Şimdi Ara

Apple Store Üyelik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
35.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kaç Gündür Uğraşıyorum Ve Apple Storede Free Account Alamadım Acaba Rica Etsem Birisi Bana Free Üyelik Pm Atabilirmi Veya Başka Bir Üyelik Alıp Bana Verebilirmi Üyelik Açtım Ama Kaç Gündür Ama Su Hatayı Alıyorum.
    This Apple İd Hes Not Ben Yet Use With On İtunes Store Acaba Rica Etsem Birisi Om Atabilirmi Free Account. Tr Veya Us Fark Etmez Veya Herhangi Bir Ülke.

• Denedim Yapamıyorum Eğer Becerebildiysen Bana Bir Tane Alabilirmisn. ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kale2

Denedim Yapamıyorum Eğer Becerebildiysen Bana Bir Tane Alabilirmisn. ?

Mail adresini yazdigin yeri gecip diger sayfayi gecince kredi kartlarinin oldugu yerin en saginda 'None' yazan yeri tikla. Sonra eger United States ise sehire newport Beach yaz, state: California, Zip code: 92660 Tel no: 946-2132323 yaz ve devam et. vermis oldugun email adresine aktivasyon gondericekler. Hotmail de Junk maile dusmus olabiliyor orayida kontrol et. Hic bir sorun cikmayacaktir. Eger olmazsa yine mail adresini ver ben alayim. Iyi geceler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdemalp -- 6 Ekim 2008; 1:51:18 >
  • su anda 10 defa itunesu kurdum bütün ülkelerdede denedim fakat none seceneği cıkmıor ben sana mailimi yollayım bana üyelik alırmısın sana zahmet olmazsa şefim yaw kafayı yedim yicem yani
  • Ben ne yaparsam yapayım üyelik alırken şifre bölümü hep hata veriyor.sorun nedir
  • sifre yerine harf girerken bir harf mutlaka buyuk olsun vede rakam gir kesin olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_fps
    sifre yerine harf girerken bir harf mutlaka buyuk olsun vede rakam gir kesin olur

Kaç karakterli olmalı onuda hep sorun verdi
  • boyle bi konu daha vardı bi arkadas açıklamıştı
  • ben 9 karakter kullandim sorun yok :)
  • quote:

ben 9 karakter kullandim sorun yok :)

Şifreyi hallettim şimdide kredi kartı numarasını zorunlu istiyor..illa bı kredi kartı no su girmelimiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

ben 9 karakter kullandim sorun yok :)

Şifreyi hallettim şimdide kredi kartı numarasını zorunlu istiyor..illa bı kredi kartı no su girmelimiyim

hayır.Appstore da free uygulamaya tıkla üyelik sayfası açılacak none seçeneği bulunacak
  • hayir arkadasim orda none secenegide olacak onu sec
  • Gece yarısı hızlı mesajlarınız için teşekkürler arkadaslar:)
  • onemli deil
    halledebildinmi onu soyle :)
  • quote:

onemli deil
    halledebildinmi onu soyle :)

Dostum mailimi şifremi tekrar dokunmatikte yazmak gözümde buyuyo yarın denicem cevap atarm
  • ii bakalim insallah halledersin :)
  • quote:

ii bakalim insallah halledersin :)

Sorunu hallettim kardesim sagol çok kolaymış
  • yhaa arkadaşlar lütfen bana bir üyelik açarmısınız ne zamandr uraşıyorum ama olmuo yardımcı olursanız sewinirim

carted@hotmail.com

msn adresim şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.