Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TANSAS insert sinbo nasıl alınırmı sizce

http://www.tansas.com.tr/files/insert/index.html
  • 500watt diyor birde markası sinbo.

bu işi iyi yapan cihazlar konuda arkadaşlar tarafından yazılmıştır.

bence bu tarz ucuz düşük güçteki cihazlar yerine döküm meyve preslerini almak daha mantıklı. portakal, nar gibi meyveleri gayet iyi sıkıyorlar. tabii bunların yanında amaç gerçekten katı meyve yanı armut, elma vb.. sıkmak ise, o zaman sinbo vb.. gibi markaları değilde bu işi iyi yapan cihazları almak lazım (paraya kıyıp )

bu arada haftaya dökme meyve presi gelecek bim e 69tl mi neydi fiyatı. bizde maskot marka dökme pres var, genelde nar, portakal sıkılıyor, memnunuz.
  • bizde sunny 800 watt inox var.çok güçlü.posa kupkuru çıkıyor.3 sene önce almıştık 160 tl ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

500watt diyor birde markası sinbo.

bu işi iyi yapan cihazlar konuda arkadaşlar tarafından yazılmıştır.

bence bu tarz ucuz düşük güçteki cihazlar yerine döküm meyve preslerini almak daha mantıklı. portakal, nar gibi meyveleri gayet iyi sıkıyorlar. tabii bunların yanında amaç gerçekten katı meyve yanı armut, elma vb.. sıkmak ise, o zaman sinbo vb.. gibi markaları değilde bu işi iyi yapan cihazları almak lazım (paraya kıyıp )

bu arada haftaya dökme meyve presi gelecek bim e 69tl mi neydi fiyatı. bizde maskot marka dökme pres var, genelde nar, portakal sıkılıyor, memnunuz.

bim.de satılan 69 TL.lik sıkacağın da bir şeye benzeyeceğini düşünmüyorum. Aryıldızınkini kullanıyor annemler, dökme....sapasağlam. ve çok güzel sıkıyoır. hatta aynısını, taze portakal suyu sıkan birçok yerde gördüm :)

• marketlerde daha önce 20tl dde satıldı ama onlar dökme değil. ben bim'in ilanı ve açıklamasına göre konuştum ki dökme diyorsa ve dökmedir heral. bim sonuçta aktüel ürünleri piyasadan ucuza satıyor yani 69tl dediği ürün piyasada en azından 100tl civarıdır. tabii geldiğinde gördükten sonra yorum getirmek daha sağlıklı olur.ama kötü birşey olacağını sanmıyorum.

bu arada bizdeki maskot marka dökme pres, esse mağazasında %50 indirimliyken almıştım. etiket fiyatı şişirilme olsada piyasadan ucuza aldım. 79 mu 69tl mi neydi fiyatı
  • philips 1861 yeni aldım burdaki yorumları okuyarak. sormak istediğim bir konu var. 2 elma 1 armut ve 4 havuç ile yarım salkım üzümü bir arada sıkarak bir kokteyl hazırlayayım istemiştim. gayet de güzel oldu

işlem bittikten sonra kapta kalan posaları yeniden kaşıkla alarak sıktığımda neredeyse küçük bir su bardağının yarısı kadar daha meyva suyu çıkardı cihaz. bu normal midir?
  • ben birşey daha soracağım.philipsin hr 1861 ve 1861 alu diye 2 ayrı modeli mi var yoksa hr 1861 alu tek bir model mi?bazı sitelerde alu yazıyor bazılarında yok koydukları resim aynı bende anlayamadım ve bir sitede hr 1861 205 tl iken başka bir sitede 1861 alu 299 tl.bu kadar fiyat farkı acaba ayrı modeller mi diye düşündürdü beni.bilen var mı?
  • Tefal Elea Duo var bende uzunca bir süredir. Yazın değil ama kızın full performans kullanırım. Günde en az bir kere çalışır. Haznesi epey küçük, o biraz uğraştırıcı oluyor ama onun dışında hem narenciye sıkacağı, hem de katı meyve sıkacağı olarak derli toplu duruyor mutfağımda.
  • Arkadaşlar arçelik K-1579 kullanan var mı.Eşim fazl yer kaplamadığını için bu modeli almak istiyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/arcelik-k-1579-tam-elma-inox-kati-meyve-sikacagi-800w/productDetails.aspx?productId=mtar1579&categoryId=22020
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

Arkadaşlar arçelik K-1579 kullanan var mı.Eşim fazl yer kaplamadığını için bu modeli almak istiyor.

http://www.hepsiburada.com/Liste/arcelik-k-1579-tam-elma-inox-kati-meyve-sikacagi-800w/productDetails.aspx?productId=mtar1579&categoryId=22020

Aynı ürünü buradan 128 TL kargo dahil satın aldım.

http://www.arcelikbayisi.com/index.php?do=catalog/results&q=meyve

Gayet güçlü ve güzel çok memnunuz tavsiye ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: maseratti

quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

Arkadaşlar arçelik K-1579 kullanan var mı.Eşim fazl yer kaplamadığını için bu modeli almak istiyor.

