Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanyurtseven

Coway JuicePresso Sebze ve Meyve Sıkacağı

Bu ürünü 1 yıldır araştırıyorum

en iyi ürün bu.

906.67 TL

havale ile alacağım ve doların düşmesini bekliyorum.

http://www.medikalcihazsatis.com/juicepresso-sebze-ve-meyve-sikacagi-urun628.html

yatırım yapmak amacıyla alınacak türden bir alet galiba .
    o ne fiyat öyle ya

• philips 1858 , braun j 500 hangisi daha iyi ? posa kuruluğu ? Nar ve portakal suyu sıkmak için bilhassa?

Kullanıcılardan veya üstadlardan yorum ve tavsiye ricası ile.

İYİ HAFTALAR
  • 1858 = 189 tl
    j500 braun = 199 tl
  • Katı sıkacağı bilmem ama narenciye sıkacakları arasında Arzum AR163'ü tek geçerim. fiyat performans açısından. Gayet kaliteli ve güçlü ne kadar bastırsanız da dönmeye devam ediyor çok zorlarsanız dönme yönünü değiştiriyor ama devam... Ayrıca gayet şık dışı inoks. Geçen sene koçtaştan 40 ya da 45 Tlye almıştım..

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE
  • Katı meyve sıkacağı phlips 1858 (189 tl ) vs braun j 500 (199 tl)
    Yorum yapan hiç olmamış, :( kullanan arkadaşalarımızdan tavsiye ve bilgilendirme ricasıyla.

İyi günler
  • zamanında bunu almıştım, Philips HR1860

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-hr186100-alu-kati-meyve-sikacagi/productDetails.aspx?productId=mtphhr1861&categoryId=22020&SKU=MTPHHR1861

Katı meyve sıkacağında bir numara...Çoğu ticari mekandada bu model kullanılıyor, dayanıklı ve kullanışlı olduğu için

Oldukça kullanışlı..Havuç, elma, portakal, armut, ayva vs neyse bütün olarak atın, cayır cayır çıkarıyor suyunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 15 Ocak 2013; 10:44:42 >

• Yaklaşık 2 senedir kullandığım Fakir Premium Pro katı meyve sıkacağım artık görevini tam yapamadığından çöpe attım ve yeni katı meyve sıkacağı arayışına girdim Philips Avance HR1871/00 modelini almaya karar verdim diğer sıkıcılara göre boyutu biraz küçük ancak performans olarak çok yüksek internette araştırdım fiyat olarak 350-450TL arasında bulunabiliyor. Bugün Star TV Melek programına çıkan yabancı bir doktor bu makineyi kullandı ve sadece 20 saniyede bardaklar dolusu meyve suyu hazırladı ben iş çıkışı almayı düşünüyorum herkese öneririm.
  • ( Homend 2703)
    Evet arkadaşlar ürün elime geçtiğimiz aylarda ulaştı. Biraz kullandıktan sonra yorum yapmak istedim … Bende herkes gibi araştırdım, formlara baktım kıyasladım Bu ürüde tercih kıldım . İlk gözlemlerim dış görünüş olarak malzeme kaliteli. Üst kısım isteğe bağlı olarak ayrı bir parça sayesinde hem katı meyve sıkacağı hem de narenciye sıkacağı olarak kullanılabiliyor büyük avantaj.. 900W lık bir ürün olmasına karşılık gayet ergonomik mutfakta fazla yer kaplamıyor . kablo sarma bölümü mevcut en alt taban kısmına sarabiliyorsunuz ve yüksek raflara rahatlıkla dağınıksız duruyor güzel düşünülmüş. Kullanıma gelirsek kuvvetli ve 900w lık olmasına rağmen çok fazla ses yok . sabahları kimseyi rahatsız etmeden kullanılabilir . Ama havuç için geçerli değil ilk havuç sıkma deneyimimde , birazda dalgınlığın etkisiyle . tırstım  malum havuç diğer meyvelerden sert . sesi bana göre normal ve hiç zorlamıyor hiç, anında pert  sıkması da güzel kupkuru yapmıyor ,yapanını da ben görmedim  biraz sulu, sulu derken hemen tüh be demeyin şıpır şıpır değil yani . ayrı sıkınca sıkılamıyor nemli desek daha iyi olur sanırım. köpük haznesi fena değil çok köpük bırakmıyor . Küçük bir detayı var mesela damlama engelleyen musluk kısmı  olmasa da olur muş ama var ve işe yarıyor Bunun yanında 1 lt lik sürahisi var . Benim en beğendiğim kısmı çok basit temizleniyor inanın temizlemesi 5 dakika sürmüyor . Ben başarılı buldum Tavsiye ederim .

