- x
En iyi Halı Saha Ayakkabısı ?
227 Cevap165778 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3074 Mesaj
19 Ekim 2009; 12:17:13 

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

TOPA VURMAYI BILMIYORSAN AYAAKKABI NE HACET 15 TL LIK SAMAN PAZARINDAN ALDIGIM AYAKKABI VAR AYAGIMDA HER HAFTA HALISAHA MAC YAPARIZ KESINLIKLE RAKIP KIM OLURSA OLSUN 5 GOLUN ALTINA DUSMEDIM YETERKI KENDINI SAKLAMAYI BIL DEFANS YAPARIZ SAGLAMDIR GOL OLMAZ OLURSADA ANCAK YA 1 TANE YADA EN FAZLA 3 FORVETTTE TEKIM ARADA 1 KISI GELIR YARDIMA AMA AYAGIMA GELEN TOPU AFFETMEM PASIN BITTIGI NOKTABENIM AYAGIMDIR CAKARIM VE GOL OLUR KESINLIKLEDE 8*10 TANE ATARIM.

Abooooowww şu dakikadan itibaren futbolu bırakıyorum

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

118 Mesaj
19 Ekim 2009; 12:29:06 

300 tlmi barcelona da top mu oynuonuz?

3302 Mesaj
19 Ekim 2009; 12:38:46 

0

LOL TR : Gundam Exia

389 Mesaj
23 Ekim 2009; 21:39:03 

ADİDAS ın kanguru derisinden yapılmış krapmonu COPA MUNDİAL dır. ben sadece bu modeli biliyorum kangur derisinden yapılan.Ve COPA MUNDİAL almayı düşünüyorum.

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 11:34:12 

Merhaba arkadaşlar,

Ofansa dönük orta saha / forvet oynayan biri için, halı saha ayakkabısı olarak AdidasF50 uygun mudur? Adidas mağaza müdürü kutudan çıkan plastik kısa çivileri kullanırsam halı sahaya uygun olacağını ve hiçbir problem yaşamayacağımı iddia etti. Ayağımı saran, ince, teknik anlamda rahat kullanıma sahip olan ve sert şutlar çekebileceğim bir ayakkabı istiyorum. Lütfen fikirlerinizi paylaşın. Şuan da Adidas Predator kullanıyorum ama yüzey olarak biraz kalın bir ayakkabı hissi veriyor.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 30 Ekim 2009; 11:59:40 >

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 12:35:20 

45 Mesaj
30 Ekim 2009; 12:56:02 

nike mercurial gibsi yok güzel ve rahat

0

Ekteki dosya (1)

830 Mesaj
30 Ekim 2009; 13:02:06 

Adidas Predator 2sene kullandım hala sapasağlam

45 Mesaj
30 Ekim 2009; 13:02:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Giray Han

0

MADE IN CHINA ?

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 13:03:33 

Acaba halı saha için en iyi seçenek bu mu olur diye düşünmeye başladım.
http://catalogue.adidas...uct/G02635/F30-i-TRX-TF

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 15:11:42 

Acilen bilgi verebilirseniz çok memnun olacağım

730 Mesaj
30 Ekim 2009; 15:21:06 

tavsiye etmem eğer altı düz ayakkabı alacaksan kauçuk almanı oneririm

daha once göztepede futbol oynadım su andada halısahalarda oynamaya devam ediyorum hayatımda giydiğim en iyi kramponlardan biriydi diyebilirim alttaki linke tıkla

http://www.solarissport...04457010002ADID01010000

Ne zaman çağırdın da gelmedik?

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 15:35:50 

Dün baktım bunlarada fakat bunlar biraz kaba ve kalın geliyor. Ben daha ayagı saran ince, hafif, topa yumuşak dokunuşlar yapabileceğim, aynı zamanda sert şutlarda çekebileceğim bir şey istiyorum. Altı düz mü almam daha iyi olur? Yoksa F50 alıp altına içinden çıkan kısa plastik çivileri takmak mı?

