Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bgs0

quote:

Orijinalden alıntı: Forza Kartal

quote:

Arkadaşlar önerebileceğiniz Meyveleri bütün olarak atabileceğimiz Meyve sıkacağı tavsiyeleriniz nelerdir..
    Yada şu ürün nasıl bilginiz yada kullanan varmı? PHILIPS HR 1861 ALU KATI MEYVA SIKACAĞI

Vayy bee konuyu açalı beş yıl olmuş , bizim oğlan daha o zaman 4 aylıktı şimdi kocaman oldu ve bu katı meyve sıkacağı konusunu onun için açmıştım, inanırmısınız ben hiç bir üründen almadım gerekte görmedim....direk meyveyi yemesi bizim için daha sağlıklı olur düşüncesiyle almaktan vazgeçtik....konuya katkı sağlayan herkese teşekkürler.....

Allah bağışlasın hocam.

Zaman ne kadarda çabuk geçiyor..

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah cümlemizi sevdiklerimize bağışlasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

quote:

quote:

Arkadaşlar önerebileceğiniz Meyveleri bütün olarak atabileceğimiz Meyve sıkacağı tavsiyeleriniz nelerdir..
    Yada şu ürün nasıl bilginiz yada kullanan varmı? PHILIPS HR 1861 ALU KATI MEYVA SIKACAĞI

Vayy bee konuyu açalı beş yıl olmuş , bizim oğlan daha o zaman 4 aylıktı şimdi kocaman oldu ve bu katı meyve sıkacağı konusunu onun için açmıştım, inanırmısınız ben hiç bir üründen almadım gerekte görmedim....direk meyveyi yemesi bizim için daha sağlıklı olur düşüncesiyle almaktan vazgeçtik....konuya katkı sağlayan herkese teşekkürler.....

Allah bağışlasın hocam.

Zaman ne kadarda çabuk geçiyor..

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah cümlemizi sevdiklerimize bağışlasın

Alıntıları Göster
    Hotpoint SJ 4010 ya da bu Arçelik'in yeni sistem sıkmasını kullanan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: gesture

Hotpoint SJ 4010 ya da bu Arçelik'in yeni sistem sıkmasını kullanan var mı arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu işimi görmez mi? Mutfakta yerim dar. Üst modelleri 70-71 bütcemi aşıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Philips HR1855/00 Viva Collection 700 Watt

http://www.n11.com/philips-hr185500-viva-collection-700-watt-P16999972

• quote:

Orijinalden alıntı: sky83

Arkadaşlar bu işimi görmez mi? Mutfakta yerim dar. Üst modelleri 70-71 bütcemi aşıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Philips HR1855/00 Viva Collection 700 Watt

http://www.n11.com/philips-hr185500-viva-collection-700-watt-P16999972

Alıntıları Göster
    Bu üründe güzel ürün, hem sizin alacağınız ürün ilede arasında pek fiyat farkı yok.

Philips HR 1869 Katı Meyve Sıkacağı

http://grisepet.com/product/19599-philips-hr-1869-kati-meyve-sikacagi.html

• espv E kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam. Temizliği nasıl bu yeni teknolojinin? Diğerlerine göre daha kolay mı temizleniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: espv

Arçelik ve yarım kilo ıspanaktan çıkan ıspanak suyu.fiyatı 450 tl civarı.
    aynı burgulu sıkma teknolojisini kullanan hotpoint markasının da var onun fiyatı da 360-380 tl civarında.
     KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

hocam arcelik kati meyve sikacagindan memnun musunuz.
    urun biraz pahali fiyatini hak ediyor mu ?
    temizlemesi nasil?
    havuc elma gibi sert meyvelerde furum nasil?

bu urun ile hotpoint in yeni cikan urunu arasinda kaldim.

hayirli aksamlar .

