Şimdi Ara

Kingston'dan özel bellek kiti; HyperX Black Limited Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde Intel tarafından üretilen SSD'leri satacağı gündeme gelen Kingoston, özel bir bellek kiti hazırladı. HyperX Black Limited Edition olarak isimlendirilen ve limitli sayıda üretileceği belirtilen yeni bellek kiti şu an için sadece Newegg üzerinden satılmakta.

2GB'lık iki adet bellek modülünden oluşan DDR2 kiti, 1066MHz'de çalışıyor ve 2.0v geriliminde CL7-7-7-20 zamanlamalarıyla geliyor. Kingston'ın satılmakta olan diğer bellek kitlerinden farklı olarak Siyah renkli ısı dağıtıcılara sahip olan KHX8500AD2K2/4G kod adlı yeni bellek kitinin önerilen satış fiyatı ise 123$.

• Normal HyperX'ler 5-5-5-15 ile çalışırken bu saçma şeyi neden çıkarmışlar ki?Hem DDR2 hem CAS7 hem de 1066Mhz
  • bu extrem ramlerin performansa katkısı ne kadar oluyor ki..50$a normal kingstonlar var iken.sadece o.c için mi bunlar.??
  • Bunlar bana eskinin S3 Virge'lerini hatırlattı. O kadar yavaştı ki 3D Decelerator (3D Yavaşlatıcı) deniyodu, bunlar da Memory Decelerator gibi olmuş. Standart belleklerden daha düşük performanslı özel 1066 serisi
  • Kimse almaz bu rami
  • quote:

Orjinalden alıntı: p@l@

bu extrem ramlerin performansa katkısı ne kadar oluyor ki..50$a normal kingstonlar var iken.sadece o.c için mi bunlar.??

+ kingston cl5 800 Value ramlar biraz voltajla cl4 800 yada cl5 960 a bile çıkarılabiliyor.Bence hyperxlere verilen para değmez.
  • 1066MHz'de CL7-7-7-20 şaka gibi. Görselliğe aldananlar için güzel tuzak aslında
  • bu gün domileri geri verdim hemde 1110 da 5 5 5 15 calısırken

bunlardanmı alsam acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanlevent

bu gün domileri geri verdim hemde 1110 da 5 5 5 15 calısırken

bunlardanmı alsam acaba

al al CAS9 ile 1200MHz görebilirsin belki.
  • 9 la görsen gene ii

yanlış yazmışlar üstüne

black edition takoz memory daha iyidi
  • ben ddr3 ram alırken kingston ram almam o kadar
  • Fiyatları da çok pahalı. Soğutma da yeni nesil olduğu söyleniyordu... Gerçi daha önceden revoltec gibi markalarda gördük bakır soğutucular vs..
  • Fiyatları pahalı cok rağabet görmez.
  • 7 7 7 20 ne bu ddr3 mü
  • Abi bu ne yaw, bu fiyat düşüşleri yaşanırken bu aleti 70$ a satsalar kimse almaz. Hem performans belleği yaptığını iddia et, hem de git 7-7-7-20 zamanlama yap. Bunun yerine gider normal 800 ü alır 6-6-6-16 da 1000 mhz calıstırırım daha iyi.
  • http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2405

yukarda verdiğim linkteki ramleri kullanıyorum 60usd + ya almıştım

2.2v 5-5-5-15 1066mhz ve rengi daha güzel

ben bu karakaplı ramlerden hiçbirşey anlamadım:::::::::::::::::: 4GB olması bu kadar sorun mu?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Normal hyperx'ler bile cas5 ken bu niye cas7.Saçmalık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertekin

Normal hyperx'ler bile cas5 ken bu niye cas7.Saçmalık.

Hatalı üretim galiba
  • ben bu ramleri alsam tipleri için alırdımm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.