Şimdi Ara

Windows XP uyumlu GeForce 178.15 sürücüsü indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde Windows Vista versiyonları yayınlanan 178.15 sürüm numaralı yeni GeForce sürücüsünün Windows XP verisyonları da indirilebilir durumda. GeForce 6, 7, 8, 9 ve GTX 200 serisi ekran kartlarıyla kullanılabilen yeni sürücünün en dikkat detayı ise henüz resmi olarak duyurusu yapılmayan GeForce GeForce GTS 150 , GT 130 ve GT 120 modellerine destek vermsi gösterilebilir. GeForce 175.18 sürücüsünün Windows Vista /XP, 32/64-bit versiyonlarını aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.

- GeForce 178.15 (Windows XP 32bit)

- GeForce 178.15 (Windows XP 64bit)

- GeForce 178.15 (Windows Vista 32bit)

- GeForce 178.15 (Windows Vista 64bit)

• Teşekkürler fx57 İndirelim bakalım bi getirisi olucakmı
  • 177,92 min fps de cok daha iyi
  • Dün guru 3d den indirdiğim problemli idi diğer konuya da yazmıştım buraya da yazamyım. deneyip sonuçları veririm en azından problemli olup olmadığını söylerim
  • O.C performansı nasıl arkadaşlar. Nvidia nın bu physx sürücülü driverları o.c yapınca sapıtıyor. O yüzden ben hala 175.16 kullanıyorum...
  • Bu driver guru 3d dekine göre daha az nazlı hiç değilse kuruluyor
  • dün bende gurudan indirdim dosya hatası veriyor kurulmuyordu bakalım bu nasıl
  • ben vista home premuım 32 bit kullanicisiyim ve son sürümü yükleyip sildim şimdi tekrardan 175.19 sürümünü yükledim... mahvetti son sürüm pc yi yaa.. oyunlarda resmen can çekişme modu açikti yani !! şimdi kafam daha rahat.. bundan sonraki çiksin onu yüklicem.. bunu gözüm tutmadi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seddoo. -- 7 Ekim 2008; 3:39:57 >
  • vista 32 bit 178.15 sorunlu cs de mavi ekran verdirtti
  • ge force 6,7,8,9 ve gtx 280 serisi demişsin..yani benim gtx 260 ıma yükleyemicemmi bu sürücüyü??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.