- x
KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE
1028 Cevap388394 Görüntüleme17 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     9 10 11 12 [14] 16 17 18      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

194 Mesaj
5 Ocak 2013; 19:58:34 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Ev icin Tam Otomatik Portakal sikma makinesi ariyorum

Zumex cancan tarzi kafelerde gordugumuzun kucuk versyonu var midir ev icin?

Portakali kesmeden atip suyunu cikaran kabugunu haznesinde biriktiren ama cok ta buyuk olmayan bir makina var mi ?

22 Mesaj
9 Ocak 2013; 22:31:10 

quote:

Orijinalden alıntı: hakanyurtseven

Coway JuicePresso Sebze ve Meyve Sıkacağı

Bu ürünü 1 yıldır araştırıyorum

en iyi ürün bu.

906.67 TL

havale ile alacağım ve doların düşmesini bekliyorum.

http://www.medikalcihazsatis.com/juicepresso-sebze-ve-meyve-sikacagi-urun628.html

yatırım yapmak amacıyla alınacak türden bir alet galiba .
o ne fiyat öyle ya

Kötülük yaptın mı kork, çünkü o bir tohumdur, Allah yeşertir karşına çıkartır.

31 Mesaj
14 Ocak 2013; 14:38:54 

philips 1858 , braun j 500 hangisi daha iyi ? posa kuruluğu ? Nar ve portakal suyu sıkmak için bilhassa?

Kullanıcılardan veya üstadlardan yorum ve tavsiye ricası ile.

İYİ HAFTALAR

31 Mesaj
14 Ocak 2013; 14:41:41 

1858 = 189 tl
j500 braun = 199 tl

42 Mesaj
15 Ocak 2013; 2:21:38 

Katı sıkacağı bilmem ama narenciye sıkacakları arasında Arzum AR163'ü tek geçerim. fiyat performans açısından. Gayet kaliteli ve güçlü ne kadar bastırsanız da dönmeye devam ediyor çok zorlarsanız dönme yönünü değiştiriyor ama devam... Ayrıca gayet şık dışı inoks. Geçen sene koçtaştan 40 ya da 45 Tlye almıştım..

0

Ekteki dosya (1)

http://www.sanalpazar.com/dukkan/Cagatay__u679692

31 Mesaj
15 Ocak 2013; 8:57:58 

Katı meyve sıkacağı phlips 1858 (189 tl ) vs braun j 500 (199 tl)
Yorum yapan hiç olmamış, :( kullanan arkadaşalarımızdan tavsiye ve bilgilendirme ricasıyla.

İyi günler

11745 Mesaj
15 Ocak 2013; 10:42:51 

zamanında bunu almıştım, Philips HR1860

http://www.hepsiburada....Id=22020&SKU=MTPHHR1861

Katı meyve sıkacağında bir numara...Çoğu ticari mekandada bu model kullanılıyor, dayanıklı ve kullanışlı olduğu için

Oldukça kullanışlı..Havuç, elma, portakal, armut, ayva vs neyse bütün olarak atın, cayır cayır çıkarıyor suyunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drizzt_tr -- 15 Ocak 2013; 10:44:42 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ocak 2013; 11:24:12 

1780 Mesaj
18 Ocak 2013; 15:19:54 

Yaklaşık 2 senedir kullandığım Fakir Premium Pro katı meyve sıkacağım artık görevini tam yapamadığından çöpe attım ve yeni katı meyve sıkacağı arayışına girdim Philips Avance HR1871/00 modelini almaya karar verdim diğer sıkıcılara göre boyutu biraz küçük ancak performans olarak çok yüksek internette araştırdım fiyat olarak 350-450TL arasında bulunabiliyor. Bugün Star TV Melek programına çıkan yabancı bir doktor bu makineyi kullandı ve sadece 20 saniyede bardaklar dolusu meyve suyu hazırladı ben iş çıkışı almayı düşünüyorum herkese öneririm.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