• Evet sonunda kararsizligimi yendim ve hot point ile arcelik arasinda arcelik k 1581 i aldim.
    Urun ilk basta gercekten cok kucuk ve oyle harul hurul calismiyor.
    Ilk gun hemen denemeler yaptim
    Once elmadan baslayim. Bizim elmalarin yumusak olmasindan midir nedir daha cok nektar gibi cikti oyle sulu sulu cikmadi.
    ama sert yesil elma olsa sanirim cok daha iyi olur.

1 ananas 6 kivi ve 1 portakal dan 600 ml su cikti. Bu miktar iyi midir diger bicakli sikacaklar ile karsilastrldgnda durum ne olur onu arkadaslar aciklarsa iyi olur.
    Neyse Bunlari sikarken gayet iyiydi şaril şaril akti.Geriye ise hafif nemli posa kaldi. Hani o posayi tekrar sıksaniz su cikmaz.

Gelelim temizlemesine,
    Fotografda goruldugu gibi posa cikisinda kalan son birikinti orda kaliyor dusmuyor. Temizlerken bir kürdan ile onu cikarmalisniz ve bu biraz ugrastiriyor. Gerisi zaten kucuk bir hazne. Temizlycgnz dort parca var icice ama kucuk oldugu icin sikinti yok.

Fiyata gelisek 449 tl edermi ? Hani sanki 350 gibi bisey olsaydi fena olmazdi.
    Coway juicepress bunun aynisi. Tahminim arcelik coway a ucret odeyip patentini kullanmis coway in. Cunku birerbir ayni. yoksa adamlar bu bi dakka arkadaş demezler miyidi arçeliğe ??? Ha coway 750 tl iken ve ikisini yanyana koyup ayni sonuc aliniyorsa 449 tl de iyi fiyat. Zaten ona guvenerek aldik.

Evet benim izlenimlerim bu kadar daha denemedigim havuc sert yesil elma ispanak greyfurt var

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_n -- 28 Aralık 2013; 22:55:37 >

• hakan_n kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam. Hotpoint'i niye tercih etmediniz merak ettim. 300-350 liraya bulunabiliyor.
  • quote:

Güle güle kullanın hocam. Hotpoint'i niye tercih etmediniz merak ettim. 300-350 liraya bulunabiliyor.
    Sadece portakal, greyfurt, Nar sıkmak için Büfe Tipi kollu prese ihtiyavım var. Tavsiye edebileceğiniz sağlam bir marka var mı kullandığınız.
  • quote:

sagolun hocam. hotpoint bize büyük geldi. bu ürün gerçekten küçük bişey.
    bir de arçeliğin servis ağı daha geniş .
    tabi ürünü alırken coway ın birebir aynı olan ürünü referans oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Sadece portakal, greyfurt, Nar sıkmak için Büfe Tipi kollu prese ihtiyavım var. Tavsiye edebileceğiniz sağlam bir marka var mı kullandığınız.

Maskot ve cancanı tavsiye ederim.
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    Maskot ve Cancan,
    Hafta sonu çarşıya inmeyi düşünüyorum, her ikisinide yakından inceleme fırsatı bulursam iyi olur. Benim için mühim olan görüntüsünden ziyade malzeme kalitesi ve sağlamlığı.
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

Maskot ve Cancan,
    Hafta sonu çarşıya inmeyi düşünüyorum, her ikisinide yakından inceleme fırsatı bulursam iyi olur. Benim için mühim olan görüntüsünden ziyade malzeme kalitesi ve sağlamlığı.
    Teşekkür ederim.
    merhaba,
    biz katı meyve sıkacağı aldık, bebeğimiz için. fakat ne çocuk nede biz katı meyve sıkacağından yaptığımız meyve sularını beğenmedik, garip bir tortu gibi köpük oluşuyor ve içimi hoş olmuyor.

bunun yerine manuel kollu olanı yada narenciye sıkacağını tavsiye ederim. narenciye sıkacağı ile yaptıklarımızı çocuklarda severek içiyorlar, bazen süzerek içiriyoruz.

