Şimdi Ara

Ergenlik Sorunları-Boyum çok kısa

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lise 2 ye gidiyorum.Ergenliğe biraz geç girdim.Boyum onlara oranla çok kısa kalıyor.Utançtan tenefüslere çıkamıyorum.Yanlarından geçerken bana güldüklerini hissediyorum.İnsan okulda içine atıyo ama evde bayağı üzülüyorum.Sizce ne yapmalıyım?
    NOT:Beni görseniz 6.sınıf çocuğu sanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoZoMbO -- 6 Ekim 2008; 23:42:32 >

• sivilce ilacı kullan,yediklerine dikkat et
  • boy uzama konusundabir endokrinologa görün sana yardımcı olabilir
  • kas yap bence.cep herkülü gibi olursun
    ciddiyim böyle kısa ama kaslı kişiler dışardan sanki daha bi büyükmüş gibi gözüküyor
  • başka önerisi olan yok mu
  • doktora başvur
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoZoMbO

Arkadaşlar lise 2 ye gidiyorum.Ergenliğe biraz geç girdim.Boyum onlara oranla çok kısa kalıyor.Utançtan tenefüslere çıkamıyorum.Yanlarından geçerken bana güldüklerini hissediyorum.İnsan okulda içine atıyo ama evde bayağı üzülüyorum.Sizce ne yapmalıyım?
    NOT:Beni görseniz 6.sınıf çocuğu sanırsınız

Lise 4 üm boyum 1,58 88 kiloyum ama mutluyum kendini sev yoksa olmaz!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: duman92

sivilce ilacı kullan,yediklerine dikkat et

ne alaka çözemedim

şuanda sizle dalga geçenlerin başı benim ufacık boyunuzla adam sanıyosunuz kendinizi büyüyün az adam olun
  • süt iç
  • Sorum okulla ilgili boyum uzarmı bilmiyorum ama uzamazsa okulda nasıl davranmalıyım?
  • normal davran
    numara yapmana gerek yok
    ne isen o sundur
    kendini kasma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leite

süt iç

süt içmekle olsaydı geçen süt komasına gircektim
  • doktora git diyoruz daha ne yapıcaz. boyun uzun olsun diye sürekli omzumuzda mı taşıyalım
  • @semih_efendi:ilk önce sivilceden bahsetmişti sonra konuyu değiştirdi.
    o laf bana mı efendi ol
  • Aynı sorun bende de vardı ama sonradan uzadım, cüce kalacağım diye çok korkuyordum, şimdi babamdan uzunum. Bence hiç kasma git biraz basketbol oyna, ergenliğe geç girdim diyorsun bak uzar, merak etme.

Önemli olan onların senle alay etmesi değil, senin kendinle barışık olman. Boyun belki kısa olabilir onlardan ama hepsinden daha iyi yanların, yeteneklerin de vardır. Ben hiç takmadım boyum kısa diye. Çünkü mahlukat boyuyla insan olmuyor, karakteriyle oluyor. Sen bu yaşlarda karakterini geliştirmeye bak, hiç takma, düşünme uzar boyun, boş ver...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mizansen -- 6 Ekim 2008; 23:54:02 >
  • basketbol çözüm olabilir basketçiler baz alınırsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

doktora git diyoruz daha ne yapıcaz. boyun uzun olsun diye sürekli omzumuzda mı taşıyalım

senin gibiler olduğu sürece taşıcak mutlaka bulunur.Şurda derdimizi paylaşıyoruz.Abuk subuk mujim konularından iyidir herhalde
  • yumurta topuk ayakkabı al kasıla bildiğin kadar kasıl olmadı yumurta topuk ayakkabının içine pamukları doldur 2 cm de ordan alırsın birazda saçları dik yap 3 cm de ordan .en acil çözüm bu olur
  • kardeşim fazla dert etme olabılır genelde Soyla ılgısı olur bole seylerın mesela dayın amcan Felan baban kısaysa sen uzun olman zaten istisna olur

o kdar kısa ise doktora bı gorun benım boyum nıye uzamadı felan dıe sut ıc basket felan oyna Evde zıpla

kendıne o kadar dert etme her sey boyla olsaydı
    oo

bazılarına ne derler boyu uzun ama aklı kısa ben napayım o boyu onemlı olan kafanın ıcınde bulundurduklarındır ama sen dedıklkerımı de yap benım boyda orta okula felan gıderken kısaydı sımdı 176 boyum war 18 yas . sorun e tme kendıne fazla uzulme
  • quote:

Orjinalden alıntı: enl600

basketbol çözüm olabilir basketçiler baz alınırsa

en fazla uzatacağı bilimsel olarak 3 santim oda kamburluğa neden oluyomuş

şaka maka kısaysanız kısa kalın genel anlamdı hıyanlık haricinde kısaların ek bi özelliği olmaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.