıtlayamadığını dusunuyorum o yuzden kararsızım.Bide bunların galıba kobloları kısa ben duvara monte edeceğim kabloları kesip biçmeden nasıl uzatırım acaba bır onerisi olan varmı cunku kes bağla ses kalıtesı bozar diye dusunuyorum.Suan bende kararsızım
  • Arkadaşlar, kesinlikle ses sistemi alırken setin tipine bakmayın, hani iç güzelliği derler ya aynen öyle, önemli olan sesi nasıl verdiğidir. Bugün piyasada Piranha veya Snopy markalara ait görsel olarak güzel setler var ama sesi inanılmaz kötüdür. Mümkünse dış görünüşe aldırmadan sadece sese odaklanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 9 Ekim 2008; 21:32:02 >
  • Tabii onemli olan cıkartoğı sesin kalitesidir.Peki sence ses kalitesi olarak hangisi daha iyi?????????????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.