182 Mesaj
19 Ocak 2013; 19:45:23 

( Homend 2703)
Evet arkadaşlar ürün elime geçtiğimiz aylarda ulaştı. Biraz kullandıktan sonra yorum yapmak istedim … Bende herkes gibi araştırdım, formlara baktım kıyasladım Bu ürüde tercih kıldım . İlk gözlemlerim dış görünüş olarak malzeme kaliteli. Üst kısım isteğe bağlı olarak ayrı bir parça sayesinde hem katı meyve sıkacağı hem de narenciye sıkacağı olarak kullanılabiliyor büyük avantaj.. 900W lık bir ürün olmasına karşılık gayet ergonomik mutfakta fazla yer kaplamıyor . kablo sarma bölümü mevcut en alt taban kısmına sarabiliyorsunuz ve yüksek raflara rahatlıkla dağınıksız duruyor güzel düşünülmüş. Kullanıma gelirsek kuvvetli ve 900w lık olmasına rağmen çok fazla ses yok . sabahları kimseyi rahatsız etmeden kullanılabilir . Ama havuç için geçerli değil ilk havuç sıkma deneyimimde , birazda dalgınlığın etkisiyle . tırstım  malum havuç diğer meyvelerden sert . sesi bana göre normal ve hiç zorlamıyor hiç, anında pert  sıkması da güzel kupkuru yapmıyor ,yapanını da ben görmedim  biraz sulu, sulu derken hemen tüh be demeyin şıpır şıpır değil yani . ayrı sıkınca sıkılamıyor nemli desek daha iyi olur sanırım. köpük haznesi fena değil çok köpük bırakmıyor . Küçük bir detayı var mesela damlama engelleyen musluk kısmı  olmasa da olur muş ama var ve işe yarıyor Bunun yanında 1 lt lik sürahisi var . Benim en beğendiğim kısmı çok basit temizleniyor inanın temizlemesi 5 dakika sürmüyor . Ben başarılı buldum Tavsiye ederim .

Herşeyi maddede arayanların akılları gözlerindedir. Göz ise mâneviyatta kördür..

15 Mesaj
22 Ocak 2013; 10:09:37 

ucuz yollu 700w lık bir ürün

SUNNY KATI MEYVE SIKACAĞI INOX bence ideal

33 Mesaj
23 Ocak 2013; 2:40:36 

merhaba arkadaşlar,
ben de katı meyve ve sebze sıkıcı almaya niyetlendim ancak hala karar verebilmiş değilim.
Forumda ağırlıklı olarak philips önerilmiş, şikayetvar.com'a baktığınızda da homend ürünleri ve philips ürünlerine epey fazla şikayet yapıldığını görürsünüz (en azından ben öyle gördüm), philips hakkında okuduğum şikayetlerden edindiğim kanıyı paylaşmak isterim. Anladığım kadarıyla philips üretmiş olduğu ürünlerin üretim tarihinden 4 yıl sonrasında yedek parça temininde sıkıntı yaratıyor (temin edilemeyen yedek parça olduğunda ürünün yenisinin alınması tavsiye edilerek çözüm üretiliyor:), şikayetleri okumanızı öneririm), katı meyve sıkacaklarında kapak kırılması şikayeti fazla, açıkçası gönlümden philips almak geçiyordu ama mantıklı düşününce zaten pahalıya alacağım ürünün bir de servis ve yedek parça sorunu da yaşatma ihtimali bile beni o markadan ve ürününden soğutur. Dolayısıyla şok bir kampanya'ya rastlamadığım sürece (piyasa fiyatının yarısına denk gelmediği sürece) philips ürünleri ikinci planda.
Siemens'in ürünlerinin kaliteli olduğunu ve firmanın markasının da arkasında durduğunu biliyorum. merak ettiğim siemens'in ME30000TR Mavi/Gümüş Katı Meyve Sıkacağı ürününün nasıl olduğu, kullananların memnuniyeti, varsa memnun olmadıkları yanları nelerdir? simens'i düşünmemin bir sebebi de bosch ile aynı ürünleri ürettiklerinden,aynı servisi kullandıklarından gerek servis açısından gerekse yedek parça açısından sorun yaşamayacağımı düşünüyor olmam (yanılıyor muyum?). varsa bu alanda önerileriniz, fikirleriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arjin81 -- 23 Ocak 2013; 2:46:06 >

1287 Mesaj
25 Ocak 2013; 14:50:04 

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Serdar Bilgiç

( Homend 2703)
Evet arkadaşlar ürün elime geçtiğimiz aylarda ulaştı. Biraz kullandıktan sonra yorum yapmak istedim … Bende herkes gibi araştırdım, formlara baktım kıyasladım Bu ürüde tercih kıldım . İlk gözlemlerim dış görünüş olarak malzeme kaliteli. Üst kısım isteğe bağlı olarak ayrı bir parça sayesinde hem katı meyve sıkacağı hem de narenciye sıkacağı olarak kullanılabiliyor büyük avantaj.. 900W lık bir ürün olmasına karşılık gayet ergonomik mutfakta fazla yer kaplamıyor . kablo sarma bölümü mevcut en alt taban kısmına sarabiliyorsunuz ve yüksek raflara rahatlıkla dağınıksız duruyor güzel düşünülmüş. Kullanıma gelirsek kuvvetli ve 900w lık olmasına rağmen çok fazla ses yok . sabahları kimseyi rahatsız etmeden kullanılabilir . Ama havuç için geçerli değil ilk havuç sıkma deneyimimde , birazda dalgınlığın etkisiyle . tırstım  malum havuç diğer meyvelerden sert . sesi bana göre normal ve hiç zorlamıyor hiç, anında pert  sıkması da güzel kupkuru yapmıyor ,yapanını da ben görmedim  biraz sulu, sulu derken hemen tüh be demeyin şıpır şıpır değil yani . ayrı sıkınca sıkılamıyor nemli desek daha iyi olur sanırım. köpük haznesi fena değil çok köpük bırakmıyor . Küçük bir detayı var mesela damlama engelleyen musluk kısmı  olmasa da olur muş ama var ve işe yarıyor Bunun yanında 1 lt lik sürahisi var . Benim en beğendiğim kısmı çok basit temizleniyor inanın temizlemesi 5 dakika sürmüyor . Ben başarılı buldum Tavsiye ederim .