730 Mesaj
30 Ekim 2009; 15:43:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Dün baktım bunlarada fakat bunlar biraz kaba ve kalın geliyor. Ben daha ayagı saran ince, hafif, topa yumuşak dokunuşlar yapabileceğim, aynı zamanda sert şutlarda çekebileceğim bir şey istiyorum. Altı düz mü almam daha iyi olur? Yoksa F50 alıp altına içinden çıkan kısa plastik çivileri takmak mı?

walla altı düz alırsan yani kauçuk daha iyi olur ancak yere yakın ayakkabı olsun tercihin yukarıda verdiğim ayakkabı cok hassas sankı cıplak ayakla ounuyormuşsun hissi veriyor bu ayakkabıyı düşünmüyorsan mutlaka yere yakın tabanı ince ayakkabı al görselliğe pek önem vermenı tavsıye etmem

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 15:50:05 

Görsellik değilde dediğim gibi ayağın içi ve dışıyla yumuşak dokunuşlar yapabileceğim, hafif, ince bir ayakakbı istiyorum. Halı sahada etkili midir bilmiyorum ama daha hızlı daha sert gibi yorumlar yapılıyor. Aynı zamanda orta sahadan hızlı cıkacagımda + sağlayabilecek ve sert şutlar çekmemi sağlayacak bir ayakakbı istiyorum. Sizi gösterdiğiniz ayakkabı gördüğüm kadarıyla (tabandan bahsetmiyorum) kaba ve kalın. Ayak içi ve dışında top sürerken çok yumusak etkin dokunuslar olacagını sanmıyorum?

667 Mesaj
30 Ekim 2009; 15:50:58 

Favorim budur. Bundan almak istemiştim bende pahalı olduğu için alamamıştım

0

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 15:54:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

Favorim budur. Bundan almak istemiştim bende pahalı olduğu için alamamıştım

0

Ben şuan bu modelin ( geçen sezonun predator u) halı saha için olanını kullanıyorum.

1494 Mesaj
30 Ekim 2009; 16:03:32 

Bir de taban tam hangisi uygundur halı saha için?
Farkı nedir? Ayakkabı modelleri önemli değl resimleri tabanlar için koyuyorum
http://adus.imageg.net/...67511_pattern_w345a.jpg

http://www.soccerevolut...res/ADI_14036_F_big.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 30 Ekim 2009; 16:06:11 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Ekim 2009; 16:14:47 

0

Ben bunu alacağım dışardada giyebileceğim bir ayakkabı.

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2009; 16:18:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Sabri Sarıoğlu

0

disarida yurumek icin asfaltta giyecem falan dersen alti bu sekilde olan ayakkabidan sasmayacan

bende gundelik hayatta surekli hali saha ayakkabisi giyiyorum ayakkabi yep yeni duruyor ama sureki alti gidiyor

667 Mesaj
30 Ekim 2009; 19:33:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Ben şuan bu modelin ( geçen sezonun predator u) halı saha için olanını kullanıyorum.

Çok güzel bi krampon gerçekten. Fiyatı 287 liraydı alamamıştım sonra 150 liraya mercurial yarı prof almıştım

2214 Mesaj
30 Ekim 2009; 19:39:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Adidas sağlam olur... nike göze hoş görünür ama adidas kadar sağlam olmaz... puma alabilirsin ama o da orta kalite olur... şuan nike kullanıyorum idare ediyorum delik sökük yok 2 senedir... haftada 1 halı saha maçı yaparım ..

Tam tersi bilgi vermissin nike dayanlıklıdr adidas halı saha tipinde dandiktir bir futbolcu olarak söylüyorum.