• ucuz yollu 700w lık bir ürün

SUNNY KATI MEYVE SIKACAĞI INOX bence ideal
  • merhaba arkadaşlar,
    ben de katı meyve ve sebze sıkıcı almaya niyetlendim ancak hala karar verebilmiş değilim.
    Forumda ağırlıklı olarak philips önerilmiş, şikayetvar.com'a baktığınızda da homend ürünleri ve philips ürünlerine epey fazla şikayet yapıldığını görürsünüz (en azından ben öyle gördüm), philips hakkında okuduğum şikayetlerden edindiğim kanıyı paylaşmak isterim. Anladığım kadarıyla philips üretmiş olduğu ürünlerin üretim tarihinden 4 yıl sonrasında yedek parça temininde sıkıntı yaratıyor (temin edilemeyen yedek parça olduğunda ürünün yenisinin alınması tavsiye edilerek çözüm üretiliyor:), şikayetleri okumanızı öneririm), katı meyve sıkacaklarında kapak kırılması şikayeti fazla, açıkçası gönlümden philips almak geçiyordu ama mantıklı düşününce zaten pahalıya alacağım ürünün bir de servis ve yedek parça sorunu da yaşatma ihtimali bile beni o markadan ve ürününden soğutur. Dolayısıyla şok bir kampanya'ya rastlamadığım sürece (piyasa fiyatının yarısına denk gelmediği sürece) philips ürünleri ikinci planda.
    Siemens'in ürünlerinin kaliteli olduğunu ve firmanın markasının da arkasında durduğunu biliyorum. merak ettiğim siemens'in ME30000TR Mavi/Gümüş Katı Meyve Sıkacağı ürününün nasıl olduğu, kullananların memnuniyeti, varsa memnun olmadıkları yanları nelerdir? simens'i düşünmemin bir sebebi de bosch ile aynı ürünleri ürettiklerinden,aynı servisi kullandıklarından gerek servis açısından gerekse yedek parça açısından sorun yaşamayacağımı düşünüyor olmam (yanılıyor muyum?). varsa bu alanda önerileriniz, fikirleriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arjin81 -- 23 Ocak 2013; 2:46:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Serdar Bilgiç

( Homend 2703)
    Evet arkadaşlar ürün elime geçtiğimiz aylarda ulaştı. Biraz kullandıktan sonra yorum yapmak istedim … Bende herkes gibi araştırdım, formlara baktım kıyasladım Bu ürüde tercih kıldım . İlk gözlemlerim dış görünüş olarak malzeme kaliteli. Üst kısım isteğe bağlı olarak ayrı bir parça sayesinde hem katı meyve sıkacağı hem de narenciye sıkacağı olarak kullanılabiliyor büyük avantaj.. 900W lık bir ürün olmasına karşılık gayet ergonomik mutfakta fazla yer kaplamıyor . kablo sarma bölümü mevcut en alt taban kısmına sarabiliyorsunuz ve yüksek raflara rahatlıkla dağınıksız duruyor güzel düşünülmüş. Kullanıma gelirsek kuvvetli ve 900w lık olmasına rağmen çok fazla ses yok . sabahları kimseyi rahatsız etmeden kullanılabilir . Ama havuç için geçerli değil ilk havuç sıkma deneyimimde , birazda dalgınlığın etkisiyle . tırstım  malum havuç diğer meyvelerden sert . sesi bana göre normal ve hiç zorlamıyor hiç, anında pert  sıkması da güzel kupkuru yapmıyor ,yapanını da ben görmedim  biraz sulu, sulu derken hemen tüh be demeyin şıpır şıpır değil yani . ayrı sıkınca sıkılamıyor nemli desek daha iyi olur sanırım. köpük haznesi fena değil çok köpük bırakmıyor . Küçük bir detayı var mesela damlama engelleyen musluk kısmı  olmasa da olur muş ama var ve işe yarıyor Bunun yanında 1 lt lik sürahisi var . Benim en beğendiğim kısmı çok basit temizleniyor inanın temizlemesi 5 dakika sürmüyor . Ben başarılı buldum Tavsiye ederim .

Ben de bir araştırma sonucu Homend 2702 almayı düşünüyordum ancak hakkında fazla bilgi bulamadım ve aslında araştırmak için fazla zamanım yoktu.
    Stilea KS 1850 aldım, ürün övüldüğü gibi çıkmadı. 1000w olması güçlü bir sıkma sağlıyor ancak yine de havucu sıkarken zorlandığı oluyor. Posa haznesi kenardan posa kaçırıyor hava akımıyla beraber, ortalığı berbat ediyor. Kablo toplayıcısı yok, kabloyu nereye koyacağınızı bulamıyorsunuz. Çok ses çıkarıyor, sabah kullansam komşular bile uyanır herhalde. Malzeme kalitesi iyi ancak kullanışlı değil. Üründe made in prc yazıyor ki bu pek istediğim bir şey değildi.
    Özetle bu ürün de iş görüyor ancak şimdi bu yorumları okuyunca Homend almadığıma pişman oldum, üstüne bir de narenciye sıkacağı almış olacaktım. Saygılar.
    Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icg -- 25 Ocak 2013; 15:03:42 >

• İhtiyaç fazlası olduğu için uygun fiyata satıyorum.

