Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LORD OF CASHMONEY(ŞANSLI)

Meyvalar sıkılıp suyu çıkarılırken metalle temas etmezse okside olma ihtimali o kadar düşer piyasada metal aksama meyvanın ya da suyunun değmeden sıkıldığı bir katı meyva sebze buğday çimi sıkacağı var mıdır?

Merhaba dostum buradan inceleyebilirsin.http://www.narecza.com/Bugday-Cimi-Sikacagi,PR-11808.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NesilVip -- 13 Temmuz 2015; 12:55:18 >
  • http://urun.n11.com/meyve-sikacagi/tefal-infiny-press-revolution-kati-meyve-sikacagi-P56643867?cid=700503&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel&utm_content=102_211_3084&utm_term=

tefal infinity press aldım çok memnunum, meyve sebzeleri pressleyerek sıkıyor
    ancak düşünen arkadaşlara ürünün bazı eksi ve artı yönlerini anlatmak istiyorum

meyve konulan bölüm 3 girişli ancak girişler çok dar bu yüzden meyveyi küçük parçalara ayırmak gerekiyor bu da biraz sıkıyor,
    suyu az olan örnek vermek gerekirse böyle ham elmalar olur ya onlarda çok az su olduğu için içerisi hemen doluyor ve tıkanma meydana gelebiliyor ,ancak bir granny smith te böyle bir durum oluşmuyor ya da bu tipteki sulu meyvelerde
    çok fazla meyve sıkarken bazen söküp içerisini temizlemek gerekiyor çünkü filtre kısmı ileezen parça arasında birikme oluyor tabi ne kadar meyve mesela 5 kg limon sıktım arada bir kere söküp parçaları temizlemek durumunda kaldım
    meyveden maximum düzeyde su çıkartıyor ve diğer geleneksel sıkma makinelerine göre daha sessiz

• Forum istanbula Philips katı meyva sıkacağı alıcam diye gittim,media marttan bosch MES 3500 meyva sıkacağı aldım 479'a...Nasıl oldu ben de anlamadım.biraz büyük,mutfağın bir köşesinde kartal gibi tepeden bana bakıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagineist1942 -- 10 Ekim 2015; 2:05:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar Homend 2705 yada 2706 modellerini kullanan var mı ? merak ettiiğim ıyıce meyvelerın suyunu sıkıyormu cıkan posa sulu kalıyormu .

Edit : dun bimeksten homend 2705 aldim 200 tl ye portakal ve mandalina sktm guzel kuvvetli makina temizlek zahmetli biraz 4 parcayi yikamak zorunda kalio insan . Yarin oburgun baska seylerde sikacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 16 Ekim 2015; 6:53:43 >
  • Bende alicamm philips hr 1855 mi alsam yoksa braun j300 mu philips daha az yer kapliyor sizce ne alayim

• Güncel

• phlips arzum ve homend arasında tercih yapacağım. sizce hangisi alınır. fark var mı aralarında?
  • Kenwood aldım ve şimdilik bir sorun görünmüyor. Temizliği ve posa atma şekli rahat. 349 tl media markt fiyatı.

• merhaba. tavsiyelerinizi linki ile beraber koyarsanız fiyat karşılaştırması da yapabiliriz. teşekkürler.
  • Güncell

• ehem...
  • Güncel .. tercihlerinizi alalım. Ve (Primier) marka ürünler hakknda öneri ve bilgisi olan???

• comedyone kullanıcısına yanıt
    Hocam Braun j700 1000 watt olan model çok iyi.İndirim,çek kupon vs ile daha ucuza alabilirsiniz.
  • KING P-1110 S Exotic 850 W Katı Meyve Sıkacağı
    GOLDMASTER GJE 7201 Enerji 800 W Katı Meyve Sıkacağı
    Bu iki ürün arasında kaldım. Birini almak istiyorum ama sizce hangisini almalıyım ? bunlardan birini kullanan var mı ?
  • Arkadaşlar, meyve suyu sıkacagı almayın alacaksanızda simbo almayın. Bir heyecan almış bulundum, eve heyecanla getirip kullandım bir kilo havucu sıkıp içtim afiyetle . Bizimki gorunce cıldırdı tabii beslenme konularına hashas bir kadın olarak. Gerçektende gereksiz şeker yüklemesi yapıyor ki bu metabolizma için zararlıdır. o gün gönlüm geçti. Verin cocuga havucu hatur hutur yesin bagırsakları çalıssın, lifinide alsın, şeker kanına yavaşca karıssın. İsterseniz blenderde hafifce çekip posasını atmadan kullanın. Gereksiz bir alet yinede karar sizin.

• valla ben mutfak aletlerinde neredeyse bir çok markayı kullandım ama en çok memnun kaldığım TEFAL oldu. Tavsiye ederim!
  • http://m.n11.com/homend-projuicer-2705-kati-meyve-sikacagi-P23395646?cid=604001&gclid=Cj0KEQiArJe1BRDe_uz1uu-QjvYBEiQACUj6ogf653BAzz-UTj1evIcANoCm2cfvaG8ZOKcK0j68e9QaAkco8P8HAQ bir arkadaşa bunu aldık iyi diyor. Hevesle arçelik 1579 model katı meyve sıkacağı alan arkadaşta satmak istiyor heyecanla alıp nar sıkınca hevesi kursağında kalmış.araştırmadan alınca para çöpe gitti almak isteyen varsa uygun fiyata vermeyi düşünüyor ürünü.

• evet arkadaşlar 3 sene önce almış olduğum philips 1869/00 Avance Collection Katı meyve sıkacağı bugün itibari ile bozuldu. Motoru yandı sanırım dumanlar çıkmaya başladı. Bu marka hakkındaki dusuncelerim tamamen değişti. sonraki küçük ev aletleri tercihinde philips i direk eleyecegim.

Teknik desteğe mail attım bakalım ne diyecekler.

• En son 1 yıl önce mesaj yazmışım o zamanda tavsiye istemiştim sizlerden.İlk önce aldığım model bu arkadaşlarhttp://www.arcelik.com.tr/meyve-sikacaklari-K-1579-Y-Meyve-Sikacaklar.html

Aşırı ses çıkarması dışında hiç bir sorun yaşamadım.O da normal sayılır bence sonuçta havuç falan baya sert meyveler.Tavsiye edebilirim almayı düşünenlere.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.