369 Mesaj
30 Ekim 2009; 19:53:16 

quote:

TOPA VURMAYI BILMIYORSAN AYAAKKABI NE HACET 15 TL LIK SAMAN PAZARINDAN ALDIGIM AYAKKABI VAR AYAGIMDA HER HAFTA HALISAHA MAC YAPARIZ KESINLIKLE RAKIP KIM OLURSA OLSUN 5 GOLUN ALTINA DUSMEDIM YETERKI KENDINI SAKLAMAYI BIL DEFANS YAPARIZ SAGLAMDIR GOL OLMAZ OLURSADA ANCAK YA 1 TANE YADA EN FAZLA 3 FORVETTTE TEKIM ARADA 1 KISI GELIR YARDIMA AMA AYAGIMA GELEN TOPU AFFETMEM PASIN BITTIGI NOKTABENIM AYAGIMDIR CAKARIM VE GOL OLUR KESINLIKLEDE 8*10 TANE ATARIM.

o 15 tl lik ayakkabıyla üstü açık halı sahada yağmurda bi maç yapmayı dene bakalım gelen geçen yere yatırıp kaldırır valla
+ kalçadan kuvetli şut çıkartan biri 2 maçta param parça eder

bununla yağmurda çok kişiyi pazara göndermişimdir

quote:

0

100 YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
Gazi M.Kemal Atatürk ...

730 Mesaj
30 Ekim 2009; 21:55:29 

quote:

0

bu ayakkabı güzel hakikaten ama ben gerçek futbol ayakkabısı istiyorum diyorsan bunlarıda önerebilirim 1. si tercihimdir linke tıkla lütfen

bu çım versiyonu ;
http://www.footy-boots....d-cup-football-boot.jpg

bu halısaha ;
http://3.bp.blogspot.co...g/s400/Copa+Mondial.jpg

23 Mesaj
29 Kasım 2009; 13:12:35 

paraya kıyıp Adidas F30i TRX FG aldım gerçekten parasını hakediyor harika bi ayakkabı FG tabanı koşu hızını acayip arttırıo ne kadar sert şut çekersen çek ayağnda bişi hissetmiosun dokunma hissi çok iyi top ayağa yapışıyor resmen...

0

537 Mesaj
3 Aralık 2009; 21:56:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Italiano

0

budur işte, bende bunu kullanıyorum.

294 Mesaj
3 Aralık 2009; 22:08:46 

0

8 Mesaj
7 Aralık 2009; 1:13:10 

sanıyorum 1 kişi değinmiş. herkes adidas'tan nike'tan bahsetmiş ama halı saha ayakkabısı denince akla gelen en önemli marka lescon'dur.

lescon'un kalitesi nike ve adidas'tan aşağı kalır yanı yok. sağlam, kaliteli ayağa tam oturan ve çok hafif.

halı saha ayakkabısı alacaklar lescon'a baksınlar.

fiyatı adidas'a nike'a göre daha iyi ve her ikisiylede kafa kafaya oynar.

372 Mesaj
14 Aralık 2009; 14:36:30 

Uzun paslarda isabet için hangi ayakkabıyı tercih etmeliyim?
Adidas Predator ve ya nike t90 laser II iyi midir ?

Dün suni çimde maç yaparken farkettimki ayağım benim hızıma yetişemiyor sanki ayağım suni çime yapışıyordu. yeni bir ayakkabı almanın zamanı geldi sanırım.Suni çimde ve halı sahada hangi tip tabanlı ayakkabılar uygundur?

289 Mesaj
14 Aralık 2009; 14:52:13 

Halı saha mı TÖVBE EDİYORUM...
Dün konu açmıştım .Halı saha maçı yaparken kayıp yere düştüm ayak bileğim çatladı diye .Ayrıca ayağımda ADİDAS Halı Saha ayakkabısı olmasına rağmen nasıl düştüğümü anlamamam büyük bir sorun .Ayağım dizime kadar alçıda.Neden mi? 1Litre gazoz içme çabası yüzünden ...Ama yine de tövbe kısmını geri alabilirim .Büyük laf etmemek lazım sonuçta .(Bu arada 3 gün rapor aldım .Mal doktor daha uzun süre veremedi.3 gün sonra 5. katta olan evimize merdivenle çıkma serüveni başlayacak )

Burada size anlatmak istediğim ama anlatamadığım şey halı saha maç yapın ama dikkatli olun .Bir söz vardır ya İNSAN ELİNDEKİNİN(gerçi benim ayağımda ) DEĞERİNİ KAYBEDİNCE ANLAR...