150 TL

Üst versiyonunu aldığım için çok güçlü Bosch marka 700W katı meyve sıkacağımı satıyorum.
    Hiçbir sorunu yoktur. Tertemiz kullanılmıştır. Gözenekleri açık, leke bulunmamaktadır.
    Aklınıza gelecek her tür meyvenin suyunu çıkarabilirsiniz.
    Diğer meyve sıkacaklarının aksine, meyve posasını ayrı bir hazneye aktardığı için 2-3 meyvede bir temizlik yapmanıza gerek kalmaz. İşinizi bitirdikten sonra yalnızca sudan geçirmeniz yeterli olur.

Yukarıdaki videoda, ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz.

• Güzel ürün.
  • valla ben tefal 1000 wat olanını aldım 240 tl 8 ay taksitlenormal garantisinden hatriç 1 yılda düşme kırılmalara karşı ücretsiz sigortalı
    ama pişman oldum çok meyve posası çıkarıyor
    çıkan posalara şöyle bir baktım yazık günah dedim
    aslında dönen kısmının deliklerini biraz daha büyük gzenekli olsa yani iki üç çeşit honi gibi döneninden olsa
    hangi yoğunlukta sıkma yapma isteğin olur ama
    böyle sabit tek seçeneğin var elin mahkum
    araştırınca
    arzum 164 mela plus 1000 wat
    moulınex 1000 wat
    tefal 1000 wat

yukarıda yazılı olanların hepsi aynı ürün sadece markaları farklı mal aynı mal
    ama tefal markalı olanını 240 tl 1 yıl kırılmalara karşı ücretsiz diye 8 ay taksitle aldık iyimi ettik kötümü bilemiyorum
    ama çok posa çıkartıyor temizlemesi bir dert
    yani işin kısacası akıl işi değil değmez
    uzun lafın kısası
    neymiş meyve suyu içecem kendi payıma zıkkımın dibini iç
    dişlerim sağlam al meyveyi ısır ısır ye
    allah hiçbirşeyi noksan yaratmamıştır ama biz insanlar beyaz ekmek hesaabı bununa posasını ayırıyoruz ve
    dünya para vriyoruz sütü yarım yağlı ekmeği unu kepeksiz meyveler posasız
    aslında biz kendi kendimizin posasını çıkarıp çöpe atıyoruz ama farkında değiliz
    saygılarımla
    mahçup
    5442375778

• bende katı meyve sıkacagı arıyorum iyi denk geldi bu link
    neyi önerirsiniz ?? ve niçin??
    favori modeller varmı? sıcak fırsatlarda olan modeller varmı? alıpta baş ağrımayacak modeller nelerdir?
    çok tşkkrler
  • VESTEL'in katı meyve presi yolda.. Şubat ayı başında tüm bayilere ulaşmış olacak.. Patentli filtre teknolojisi ile diğerlerinden daha fazla miktarda meyve suyu elde etme vaadiyle geliyor..

Tüm özelliklerini şimdiden BURADA görebilirsiniz..

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

• quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

bende katı meyve sıkacagı arıyorum iyi denk geldi bu link
    neyi önerirsiniz ?? ve niçin??
    favori modeller varmı? sıcak fırsatlarda olan modeller varmı? alıpta baş ağrımayacak modeller nelerdir?
    çok tşkkrler

Hocam ben sana PHILIPS HR1871 AVANCE almanı öneririm.İnterneten tavsiyeler üzerine satın aldım ve oldukça memnunum.
    Elmayı olduğu gibi kemiriyor.Hiçbirşey yapmana gerek kalmıyor.Philips'in son meyve sıkacaklarından.
    Aşağıdaki adresten ürünün videosunu izleyebilir ve satın alabilirsin.Siparişimden 3 gün sonra teslim aldım.Güvenilir bir site.

http://www.alisveristutkusu.net/philips-hr1871-avance-collection-800-w-xxl-kati-meyve-sikacagi.html

• Sanırım hanımın ısrarına yenik düşüp yukarıda yazdıklarımı bilmeme rağmen uygun bir fiyata Philips HR 1871 tercih edeceğim.
  • Philips 1869 aldim. Kesinlikle tavsiye edilir.cok kolay temizleniyor.meyvelerin canini okudu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.