Ben de bir araştırma sonucu Homend 2702 almayı düşünüyordum ancak hakkında fazla bilgi bulamadım ve aslında araştırmak için fazla zamanım yoktu.
Stilea KS 1850 aldım, ürün övüldüğü gibi çıkmadı. 1000w olması güçlü bir sıkma sağlıyor ancak yine de havucu sıkarken zorlandığı oluyor. Posa haznesi kenardan posa kaçırıyor hava akımıyla beraber, ortalığı berbat ediyor. Kablo toplayıcısı yok, kabloyu nereye koyacağınızı bulamıyorsunuz. Çok ses çıkarıyor, sabah kullansam komşular bile uyanır herhalde. Malzeme kalitesi iyi ancak kullanışlı değil. Üründe made in prc yazıyor ki bu pek istediğim bir şey değildi.
Özetle bu ürün de iş görüyor ancak şimdi bu yorumları okuyunca Homend almadığıma pişman oldum, üstüne bir de narenciye sıkacağı almış olacaktım. Saygılar.
Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icg -- 25 Ocak 2013; 15:03:42 >

684 Mesaj
26 Ocak 2013; 17:34:45 

İhtiyaç fazlası olduğu için uygun fiyata satıyorum.

150 TL

Üst versiyonunu aldığım için çok güçlü Bosch marka 700W katı meyve sıkacağımı satıyorum.
Hiçbir sorunu yoktur. Tertemiz kullanılmıştır. Gözenekleri açık, leke bulunmamaktadır.
Aklınıza gelecek her tür meyvenin suyunu çıkarabilirsiniz.
Diğer meyve sıkacaklarının aksine, meyve posasını ayrı bir hazneye aktardığı için 2-3 meyvede bir temizlik yapmanıza gerek kalmaz. İşinizi bitirdikten sonra yalnızca sudan geçirmeniz yeterli olur.

Yukarıdaki videoda, ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz.

102 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
WatchAndLearn
26 Ocak 2013; 22:11:29 

Güzel ürün.

What if you’re right and they’re wrong?

762 Mesaj
27 Ocak 2013; 22:30:58 

valla ben tefal 1000 wat olanını aldım 240 tl 8 ay taksitlenormal garantisinden hatriç 1 yılda düşme kırılmalara karşı ücretsiz sigortalı
ama pişman oldum çok meyve posası çıkarıyor
çıkan posalara şöyle bir baktım yazık günah dedim
aslında dönen kısmının deliklerini biraz daha büyük gzenekli olsa yani iki üç çeşit honi gibi döneninden olsa
hangi yoğunlukta sıkma yapma isteğin olur ama
böyle sabit tek seçeneğin var elin mahkum
araştırınca
arzum 164 mela plus 1000 wat
moulınex 1000 wat
tefal 1000 wat

yukarıda yazılı olanların hepsi aynı ürün sadece markaları farklı mal aynı mal
ama tefal markalı olanını 240 tl 1 yıl kırılmalara karşı ücretsiz diye 8 ay taksitle aldık iyimi ettik kötümü bilemiyorum
ama çok posa çıkartıyor temizlemesi bir dert
yani işin kısacası akıl işi değil değmez
uzun lafın kısası
neymiş meyve suyu içecem kendi payıma zıkkımın dibini iç
dişlerim sağlam al meyveyi ısır ısır ye
allah hiçbirşeyi noksan yaratmamıştır ama biz insanlar beyaz ekmek hesaabı bununa posasını ayırıyoruz ve
dünya para vriyoruz sütü yarım yağlı ekmeği unu kepeksiz meyveler posasız
aslında biz kendi kendimizin posasını çıkarıp çöpe atıyoruz ama farkında değiliz
saygılarımla
mahçup
5442375778

2341 Mesaj
27 Ocak 2013; 23:44:53 

bende katı meyve sıkacagı arıyorum iyi denk geldi bu link
neyi önerirsiniz ?? ve niçin??
favori modeller varmı? sıcak fırsatlarda olan modeller varmı? alıpta baş ağrımayacak modeller nelerdir?
çok tşkkrler

2014 yılında, Bilimin geldiği son nokta, bir MR cihazı mıdır ??