933 Mesaj
19 Aralık 2009; 19:52:54 

BEN YILLARDIR HAFTADA İKİ MAÇ YAPIYORUM YAŞIM 28 SİZE TAVSİYEM ADIDAS ADINOVA ALIN DERİM NEDENİ İSE TEKNİK HAREKETLERİ ÖZELLİKLE HALISAHA ORTAMINDA COK RAHAT YAPABİLİYORUM SÖYLEMESİAYIP RONALDINHO'NUN ŞU MEŞHUR HAREKETİNİ EN RAHAT BU AYAKKABI İLE YAPABİLİYORUM...BİR ARTI ÖZELLİGİ İSE VİNLEKS DEGİL DERİ KULLANILMIŞTIR O YÜZDEN AYAGI İYİ KAVRAR.AYRICA TV PROGRAMLARINDA GÖRDÜGÜNÜZ ESKİ FUTBOLCULARINDA BAZILARINI HALISAHADA TERCİHİ YİNE BU AYAKKABİLAR BİZZAT KENDİM GÖRDÜM,

AMA YİNEDE SİZ KENDİNİZİ YANSITACAK EN İYİ AYAKKABIYI GİDİN MAGZALARA BAKIN GİYİN DENEYİN ÖYLE ALIN DERİM İNTERNET ORTAMI YANILTICI OLABİLİR , UNUTMADAN ÇİN MALI OLANLARDAN KAÇINMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM ENDONEZYA VEYA VİETNAM BİLE DAHA İYİDİR.

0

0

0

local://upfiles/439795/22A32D8CDF05446C9F2410E37EC95CDB.jpg

local://upfiles/439795/A8393F82862045FA98955D0886E0A7DB.jpg

local://upfiles/439795/FB476BE8B4904DDD8E699CB7B01B0244.jpg

Ekteki dosya (3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacgoksu -- 20 Aralık 2009; 23:12:15 >

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

5464 Mesaj
19 Aralık 2009; 20:14:12 

quote:

bana at çalım atabiliyorsan

çoluk çocuğa atabilirsin

Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Galaxy S4 - Ipad Mini---Business Administration-Marketing---I30 2012 CRDI Finland Helsinki

933 Mesaj
20 Aralık 2009; 18:23:01 

atar o atar

540 Mesaj
25 Aralık 2009; 13:15:26 

Lise dönemimde kullandığım adidas halısaha ayakkabılarım vardı yumuşak ayağı saran ve komple çok rahattı ve hayatımın en iyi performansı o ayakkabıda olmuştu tabi 3 4 yıl sonra yırtıldı vb attık sonrasında hiçbir ayakkabıyla o oyunumu çalımı şutu gerçekleştiremedim.Şu an da yine adidas halısaha ayakkabım var fakat hiç memnun değilim ayağımı sarmıyor vuruşlar çok etkisiz oluyor arkadaşım denedi oda aynısını söyledi.

Sormak istediğimm biliyorsunuz artık halı saha kalmadı hemen hemen her yer suni çim bu suni çimlerde eski tip halı saha ayakkabıları mı daha uygun olur yoksa uzun plastik çivili daha gösterişli olan ayakkabılar mı hangisi daha kullanışlı ve rahat olur ?benim için ayakkabı rahat hafif olmalı ayağı iyi sarmalı ve iyi şut atılabilmeli ofans ağırlıklı oynuyorum

Ve nike yada adidastan tavsiye edeceğiniz ayakkabılar varmıdır haftada 1-2 suni çimde maç yapıyoruz artı ayağım taraklıdır.

