Şimdi Ara

SATILIK 8800GTS 320MB 100 YTL SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar şu anda kullanmakta olduğum kartımı satıyorum kart ta hiç bir sorun yoktur zaten 1 sene daha garantisi devam etmektedir satma sebebim hd4870 aldığım içindir
    kart geçen sene vatanbilgisayardan ozamanki fiyatlarla baya yüksek bi fiyata alınmıştı onun için bu 100 ytl lik satış fiyatında kesinlikle pazarlık yoktur ve takas teklif etmeyiniz

Kart bütün kutu aksesuarları ve faturası ile birlikte gönderilecektir
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bırgungeridonecegim -- 6 Ekim 2008; 18:48:16 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• markasını yazsan iyi olacak alıcı arkadaşlar için
  • slm.

Hemen Alıyorum.
  • Markası Sparkle

• ilk p.m ben attım :) tabi kabul ederse öğrenciyim ne yapalım :) gerçi okumuş ama cevap vermemiş
  • İşe bak. Uzun zamandır PC başında değildim, masama bir oturdum ve açıldıktan 4 dk sonra bu ilanı gördüm. Arkadaşla konuştum kart SPARKLE 8800GTS modelmiş arkadaşlar.
    edit: referans olayı halledilirse alındı gibi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 6 Ekim 2008; 18:25:24 >
  • Ya arkadaşın ikinci el piyasasından haberi yok ya da 4870 almanın gazıyla kelepir bir fiyat vermiş.
  • bune hız bu kartın artık ederi bu fiyatlara düşmesi lazımdı ama bu kadar hızlıda olunmazki altı üstü 2 sayfaya göz gezdirdim 7 mesaj atılmış sadece..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz77 -- 6 Ekim 2008; 18:28:24 >
  • Bende sıraya gireyim kimse almazsa bende talibim ;)
  • Hocam aklınıza bir şey gelmesin diye yazıyorum. Arkadaşa ilk PM yi direk alıyorum diye attım ve gönderim raporu-saati şu:
    quote:

8800gts Kime: cenkyyy Okundu : Evet 6 Ekim 2008; 18:12:22

Eğer siz daha önce PM gönderdim diyorsanız kartı siz alın tabi. Arkadaşla az önce konuştuk ve ödeme-referans olayını çözdük. Bir itirazınız yoksa kartı bir arkadaşım adına (hatta bu ilana benden sonra atlamış) alıyorum. Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: Dogukan3535

ilk p.m ben attım :) tabi kabul ederse öğrenciyim ne yapalım :) gerçi okumuş ama cevap vermemiş

edit: .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 6 Ekim 2008; 19:00:39 >

• İlanı ilk gördüm desem yeridir bu kadar ilgi olacağını düşünmüyordum. Fiyat normal bir fiyat kesinlikle kelepir değil.Zamanında 50liraya da satılmıştı(gerçi ihtiyacı olana değil bu işten para kazanan birine gitmişti)
  • Artistlik yapma. Kartı senin adına ben alıverdim.
    Sende referans yok, satıcı arkadaşta referans yok, kim önce parayı ya da kartı göndersin diye bakışıp duracaktınız. Şimdi senin adına ben aldım tamam işte. Hayırlı olsun Suat kardeşim benim. 3D Studio Max çalışmalarında başarılar. Hadi git çalışmana devam et.
    quote:

Orjinalden alıntı: suatmısın

slm.

Hemen Alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 6 Ekim 2008; 23:58:35 >

• SAtıLmadıysa ben aLayım ;) pm atmıyorum artık satıLmadıysa uLaşırsınız .. İkinci GTS'm Olur bana kaLırsa ürün
  • Tamam dedik. Alo? Ben ben. Hatırladın mı?
    ilk mesajı o atmışmış, artist. Senin PM gönderme hakkın yok ki. Üstteki mesajımı okumadın galiba. Telefonunu sil abi gerek kalmadı.
    quote:

Orjinalden alıntı: suatmısın

pm olarak bilmiyorum ama ilk mesaj atan benim eger ilk bensem suat_limon@hotmail.com a mail atabilirsin. msn im de çalışmıyo telno:...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 6 Ekim 2008; 19:01:45 >

• arkadaşlar ilgiye teşşekür ederiz :D
    Kart ilidan adlı arkadaşa satılmıştır ilk onla konuşmaya başladım ve söz ağızdan bi kere çıktı kimse kusura bakmasın
    Fiyatı konusuna gelince 150 ytl desem ortasını bulana kadar 100 ytl ye inecekti ikinci el piyasasında bu fiyata satıldığnu duymuştum
    Bi kaç arkadaş benim verdiğim fiyatın üstünde fiyat teklif etmesine rağmen söz ağızdan çıktığ için ilidan arkadaşa sattım herkeze anlayış ve ilgi için çok teşşekür ederim güzel bi alışverişti

• Teşekkürler hocam. Dediğim gibi, elinize yeni kartınız geldiği gün 8800GTS yi gönderebilirsiniz acele etmenize gerek yok, kullanacak arkadaşta VGA var zaten. (4-5 gün beklesin işi ne. www.Hergunucuz.com dan 12-13 gündür disk bekliyor bunu da bekler.)
    Sonradan teklif verenler olduğunu tahmin etmiştim. Böyle tipler her zaman vardı. Geçende aynen böyle bir durum yaşandı, ilk "alıyorum" diyene değil de arkadaş daha yüksek teklife vermek istedi. Sonra işler sarpa sardı. Kartı hiç kimse almadı ve bir sürü karışıklık. Bugün 120 lira derler, 1-2 gün sonra forumda 110 liraya 8800GTS görürler, daha ucuzu görünce bir bahane uydurup yalan söyleyip almaktan vazgeçerler. Bunları çok gördüm burada.
    quote:

Orjinalden alıntı: cenkyyy

arkadaşlar ilgiye teşşekür ederiz :D
    Kart ilidan adlı arkadaşa satılmıştır ilk onla konuşmaya başladım ve söz ağızdan bi kere çıktı kimse kusura bakmasın
    Fiyatı konusuna gelince 150 ytl desem ortasını bulana kadar 100 ytl ye inecekti ikinci el piyasasında bu fiyata satıldığnu duymuştum
    Bi kaç arkadaş benim verdiğim fiyatın üstünde fiyat teklif etmesine rağmen söz ağızdan çıktığ için ilidan arkadaşa sattım herkeze anlayış ve ilgi için çok teşşekür ederim güzel bi alışverişti

EDIT:
    @JANT!: Hocam kartı arkadaşım adına ben aldım, onun referansı yoktu ben araya girdim. Satıcı arkadaş yeni aldığı kartı gelince çarşamba-perşembe civarı 8800GTS yi kargoya verecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 6 Ekim 2008; 20:38:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Dogukan3535

ilk p.m ben attım :) tabi kabul ederse öğrenciyim ne yapalım :) gerçi okumuş ama cevap vermemiş

kesin 50 ytl teklif etmişsindir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.