55 Mesaj
30 Ocak 2013; 13:51:51 

VESTEL'in katı meyve presi yolda.. Şubat ayı başında tüm bayilere ulaşmış olacak.. Patentli filtre teknolojisi ile diğerlerinden daha fazla miktarda meyve suyu elde etme vaadiyle geliyor..

Tüm özelliklerini şimdiden BURADA görebilirsiniz..

0

Ekteki dosya (1)

9 Mesaj
30 Ocak 2013; 14:53:26 

quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

bende katı meyve sıkacagı arıyorum iyi denk geldi bu link
neyi önerirsiniz ?? ve niçin??
favori modeller varmı? sıcak fırsatlarda olan modeller varmı? alıpta baş ağrımayacak modeller nelerdir?
çok tşkkrler

Hocam ben sana PHILIPS HR1871 AVANCE almanı öneririm.İnterneten tavsiyeler üzerine satın aldım ve oldukça memnunum.
Elmayı olduğu gibi kemiriyor.Hiçbirşey yapmana gerek kalmıyor.Philips'in son meyve sıkacaklarından.
Aşağıdaki adresten ürünün videosunu izleyebilir ve satın alabilirsin.Siparişimden 3 gün sonra teslim aldım.Güvenilir bir site.

http://www.alisveristut...ati-meyve-sikacagi.html

33 Mesaj
30 Ocak 2013; 23:28:20 

Sanırım hanımın ısrarına yenik düşüp yukarıda yazdıklarımı bilmeme rağmen uygun bir fiyata Philips HR 1871 tercih edeceğim.

3737 Mesaj
3 Şubat 2013; 16:42:01 

Philips 1869 aldim. Kesinlikle tavsiye edilir.cok kolay temizleniyor.meyvelerin canini okudu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2341 Mesaj
5 Şubat 2013; 3:39:44 

quote:

Orijinalden alıntı: papillo

Hocam ben sana PHILIPS HR1871 AVANCE almanı öneririm.İnterneten tavsiyeler üzerine satın aldım ve oldukça memnunum.
Elmayı olduğu gibi kemiriyor.Hiçbirşey yapmana gerek kalmıyor.Philips'in son meyve sıkacaklarından.
Aşağıdaki adresten ürünün videosunu izleyebilir ve satın alabilirsin.Siparişimden 3 gün sonra teslim aldım.Güvenilir bir site.

http://www.alisveristut...ati-meyve-sikacagi.html

tavsiyeniz için teşekkür ederim
ismini vermeyeceğim ilindik bir firmadan fakir alacarte aldım geçen hafta
meyve sıkacaklarının fiyatı epey tuzlu geldi:)şimdilik askıya aldım bekliyorum yaz aylarını
birde çorba yapma makinası gördüm o yerde onun fiyatıda epey tuzluyduaa teknolojinin hızı çok ilerlemiş hayran olmamak elde değil
bu arada tüplü tvlerde ve lcdlerde fiolm izleten full hd midir nedir o cihazlar çıkmış şu anda onlarla ilgileniyorum
iyi paylaşımlar ve iyi alışverişler

2014 yılında, Bilimin geldiği son nokta, bir MR cihazı mıdır ??

5902 Mesaj
5 Şubat 2013; 15:58:19 

Selamlar arkadaşlar, bende bir katı meyve sıkacağı almaya karar verdim. Bugün saturn'de gördüm Bosch Antrasit MES20A0 katı meyve sıkacağı 190 TL'ye düşmüş... Sizce alınabilir mi? Kullananlar varsa yorumlarını duymak isterim.

7 Mesaj
5 Şubat 2013; 19:35:26 

PHILIPS HR 1861 katı meyve sıkacağını 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. hiç tereddütsüz alabilirsiniz.

33 Mesaj
7 Şubat 2013; 0:41:43 

Philips HR 1871' in artıları : çelik gövde, 800 watt motor Philips HR 1870'in artısı narenciye sıkma fonksiyonu bunların dışında aralarında ciddi bir fark var mı? bilen, kullanan arkadaşlar neden tercih ettiklerini anlatabilirler mi? Philips HR 1871' almaya niyetliyim ama piyasada neredeyse bu üründen yok, olanlar da çok pahalıya satıyor. Philips HR 1870' in narenciye sıkma özelliği olmasına karşın Philips HR 1871'den daha ucuz.
Geçenlerde metro'yu aradım çalışan arkadaşa sordum Philips HR 1871 var mı diye, abi philips kendi kargosuyla ürünleri taşıyor, bir kaç haftadır biz de bekliyoruz ancak hala ürünler gelmedi, dedi. Biraz daha bekleyip Philips HR 1871 mi alsam yoksa, 1870 mi alsam,ne yapacağımı şaşırdım. Önerisi olan beri gelsin...