NARENCİYE SIKACAĞI

kollu portakal sıkacağı

KATI MEYVA SIKACAĞI

• quote:

Orijinalden alıntı: tashtan

merhaba,
    biz katı meyve sıkacağı aldık, bebeğimiz için. fakat ne çocuk nede biz katı meyve sıkacağından yaptığımız meyve sularını beğenmedik, garip bir tortu gibi köpük oluşuyor ve içimi hoş olmuyor.

bunun yerine manuel kollu olanı yada narenciye sıkacağını tavsiye ederim. narenciye sıkacağı ile yaptıklarımızı çocuklarda severek içiyorlar, bazen süzerek içiriyoruz.

NARENCİYE SIKACAĞI

kollu portakal sıkacağı

KATI MEYVA SIKACAĞI

Alıntıları Göster
    bir arkadaş geçen hafta breville almış, övgüler havada uçuşuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

bir arkadaş geçen hafta breville almış, övgüler havada uçuşuyor...

Alıntıları Göster
    BEN DE GEÇEN SENE GOLDMASTER ALDIM. GAYET İYİYDİ. KÖPÜK SÜZME KISMI DA VARDI. YAZIN PAKETLEDİM. SONRA KIŞIN TAKRAR AÇTIM LAKİN MAKİNE ÇALIŞMIYORDU. SERVİSE GÖTÜRDÜM PARÇA DEĞİŞİMİ DEDİLER. BEKLİYORUM HALA.
  • Katı Meyve sıkacağı almak isteyen arkadaşlara aşağıdaki linki bir inceleyin derim. hem fiyat hem marka. Ben ürünlerin fiyatlarına bakarı araştırırım. en uygun nerdeyse daha doğrusu fırsat nerdeyse, formda paylaşıyorum.

bir katkım olur umarım.

bir bakın araştırın fiyatlarını arkadaşlar.

http://www.evbella.com/Kati-Meyve-Sikacagi,LA_172-2.html#labels=172-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

BEN DE GEÇEN SENE GOLDMASTER ALDIM. GAYET İYİYDİ. KÖPÜK SÜZME KISMI DA VARDI. YAZIN PAKETLEDİM. SONRA KIŞIN TAKRAR AÇTIM LAKİN MAKİNE ÇALIŞMIYORDU. SERVİSE GÖTÜRDÜM PARÇA DEĞİŞİMİ DEDİLER. BEKLİYORUM HALA.

Alıntıları Göster
    Philips 1866 almayı düşünenler için yazıyorum bu yorumu.

Eşim biraz önce filtresini sökmek için yardım istedi yaklaşık yarım saattir boğuşuyoruz. Kolay yolunu bilen varsa söylesin?

Sıkması vs. iyi güzel ama hiç mi temizlenmeyecek bu alet, biraz ergonomiyi de düşünmeleri lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: tanapay

Philips 1866 almayı düşünenler için yazıyorum bu yorumu.

Eşim biraz önce filtresini sökmek için yardım istedi yaklaşık yarım saattir boğuşuyoruz. Kolay yolunu bilen varsa söylesin?

Sıkması vs. iyi güzel ama hiç mi temizlenmeyecek bu alet, biraz ergonomiyi de düşünmeleri lazım...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende hotpoint aldım daha acmadım actıktan sonra incelemelerimi yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y@s@r -- 2 Ocak 2014; 18:49:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

Arkadaşlar bende hotpoint aldım daha acmadım actıktan sonra incelemelerimi yazacağım

Alıntıları Göster
    hocam gold master markasını hiç tavsiye etmem. servis çok ilgisiz. ürünüm bozuldu hala fabrikadan parça bekleniyormuş. 2 haftayı geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

hocam gold master markasını hiç tavsiye etmem. servis çok ilgisiz. ürünüm bozuldu hala fabrikadan parça bekleniyormuş. 2 haftayı geçti

Alıntıları Göster
    fiyatları çok pahalı yaa almayaa değermi yazarmısınız
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.