Şimdi Ara

En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
5
Favori
199.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayağımı yere sağlam bastıracak , kaliteli bir ayakkabı önerebilir misin ?

Nike veya Adidas...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VGroove -- 7 Ekim 2008; 18:42:43 >

• Nike ın yeni bi ayakkabısı vardı böle siyah ve fosforik yeşilli onlardan al akşamları parlıyo çok şekil duruyo ve topu çok güzel kavrayabilem bi ayakkabı

NOT:Kullandığımdan biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: __MaSaKi__

Nike ın yeni bi ayakkabısı vardı böle siyah ve fosforik yeşilli onlardan al akşamları parlıyo çok şekil duruyo ve topu çok güzel kavrayabilem bi ayakkabı

NOT:Kullandığımdan biliyorum

Teşekkür ederim.
    Hafta içi bir bakarım o ayakkabıya.Fiyaı ortalama nedir ?
  • geçen hafta adidas f50 giydim, ayakkabının sertliği çok iyi bana göre..denemeni öneriririm.fiyatı adidasta 300 ytl civarı idi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralkobra_kralkobra

geçen hafta adidas f50 giydim, ayakkabının sertliği çok iyi bana göre..denemeni öneriririm.fiyatı adidasta 300 ytl civarı idi..

Teşekkür ederim

Ona da bir bakarım...Topu ve sahayı kavraması çok önemli...

Geçen hafta aşınmış nike ayakkabılar yüzünden defansta 2 kere kayıp düşüp takıma gol yedirttim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VGroove -- 15 Mart 2010; 22:58:20 >
  • adidas tellstar2 yi öneririm oda çok iyi...
  • adidaslar daha dayanıklı oluyor ama nike ler ayağını çok iyi kavrıyor, nike çabuk parçalanır ama oynaması daha zevkli nike de
  • nike mercurial. yukarıdaki arkadasında önerdiği o.

bende yeşili var.ama bulabilirsen beyazına bak derim.yanda mavi nike işareti.felaket güzel bi ayakkabı
  • Arkadaşlar önerdiğiniz ayakkabıların ortalama fiyatlarını da yazarsanız memnun olurum..

@CCaaNN

nike mercurial in fiyatı nedir hocam tahminen ?
  • Bende totalninety var beyaz ağırlıklı topa vurdruğun yerlerde yeşil var ayakkabı ayağını çok güzel sarıyo öneririm
  • Arkadaşlar Adidas f50 hakkında görüşleriniz nelerdir ?

Sağlam ayakkabıya benziyor ama sanırım topu iyi kavrayamıyor...forvetimiz almıştı geçen sene f50.

f50 yi aldıktan sonra saçmasapan goller kaçırmaya başlamıştı
  • hacı 31000 tane topic war buna benzer azcık tarasaydın be 2 gozum

genede tavsıyemı solimm lotto italia 90 dıeecem 80 lıra cıvari

http://www.msdbilisim.com/spor72/shop/pics/11453259073.JPG

yada dıadora modellerıne bak hemde ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kız ismet -- 7 Ekim 2008; 19:21:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Arkadaşlar Adidas f50 hakkında görüşleriniz nelerdir ?

Sağlam ayakkabıya benziyor ama sanırım topu iyi kavrayamıyor...forvetimiz almıştı geçen sene f50.

f50 ilginç bir ayakabı öyle 2 saatte alışacağın bir ayakkabı değil..mesela giydin 3 gün oynadın ertesi gün total serisi bi ayakkabı giydiğinde bune ya diyebiliyosun....
  • quote:

quote:

f50 ilginç bir ayakabı öyle 2 saatte alışacağın bir ayakkabı değil..mesela giydin 3 gün oynadın ertesi gün total serisi bi ayakkabı giydiğinde bune ya diyebiliyosun....

Aman o zaman uzak durayım f serisinden...

Ayakkabıya alışacaz diye takımı yakmayalım

@kız ismet

Hacı arattım ama genelde eski konulardı...son çıkan ayakkabıları da göz önünde bulundurarak seçim yapayım dedim

• quote:

Orjinalden alıntı: CCaaNN

nike mercurial. yukarıdaki arkadasında önerdiği o.

bende yeşili var.ama bulabilirsen beyazına bak derim.yanda mavi nike işareti.felaket güzel bi ayakkabı

bu fosforlu değil ama
    arkadaşın önerdiği bu değil
    T90 laser II sanırım çünkü fosforlu olan o (+ mercurial bukadar pahalı değil)

• Büyük ihtimalle Mercury'nin beyaz modelini alacam gibi gözüküyor..

Ama kız ismet in de dediği gibi Diadora'lara da bakmak lazım..
  • quote:

quote:

quote:

Aman o zaman uzak durayım f serisinden...

Ayakkabıya alışacaz diye takımı yakmayalım

tabi ben profosyonel değilim,sen daha tecrübelisin ve benim dediğime aldanıp geç f50 yi o zaman deme...git bi dene ayakkabıyı bence..tabi insan 300 ytl verdikten sonra iyi bişey istiyor...sen defansif oynuyomuşsun belki sana daha yatkındır,ama çok şık krampon

• quote:

Büyük ihtimalle Mercury'nin beyaz modelini alacam gibi gözüküyor..

Ama kız ismet in de dediği gibi Diadora'lara da bakmak lazım..

Steam kullanıyorum çok sert gelen topları bile rahat stop edebiliyorum kayma sıfır daha bugün maçta giydim öneririm.
  • @kralkobra_kralkobra

Hocam estağfrullah ben de o kadar tecrübeli sayılmam

Ama dediğin gibi en iyisi hepsini denemek..Kişiden kişiye de farklılık gösterebilir.

Ama ben kendimi bildim bileli hem yumuşak ayakkabılarla oynadım.Sert ayakkabılarla topu kontrol etmekte zorlanıyorum.

@bonobopanzer

Sağolasın , Steam lere de bir bakayım.Bu da iyi ayakkabıya benziyor.Turuncusu baya ilgimi çekti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VGroove -- 7 Ekim 2008; 19:51:50 >
  • Demin arkadaşın biri Adidas Predator tavsiye etti..

Anlata anlata bitiremedi...

Kafam iyice karıştı

Var mı bu ayakkabı hakkında bilgisi olan ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.