5902 Mesaj
7 Şubat 2013; 0:55:44 

Bosch Antrasit MES20A0 hakkında fikir sahibi olan yok sanırım.

Peki bu Philips HR 1871 ile PHILIPS HR 1861 arasında ki neredeyse 200 TL'lik farkı vermeye değer mi?

2 Mesaj
7 Şubat 2013; 10:57:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Arjin81

Philips HR 1871' in artıları : çelik gövde, 800 watt motor Philips HR 1870'in artısı narenciye sıkma fonksiyonu bunların dışında aralarında ciddi bir fark var mı? bilen, kullanan arkadaşlar neden tercih ettiklerini anlatabilirler mi? Philips HR 1871' almaya niyetliyim ama piyasada neredeyse bu üründen yok, olanlar da çok pahalıya satıyor. Philips HR 1870' in narenciye sıkma özelliği olmasına karşın Philips HR 1871'den daha ucuz.
Geçenlerde metro'yu aradım çalışan arkadaşa sordum Philips HR 1871 var mı diye, abi philips kendi kargosuyla ürünleri taşıyor, bir kaç haftadır biz de bekliyoruz ancak hala ürünler gelmedi, dedi. Biraz daha bekleyip Philips HR 1871 mi alsam yoksa, 1870 mi alsam,ne yapacağımı şaşırdım. Önerisi olan beri gelsin...

Belirtiğiniz modeli papillonun önerdiği siteden satın aldım.fiyat olarak daha uygun siteler var ama güvenemedim açıkcası.Siparişi verdikten 3 gün sonra elime geçti ürün.
İlk olarak havuç denedim ve oldukça başarılı.Kalitesiz meyve sıkacakları gibi püresinide bardağa akıtmıyor.Ben aldığıma çok memenun oldum.Şiddetle tavsiye edebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslicesur -- 7 Şubat 2013; 10:59:27 >

33 Mesaj
7 Şubat 2013; 12:15:25 

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Bosch Antrasit MES20A0 hakkında fikir sahibi olan yok sanırım.

Peki bu Philips HR 1871 ile PHILIPS HR 1861 arasında ki neredeyse 200 TL'lik farkı vermeye değer mi?

Dostum, bosch hakkında bir fikrim yok.
Philips konusuna gelince bana sorarsan aradaki farka değmez ancak eşimle aynı kıyaslamayı yaptık eşimin bakış açısı şu: ne kadar az bulaşık, ne kadar güzel görüntü, ne kadar az yer kaplama o kadar iyi. bu açıdan bakıldığından da HR 1871 oval yapısı, posa haznesinin içinde olması, çelik gövde olmasından ötürü plastik gövdeli olanlara nazaran göze daha güzel görünüyor olması ve zamanla meyve lekesine bağlı renklenmenin oluşmama ihtimalinin yüksek olması, ayrıca daha az bulaşık çıkarıp, daha az yer kapladığından tercih edilmesi gereken ürün olma özelliğini kazandırıyor. katılıyor muyum? kısmen, fiyat farkına değer mi? değmez, sonuç: HR 1871
sebep:el mahkum:)

33 Mesaj
7 Şubat 2013; 14:09:08 

quote:

Orijinalden alıntı: aslicesur

Belirtiğiniz modeli papillonun önerdiği siteden satın aldım.fiyat olarak daha uygun siteler var ama güvenemedim açıkcası.Siparişi verdikten 3 gün sonra elime geçti ürün.
İlk olarak havuç denedim ve oldukça başarılı.Kalitesiz meyve sıkacakları gibi püresinide bardağa akıtmıyor.Ben aldığıma çok memenun oldum.Şiddetle tavsiye edebilirim :)

Hocam, hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. umarım memnun kalırsınız.
muhtemelen bende hr 1871'i alacağım zira 1870 plastik gövde, 700 watt ve en önemlisi narenciye fonksiyonu var o sebeple almayacağım:) zira hanım, evdeki narenciye sıkacağını katletti, bu philips'i de katleder:) tırsıyorum yalan değil. o yüzden ne kadar az fonksiyon o kadar uzun dayanım süresi:)

5902 Mesaj
8 Şubat 2013; 15:46:39 

Aradaki 200 TL'lik farka aynı üründen tekrar alabileceğimden PHILIPS HR 1871 çok gereksiz geldi. Bende PHILIPS HR 1861 siparişini verdim, bugün kargoya verilir, yarında elime ulaşır büyük ihtimalle.

