Şimdi Ara

Diamond 1GB GDDR3 bellekli Radeon HD 4670 modelini kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece AMD-ATi tabanlı ekran kartları hazırlayan Diamond Multimedia, 1GB bellekli Radeon HD 4670 modelini kullanıma sunacağını duyurdu. 55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan RV730XT gpu'sunu kullanan ekran kartı, 128-bit bellek veri yolunu destekliyor ve 320x paralel işlem birimiyle geliyor.

Grafik işlemcisi 750MHz'de, bellekleri ise 1800MHz'de görev yapan kart üzerinde 1GB GDDR3 bellek yer alıyor. Unified Video Decoder 2 özelliği sayesinde yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma yapabilen kart çoklu kurulumlar için Crossfire X teknolojisini de destekliyor.

DirectX 10.1 ve PCIe 2.0 uyumlu olan Diamond'un Radeon HD 4670 modeli çift DVI ve HDTV konnektörüne sahip. Önümüzdeki günlerde yurt dışında satışına başlanacak olan kartın fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• Hocam haber için sağol. Ancak bu 4670 türkiye ye ne zaman gelecek. 1 ay önce bir arkadaşım ekran kartı alacaktı. 1-2 hafta bekle 4670 gelecek, fiyatına görede iyi bir kart olacak, ondan alırsın dedim. Hay demez olaydım. Her gün soruyor şimdi geldi mi diye. Bilgisi olan var mı?
  • Kutu tasarımı amma kötü olmuş öyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MÜŞAVİR

Hocam haber için sağol. Ancak bu 4670 türkiye ye ne zaman gelecek. 1 ay önce bir arkadaşım ekran kartı alacaktı. 1-2 hafta bekle 4670 gelecek, fiyatına görede iyi bir kart olacak, ondan alırsın dedim. Hay demez olaydım. Her gün soruyor şimdi geldi mi diye. Bilgisi olan var mı?

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=204&productid=bd52261

Yarın stokta olacak gözüküyor 167,50 ytl başka firmaları beklemek lazım bence

• quote:

Orjinalden alıntı: drgladius

quote:

Hocam haber için sağol. Ancak bu 4670 türkiye ye ne zaman gelecek. 1 ay önce bir arkadaşım ekran kartı alacaktı. 1-2 hafta bekle 4670 gelecek, fiyatına görede iyi bir kart olacak, ondan alırsın dedim. Hay demez olaydım. Her gün soruyor şimdi geldi mi diye. Bilgisi olan var mı?

ya fiyatı daha 3 4 gün önce 154ytl di ne ara yükseldii....

• fiyat güzel 1 gb ddr3 ama ne faydası olacaktır bu 1 gb bellegin orası muamma
  • bu kart için 512 mb yeterlı. 1gb göz boyama işlemıdır.sadece fıyatını yükseltır başka bı getırısı olmaz ayrıca kutusuda rezalet olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: drgladius

quote:

Link için sağol hocam. Ama tam bir hayal kırıklığı ben max. 130,00 YTL olur diye bekliyordum. O fiyata o kartı aldırmam arkladaşıma. Artık 9600GT ye yönlendireceğim. Tekrar sağol.

• Bu kart için 1GB RAM'e gerek yok. Sadece göz boyamak için yapıyorlar.

Kutu tasarımı güzel olmamış gerçekten.
  • quote:

Doların yükselmesiyle de ilgili olabilir mi? Sürekli yükseliyor bu aralar:

döviz.com

Veya, "9 Ekim 2008'de stokta olacak" denmiş. Belki o yüzden fiyatı yükselmiştir, önceki kesin değildir.

İki etken beraber olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 7 Ekim 2008; 20:04:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

quote:

Doların yükselmesiyle de ilgili olabilir mi? Sürekli yükseliyor bu aralar:

döviz.com

Veya, "9 Ekim 2008'de stokta olacak" denmiş. Belki o yüzden fiyatı yükselmiştir, önceki kesin değildir.

İki etken beraber olabilir.

doğru söylüyorsun

• quote:

şu hay demez olaydım hergün soruyo kısmına bittim
  • bence geleceği falan yok bu kartların ya 10 ay oldu dünyada çıkalı ama biz dünya dışındayız ya bir başka cumhuriyetiz,
  • Şahsen merak etmeye başlamıştım bize gelecek mi diye. Hepsiburada sağolsun iyi getirmiş. Ama sanki biraz yüksek getirmiş...

Ülkemizde Diamond satılıyor mu?
  • vaybe herşeyimizle dışarıya bağımlı olmak ne kötü
  • 1gb ram takana kadar arkasına hdmi giriş koysalardı malum bu kartı oyundan cok lcdtv altına koyulan sisteme takarım hani film az da olsa oyun misali yapılır..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.