Aynı ürünü buradan 128 TL kargo dahil satın aldım.

http://www.arcelikbayisi.com/index.php?do=catalog/results&q=meyve

Gayet güçlü ve güzel çok memnunuz tavsiye ederim..

Mağaza bize çok yakın,mesajı yazdıktan sonra bende buldum o mağazayı.Teşekkür ederim cevap için.Daha ürüne görmedik,eşim gebe şu anda çıkamıyor dışarı en kısa zamanda bakmayı düşünüyorum.Boyut olarak diğer markalardan philips gibi ufak sanırım.

• Önemli değil nedemek benimde bir ricam var ben o bayiden hep alışveriş yapıyorum ama hep internet üstünden bana uzak gerçi ondan böyle oluyor ama bu ürünü bayiden o fiyata vermekdiklerini söylediler 139 TL miş bayi fiyatı ben gidemediğimden göremiyorum :D bu konudada bilgi verebilirseniz gidince sevinirim orda o fiyatmı :D ben hep görmeden alıyorum onlardan güvendim baya bu bayiye konu komşu abone olduk orda bir abi var telefonda çok yardımcı oluyor bana saolsun benimde hoşuma gidiyor ne lazım olsa onu arıyıveriyorum ;-) şimdiden teşekkürler
  • quote:

Önemli değil nedemek benimde bir ricam var ben o bayiden hep alışveriş yapıyorum ama hep internet üstünden bana uzak gerçi ondan böyle oluyor ama bu ürünü bayiden o fiyata vermekdiklerini söylediler 139 TL miş bayi fiyatı ben gidemediğimden göremiyorum :D bu konudada bilgi verebilirseniz gidince sevinirim orda o fiyatmı :D ben hep görmeden alıyorum onlardan güvendim baya bu bayiye konu komşu abone olduk orda bir abi var telefonda çok yardımcı oluyor bana saolsun benimde hoşuma gidiyor ne lazım olsa onu arıyıveriyorum ;-) şimdiden teşekkürler

Tabi bende merak ediyorum.Fiyatın sadece internette geçerli olup olmadığını,sorduğum zaman yazarım.
  • Fakir LEDA meyve sıkacakları dururken başka macera aramayın derim

600 Watt olanı idealdir
  • arkadaşlar sizden ricam sadece nar sıkma işleminde kullanacağım f/P oranı iyi bir sıkma aleti almak istiyorum,yardım lütfen...
  • @sensei111, biz evde döküm meyve presi kullanıyoruz, nar, portakal vb... için çok iyi sonuç alınıyor. sizede bunlar lazımsa döküm meyve preslerine bakın.hatta bugün bim e gelmiş 70tl fiyatı var, bende merak edip baktım bizimkinde de ağır gövdeli. bunu alabilirsiniz bence kaçırmayın. piyasadaki kaliteli yerli markalar en az 100tl den başlıyor.
  • Meyve presleri nareciyenin kabuğunu da sıkıp meyse suyuna acı tad vermesine neden olur.
  • Biraz narda oluyor o dediginiz, ben portakal ile karistiriyorum daha guzel oluyor.
  • Moulinex XXL JU650 sakın almayın. Çok verimsiz çalışıyo. İki elmadan sonra bıçağı tıkanıyo ve daha az sıkmaya başlıyo. Ardarda 4 ten fazla meyve verimli bi şekilde sıkılmaz. Ardarda çok meyve sıkamadığınız için posa haznesi anlamsız derecede büyük. Ayrıca meyvelerin posaları hiç de kuru değil. Belki de benim makinede bi sorun vardır bi moulinex bayine gidip denemeyi düşünüyorum yakın zamanda.
  • quote:

Önemli değil nedemek benimde bir ricam var ben o bayiden hep alışveriş yapıyorum ama hep internet üstünden bana uzak gerçi ondan böyle oluyor ama bu ürünü bayiden o fiyata vermekdiklerini söylediler 139 TL miş bayi fiyatı ben gidemediğimden göremiyorum :D bu konudada bilgi verebilirseniz gidince sevinirim orda o fiyatmı :D ben hep görmeden alıyorum onlardan güvendim baya bu bayiye konu komşu abone olduk orda bir abi var telefonda çok yardımcı oluyor bana saolsun benimde hoşuma gidiyor ne lazım olsa onu arıyıveriyorum ;-) şimdiden teşekkürler

bu akşam telefon ettim aynı fiyata elden alsak verirmisiniz diye,veririz dedi bayan gittik aldık.kutunun ağzı yırtılmıştı ,başka alayım dedim teşhir değildir nerak etmeyin dedi.İçime sinmese de aldım.Neyse kullandım posası kuru kalıyor ,motoruda güçlü şimdili bir sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.