337 Mesaj
18 Şubat 2013; 18:09:02 

Philips HR1866/30 800 Watt Alüminyum Gövde XL Katı Meyve Sıkacağı
Kullanıyorum.
Bugün misafirimiz limonu kabuğuyla attığı için üst plastik borusu kırıldı.Acaba nasıl temin edebilirim.

"Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır"

33 Mesaj
20 Şubat 2013; 23:45:23 

www.cookplus.com dan güya philips hr 1871 modelini 12.02.2013' te aldım, almaz olaydım. bugün 20.02.2013 hala ürün gönderilmedi. ürün yok ellerinde, olmayan ürünü satıyorlar. sakın olaki cookplus.com dan alış veriş yapmayasınız. ellerinde olmayan ürünü varmış gibi satıyorlar, sonrada güya sağdan soldan ürün arayıp bulup size gönderiyorlar. Stoksuz çalışmanın da bir adabı olur bunlarda o da yok, iş ahlakı diyeceğim ne gezer. Sitede Sık Sorulan Sorular kısmında Siparişim Ne Kadar Sürede Elime Geçer Kısmında: “Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.” Yazmakta oysa kazara bir ürün satın aldıktan sonra o 2 iş günü önce 7 gün sonra 7 iş günü sonra yarınlara dönüyor tabi yarınların sonu da gelmiyor. kredi kartı ile tek çekim 390 küsur liraya aldım. kredi kartı borcunu ödedim hala ürün gönderilmedi, arayıp sorduğumda isterseniz siparişinizi iptal edelim diyorlar. iptal edilen parayı da 1 haftada sonra hesaba göndereceklermiş tabii yersen. Aman diyorum aklı olan benim gibi kargo bedava deyip sakın bulaşmasın. Karaca'nın sitesiyse sağlamdır falan sandık alakasız (en azından sitede karaca 'ya ait olduğuna dair bir ibare yok) hoş olsa ne yazar müşteri memnuniyeti sıfır. Müşteri eziyeti için sikayatvar.com daki şikayetlere bakın ben ürünü satın aldığımda sikayetvar.com' da 2 sikayet vardı şimdi 15 oldu, yarın öbür gün giderek artacak. çözüm buldukları da yok, muhatap kabul edeceğiniz kimse de yok.

256 Mesaj
23 Şubat 2013; 19:54:35 

arkadaşlar 8 aylık yeğenim için kullanılmak üzere katı meyve sıkacağı almak istiyorum. forumda meyve sıkacağını konusunu araştırken homend ve philps sıklıkla önerildiğini gördüm (ayrıca braunda azda olsa önerilmiş). ayrıca narenciye de sıkılacak elbette aletle. bazı ürünler narincye sıkacağı aparatı mevcut. hangi modelleri öneriyorsunuz. bütçe 150-250.

homendin bütün ürünleri birbirine yakın fiyatlarda. hatta 2071, 2076 dan daha pahalı bazı yerlerde. 2071 den 2076 kadar (2074 gücü çok düşük). bu modellerden hangisini öneriyorsunuz. bunların güçleri dışında birbirinden farkları varmı?

ayrıca bu bütçe aralığında philpsmi alayım homend mi.

1-2 gün içinde alacağımdan acil bilgiye ihtiyacım var.

33 Mesaj
24 Şubat 2013; 19:54:14 

Arkadaşlar dün yani 23.02.2013 tarihinde ürün elime ulaştı, satış sonrası kargolama sürecinde ve sonrasında ilgisinden dolayı cookplus yönetici Fatih Bey' e teşekkür ederim (Yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım.Firmanın tedarik sürecindeki hatasını tedarik sonrası süreçte düzeltmeye çalıştı).

ürünü denedim çok beğendim, açıkçası ben gürültülü çalışır diye bekliyordum beklediğimin aksine çok sessiz çalışıyor. denemek amacıyla hanımla heyacanla ne var ne yok teptik içine sürahisinin dolmasıyla anca durabildik:) yıkaması falan çok rahat, kullanım sonrası yanlış hatırlamıyorsam yıkanan parça sayısı: 5 idi. Bir de sürahisinin dolmasıyla posa haznesinin dolması aşağı yukarı aynı. Posa haznesi çok büyük değil,o sebeple sürahisi dolduğunda posa haznesine bir bakın muhtemelen o da dolmuştur, devam etmeniz gerekiyorsa posa haznesini boşaltıp devam edin. Çıkan posa kupkuruydu (sıktıklarımız: elma,havuç,ayva,armut), makinenin boyutu falan da gayet ideal, yer kaplamıyor. Tezgahta tefal actifry var o daha fazla yer kaplıyor. Tavsiye ederim 3 kuruş fazla para verirsiniz ama hakkını ziyadesiyle alırsınız.