Dürüstlük en büyük erdemdir.
Sen verdikçe dost görünen çok olur. İste de gör, hepsi birden yok olur. Kendine yetmeyi öğren, tüm dünyanın malına gönlün tok olur...

25 Mesaj
25 Aralık 2009; 14:36:16 

nike'ın yeni modeli olan ctr360 lardan kullananlar var mı acaba?

bugün almayı düşünüyorumda,kullanan varsa az çok bi ön bilgim olur...

933 Mesaj
26 Aralık 2009; 19:33:24 

yukarda da söyledigim gibi adinovayı bir dene istersen, çivili alacaksanda mutlaka kısa çivili olanlardan al bileğini kırmamak için,

386 Mesaj
26 Aralık 2009; 19:44:09 

nike ın beyaz üstüne kırmızı nike amblemi olanları var çok şekil ayakkabı tavsiye ederim

samsung'un en ince incisi D900 samsung cLuBfAn

316 Mesaj
26 Aralık 2009; 22:34:10 

valla halı saha'da nike'ı tek geçerim adidas iyi halı saha yapamıyo.Mercurial var bende ayağımı muhteşem kavrıyor

813 Mesaj
26 Aralık 2009; 23:18:04 

Ben gecen bursa da mağazada baktım.Nike nın kırmızı bır ayakkabısı var.Krampon gibi ama halı saha ıcın ozel yapılmıs.Yeni bısey etiket fiyatı 100 tl falan.Ben 83 lıraya aldım.Tavsiye ederim hem şık hemde kullanışlı.
Nike CTR360 Libretto FG Krampon ayakkabı bu ama bunun altının yuvarlak dıslı olanı.Yani bu resimdeki deil.altı deısık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grandgustin -- 26 Aralık 2009; 23:22:23 >

ınca 22 '' monitor --- sapphire 2gb oc 7850 ----amd phenom x3 710 2.6--- maxtor 500gb 32mb hdd 7200rpm-- mushkin extreme performance 2x2gb 1066mhz cl5 ram --- --anakart gigabayt ma770 ud3 ---500 watt coler master psu----NZXT Tempest full tower kasa.

824 Mesaj
27 Aralık 2009; 0:21:39 

halı sahada kramponla oynamak zor oluyodur heralde

Go Long, Go Deep, Go State!

4162 Mesaj
6 Ocak 2010; 14:12:56 

arkdşlar slm...bnde yeni ayakkabı alıcam ama bu sefer suni çime uygun bir ayakkabı almayı düşünüyorum... almayı düşündüğüm ayakkabı nike tiempo...
suni çime uygun ama halısahada problem yaşarmıyım bununla??

0

sizden gelicek normal ghalısahaya oranla daha yüksek ayakkabı önerilerinede açığım
şimdiden tşkler..

206 Mesaj
6 Ocak 2010; 14:34:01 

nike t5 bulabilirsen kaçırma derim ben ankarada tek bir yerde bulabildim ve ayakkabı çok rahat devler liginde tanjuların takımının kullandığı ayakkabı

0

0

4162 Mesaj
6 Ocak 2010; 14:36:10 

altı normal halısaha galiba bunun??halısahada problem yaşarmıyım suni çim karmponla??zaten sahaların çoğu suni çim istda artık

Uzaklaştırılmış
6 Ocak 2010; 15:09:06 

Nike Tiempo

1312 Mesaj
3 Şubat 2010; 23:14:52 

http://www.hepsiburada....5&productId=ayklschm150

Hepsi burada'dan aldım 39 liraya. Nasıldır sizce arkadaşlar?
0

0

Yorumları okudum baya övmüşler.

Sizlerinde düşüncelerini alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 3 Şubat 2010; 23:15:42 >

Ersun Yanal: Fenerbahçe bir felsefedir. Fenerbahçe TÜRKİYE'dir, Türkiye de FENERBAHÇE'dir.

