Şimdi Ara

suudi arabistandaki iphone fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar.amcam 20 gün içinde hacıya gidecek.mekke deki iphone fiyatları hakkında bilgisi olan varmı ?simkilitlimi satılıo orada .suudi aarabistan alışveriş sitelerinin adresini bilen varmı acaba?cevap veren arkadaslara şimdiden teşekkürler

• benim bildiğim arabistan da apple destekli iphone satılmadığı. kaçak giriyor mu hic bilmiyorum
  • ilkbaharda oradaydım. kaçak geliyor orayada. ilk jenerasyon vardı tabi, ikincisi daha çıkmamıştı. simkilitsizdi sanırım orda da. ancak fiyatları çok da düşük değildi. 2800 riyal civarıydı o da takribi 900 dolara geliyor.
  • tavsiye etmıyorum.
    özellikle hac zamanı binlerce yabancı insanın akın ettiği bir şehirde ucuz bir şey bulamazsın.
    zaten normal zamanda da ucuz değil araistan, eskidendi o.
    birde çeşit yok.
  • arabistanı bilemem ama suriyede 2g 8gb olan için 530 lira istemişler ama getirtemedim
  • valla baya ümitliydim ordan ucuza buldurabilirim diye iphonu ama arkadaşlarrın dediklerine göre hayal kırıklığına ugradım su an.arabistan daki telefon fıyatları ile ilgili bir alışveriş sitesi bilen bir arkadaş varmı acaba....bu arada cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorumm
  • quote:

Orjinalden alıntı: vankedsis

slm arkadaşlar.amcam 20 gün içinde hacıya gidecek.mekke deki iphone fiyatları hakkında bilgisi olan varmı ?simkilitlimi satılıo orada .suudi aarabistan alışveriş sitelerinin adresini bilen varmı acaba?cevap veren arkadaslara şimdiden teşekkürler

kardeş bende aynı şeyin cevabını arıyorum bu konuyu googleye yazdığımda gördüm benimde babam gitcek bende iphone aldırmayı düşünüyorum fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa??? yada alışveriş sitesi falan
  • bende haziranda umreye gittim ve aldım medineden ama mekke de nerde war bilmiyorum medinede al jazire die yerde iphone 2g 16 ı 850 ytl ye aldım daha fazla bilgi için smn den verim
  • Bende 3-4 ay önce aldım medineden kırılmış vaziyetteydi şuan kullanıyorum gayet memnunum :) fiat 900 ytl civarıydı
  • merhabalar benım dayım mekke de bana dedı 1800 riyal 4s alayımmı sizce nedersiniz arkadşlar ...cvp
  • Benim kardeşim şuanda orda çalışıyor martta gelirken iphone alıcam diyordu fiyatlarını sormuşmu bir bilgi alayım size yazarım burdan en geç yarın akşama
  • bilmiorm ama oradaki iphone larda facetime yoktu diye biliorm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.