220 Mesaj
25 Şubat 2013; 15:57:24 

100 TL civarında katı meyve sıkacağı arıyorum :
Şu iki model dikkatimi çekti !

http://www.morhipo.com/...stt=1064_41769&prv=1064
fiyatı çekle beraber 99+kargoya geliyor (Cucinox JG8002X Inox Katı Meyve Sıkacağı 800 W )

http://www.hepsiburada....roductid=mtstileaks1850
105-110 civarı da bunun fiyatı

sizce hangisini almalıyım ya da bunlar haricinde başka bir cihaz öneriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dikoryan -- 25 Şubat 2013; 15:59:01 >

Uzman, dar bir alanda yapılabilecek tüm hataları yapmış kişiye denir.

220 Mesaj
26 Şubat 2013; 13:35:17 

Kimseden yorum gelmedi

Hbdeki yorumlara güvenerekten http://www.hepsiburada....roductid=mtstileaks1850 bunu aldım

Uzman, dar bir alanda yapılabilecek tüm hataları yapmış kişiye denir.

130 Mesaj
2 Mart 2013; 21:16:16 

74 Mesaj
3 Mart 2013; 1:34:55 

http://www.morhipo.com/...agi-800-w/3216159/detay

acilen kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.

226 Mesaj
5 Mart 2013; 15:07:57 

quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Philips alu alın, pişman olmazsınız.

bende Philips HR 1870 almayı düşünüyorum bu cihaz sadece sıkmamı yapar çalkalama pervanesi varmıdır

32 Mesaj
5 Mart 2013; 20:40:44 

quote:

Orijinalden alıntı: lapacı35

http://www.morhipo.com/...agi-800-w/3216159/detay

acilen kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.

ürün bugün geldi ürünü 89 liraya aldım.

görünüş olarak çok şık. sağlam bir yapısı var.

motor gücü gayet güzel . 1 kademede bile kocaman havuçları zorlanmadan sıktı.

köpük ayırıcı sürahisi gayet başarılı. damlama önleyici sistemi gayet güzel.

çıkan posa gayet kuru.

ürüne 10 üzerinden 10 veriyorum.

yakında resimlerini de ekleyeceğim.

kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar

34 Mesaj
6 Mart 2013; 0:57:57 

quote:

Orijinalden alıntı: vanini

ürün bugün geldi ürünü 89 liraya aldım.

görünüş olarak çok şık. sağlam bir yapısı var.

motor gücü gayet güzel . 1 kademede bile kocaman havuçları zorlanmadan sıktı.

köpük ayırıcı sürahisi gayet başarılı. damlama önleyici sistemi gayet güzel.

çıkan posa gayet kuru.

ürüne 10 üzerinden 10 veriyorum.

yakında resimlerini de ekleyeceğim.

Sitede 139 yazıyo nasıl 89 a aldın?

32 Mesaj
6 Mart 2013; 6:11:05 

quote:

Orijinalden alıntı: zazadesouza

Sitede 139 yazıyo nasıl 89 a aldın?

morhipo sadece cucinox ürünlerinde kullanmak için 50 tl çek vermişti

her üye olana da veriyor galiba 31.03.2013 kadar geçerliydi çek

onun sayesinde aldım

kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar

230 Mesaj
6 Mart 2013; 17:16:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Àhmet

Bende philips kullanıyorum çok memnunum ve diğer ucuz markalara yönelmek gibi hata yapmayın meyvenin tüm suyunun çıkması çok önemli

ben arnica almayı düşünüyorum problem yaşamayız inşallah

1478 Mesaj
15 Mart 2013; 23:55:58 

Buradaki bazı yorumlara istinaden, internetten Homend'in 2703 modelini aldım. 2 aydır da kullanıyorum. Yakından incelemiş olsaydım belki de bu makineyi almazdım.

Elma gibi şeyleri sıkarken, elmanın sonlarına doğru kapma yapıyor, elmanın son kısmını öğütmeden posa haznesine atıyor. Posası da oldukça yaş çıkıyor.
En önemlisi de temizliği. Makinanın yanında verilen diş fırçasına benzeyen aparat bence pek bir işe yaramıyor. Posa haznesinin olduğu yerler çok girintili ve çıkıntılı olduğundan, ne kadar temizlesenizde köşe bucak gibi yerlerde tortu kalabiliyor. Meyva suyunun akyığı deliği temizlemek ise tam bir muamma. Burayı hala daha çözemedim.