1312 Mesaj
6 Şubat 2010; 15:08:26 

Ayakkabı geldi arkadaşlar. İlk izlenimim kaliteli bir ayakkabı. İlk giydiğimde. Ayağımdaki çorap kalın olduğu için sıksada ince çorap giyince gayet rahat oldu. Ayağımı iyi kavrıyor. ne sıkma var ne acıtma. Akşam halı saha maçında deneyeceğim bakalım nasıl sonuç alacağım.

Ersun Yanal: Fenerbahçe bir felsefedir. Fenerbahçe TÜRKİYE'dir, Türkiye de FENERBAHÇE'dir.

1312 Mesaj
8 Şubat 2010; 11:50:01 

Cumartesi gecesi denedim ben bu ayakkabıyı. İlk başlarda biraz bocaladım tabi :) Çünkü Giydiğim Halı saha ayakkabıların Tabanı düzdü normal düz tabanlı ayakkabı gibiydiler.. Bununki ise Sanki Profesyonel bir kramponun tabanı gibi .... çivilerini çıkartıp halı sahayaya uygun hale getirmişler.

Sonuç olarak; ayakkabıyı beğendim şutlarda ve ortalarda gayet iyi falso verebiliyorsunuz. Keza ortalarınız istediğiniz yere ulaşıyor. Kayma falan kesinlikle yok. oynadığım maçta 35 dk oyunda kaldım ve 35 dk içinde 2 gol atıp 5 asist yapıp kaleye geçtim. Maçta zaten 10-10 bitti :) Sonuçtan memnunum.. Ama kalecilere önermiyorum. topu başlatırken bi türlü doğru dürüst atamadım topları. Kaleci iken sıkıntı yaşattı bana topu oyuna sokarken. Onun dışında hiç bir sorun yaşamadım diyebiilirim.

Eğer ucuza kaliteli ayakkabı istiyorsanız öneriyiroum bu ayakkabıyı.

794 Mesaj
8 Şubat 2010; 12:15:02 

Halı saha kramponu diye bir kavram yok bence artık,çünkü heryer suni çim olduğundan altı plastik çivili olanlarıda giyebiliyorsunuz .. Benden sana söylemesi ben tam bir krampon manyağı bir adamım .. gidip öyle dışı plastikten olan sadece görüntüsü güzel diye Adidas f 50 - f 30 serisi veya nike ın mercurial serilerinden sakın ayakkabı alma ... dışı deri gibi olsun plastik gibi değil .. o yüzden sana dünyanın en rahat ayakkabısı Copa Mundial i öneririm fiyatı yüksek tabi .. Puma nında King serisini öneririm .. Lotto dan Stadium serisini öneririm ki o seriyi Hagi bile giymiştir .. Nike tan da Tiempo ve yeni cıkarttığı Topuğunda kocaman NIKE yazan siyah-beyaz olan deri kramponunu öneririm .. ayakkabı bunlardır,öyle mavi,fosforlu yeşil falan plastikten olanlar hiçte kaliteli ayakkabılar değil ..

2014 Ağustos 356.Dönem TSK K.D. / 164

and the trees are now

turning from green to gold ..

1312 Mesaj
8 Şubat 2010; 12:59:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Halı saha kramponu diye bir kavram yok bence artık,çünkü heryer suni çim olduğundan altı plastik çivili olanlarıda giyebiliyorsunuz .. Benden sana söylemesi ben tam bir krampon manyağı bir adamım .. gidip öyle dışı plastikten olan sadece görüntüsü güzel diye Adidas f 50 - f 30 serisi veya nike ın mercurial serilerinden sakın ayakkabı alma ... dışı deri gibi olsun plastik gibi değil .. o yüzden sana dünyanın en rahat ayakkabısı Copa Mundial i öneririm fiyatı yüksek tabi .. Puma nında King serisini öneririm .. Lotto dan Stadium serisini öneririm ki o seriyi Hagi bile giymiştir .. Nike tan da Tiempo ve yeni cıkarttığı Topuğunda kocaman NIKE yazan siyah-beyaz olan deri kramponunu öneririm .. ayakkabı bunlardır,öyle mavi,fosforlu yeşil falan plastikten olanlar hiçte kaliteli ayakkabılar değil ..

Hocam biz profesyonel olarak oynamadığımız için. öyle çivili kramponlara falan gerek yok. Allah muhafaza çok sakatlık olur. çünkü hiç birimiz temkelik takmıyoruz. Ve tüm arkadaşlarımızda çalışan insanlar.

86 Mesaj
14 Şubat 2010; 19:30:31 

ctr 360ı diyorsun
quote:

Orijinalden alıntı: Dewil_may_cry

nike ın beyaz üstüne kırmızı nike amblemi olanları var çok şekil ayakkabı tavsiye ederim

''Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var''

86 Mesaj
14 Şubat 2010; 19:41:34 

ben de Nike T90 laser III almayı düşünüyorum.halısahada giymek için...sizce nasıldır???

0

0

0

Ekteki dosya (3)

1312 Mesaj
14 Şubat 2010; 22:39:36 

Gönlü,n neyi istiyorsa al derim ama. Sonuçta Halı sahada oynuyorsun her ne kadar suni çim de olsa Sakatlık riski yine var. Hem rakibin için hemde kendin için.

86 Mesaj
18 Şubat 2010; 17:44:15 

peki bu T90ların fiyatları ne civarda,halı saha için olanları(TF)???

810 Mesaj
24 Şubat 2010; 18:41:26 

Halı saha için fiyat/performans açısından çok profesyonel olmayan bir DR-MR oyuncusu için , ortalarda başarı sağlayan , sert şut çektiğinde ayağı acıtmayan tam olarak ne öneriliyor ?

zannedersem nike tiempo öne çıkan isim ?

fiyat da 100 tl i geçmemek kaydıyla.

nike mercurial steam 2 çok hoşuma gitti

fiyatı da 80 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judith -- 24 Şubat 2010; 18:45:34 >

4373 Mesaj
24 Şubat 2010; 18:47:33 

her mevkiide oynayana predator önerebilirim.multi-ground modeli 120lira civarında.çok rahat bi ayakkabı.dayanıklı,yere sağlam basmanı sağlıycak bi ayakkabı.bundan önce mercurial kullanıyodum.6-8ay sonra patladı yanlar.predator temmuz ayında aldım sadece üstü kirlendi.hiçbirşey yok hala taş gibi.

62 Mesaj
24 Şubat 2010; 18:54:35 

0

4 senedir giyiyorum sadece altında erime var oda bazen asfalttan oynamaktan

----

0

bu hiç rahat değil hiç deneme derim.

810 Mesaj
24 Şubat 2010; 20:16:11 

benim ayağım ince uzun, genede rahat değil mi diyorsun ?

62 Mesaj
25 Şubat 2010; 15:43:37 

evet benimde aynen öle

2.si ayağı halı sahada resmen yakıyo ve rahatlık bakımımndanda rahat değil 5-6 ay dayandı. 1. si ise süper ben o ayakkabıyı tavsiye ederim

1312 Mesaj
26 Şubat 2010; 13:39:25 

ucuz ve kaliteli ayakkabılara bakın derim. Benim yukarda önerdiğim halı saha ayakkabısı çok güzel. Hem ayağımı kavrıyor. Hem yanma falan gibi şeyler olmuyor. Topuk tarafında koruma bölgesi var. Topuktan darbe aldığınız zaman emiyor o darbeyi.. daha ne diyeyim 40 liracık sadece. :) gidipde nike'a Adidas'a veya ne bileyim Puma'ya falan 100 lerce lira verilmez bence.