Keşke paraya biraz daha kıymış olsaydım da Philips'in 1869 modelini almış olsaydım. İnternette videolarını seyrediyorum da harika bir şey. Tabii bir de yakından incelemek lazım, benim gibi yapmamak lazım.

182 Mesaj
16 Mart 2013; 12:39:03 

quote:

Orijinalden alıntı: kak0s1

Buradaki bazı yorumlara istinaden, internetten Homend'in 2703 modelini aldım. 2 aydır da kullanıyorum. Yakından incelemiş olsaydım belki de bu makineyi almazdım.

Elma gibi şeyleri sıkarken, elmanın sonlarına doğru kapma yapıyor, elmanın son kısmını öğütmeden posa haznesine atıyor. Posası da oldukça yaş çıkıyor.
En önemlisi de temizliği. Makinanın yanında verilen diş fırçasına benzeyen aparat bence pek bir işe yaramıyor. Posa haznesinin olduğu yerler çok girintili ve çıkıntılı olduğundan, ne kadar temizlesenizde köşe bucak gibi yerlerde tortu kalabiliyor. Meyva suyunun akyığı deliği temizlemek ise tam bir muamma. Burayı hala daha çözemedim.

Keşke paraya biraz daha kıymış olsaydım da Philips'in 1869 modelini almış olsaydım. İnternette videolarını seyrediyorum da harika bir şey. Tabii bir de yakından incelemek lazım, benim gibi yapmamak lazım.

selam bende aynı ürünü kullanıyorum çok memmunum . yanlış kullanıyor olabilirmisiniz mesala elma veya havuç sıkarken 2 kademede sıkmak gerekiyor . yüksek devirde sıkmak gerekir . temizleme ye gelince . üst haznesini kople ana gövdenen ayırıyorsunuz çok pratık 2 tane menteşe gibi dil var zaten biliyorsunuz . direk lavabo veya çöp poşetine .. fırcasını bıcakları ve süzgeç kısmını (yani metal kısmını ) temizlemek için kullanıyorum . meyve suyunun aktığı deliği temizleme kısmını anlamadım ?

Herşeyi maddede arayanların akılları gözlerindedir. Göz ise mâneviyatta kördür..

1478 Mesaj
16 Mart 2013; 21:31:28 

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Serdar Bilgiç

selam bende aynı ürünü kullanıyorum çok memmunum . yanlış kullanıyor olabilirmisiniz mesala elma veya havuç sıkarken 2 kademede sıkmak gerekiyor . yüksek devirde sıkmak gerekir . temizleme ye gelince . üst haznesini kople ana gövdenen ayırıyorsunuz çok pratık 2 tane menteşe gibi dil var zaten biliyorsunuz . direk lavabo veya çöp poşetine .. fırcasını bıcakları ve süzgeç kısmını (yani metal kısmını ) temizlemek için kullanıyorum . meyve suyunun aktığı deliği temizleme kısmını anlamadım ?

Selam arkadaşım.
Makinada yanlış kullanmayı gerektirecek bir durum yok ki, her şey ortada. (Portakal hariç) tüm katılarda 2 kademeli düğmeyi kullanıyorum, bunda bir sorun yok. Elma gibi şeylerin sonlarına doğru "rap" diye bir ses geliyor, bakmışsınız elmanın bir kısmı büyük parçalar halinde posa haznesinde. Bu durum sadece benim makinaya özgü bir şey mi onuda bilmiyorum.

Bazen işlem sonrası, makinayı hemen temizleyemediğim ve ertesi güne sarktığı zamanlar oluyor. Posa haznesinin içi farkındaysanız çok girintili çıkıntılı, parmağın girmediği noktalar var. Bırakın parmağı, fırçanın bile ulaşamadığı noktalar var, bu bence bir sorun. Neden bu kadar girinti çıkıntı yapmışlar anlayabilmiş değilim. Ama bir Philips modelini incelediğinizde durumun böyle olmadığını görürsünüz, netten incelediğim kadarıylada temizlemesi de son derece kolay. Posa haznesi düm düz çünkü.

Bu makina mükemmel mi? Değil. İş görüyor mu deseniz, görüyor. Not verecek olsam her halde 10 üzerinden 6 verirdim.
Saygılar...

910 Mesaj
19 Mart 2013; 11:45:31 

http://www.vatanbilgisa...details.aspx?I_ID=65102

Bu iş görür mü, fiyatı cezbetti ama balıklama atlamak istemedim.

Bilmek yetmez, uygulamalıyız
İstemek yetmez, yapmalıyız

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Mart 2013; 17:45:12 

1183 Mesaj
21 Mart 2013; 11:55:55 

Bazı arkadaşlar, bir hevesle aldık şimdi öyle köşede duruyor demiş ve meyva suyu olarak değilde cam rende ile meyvaları rendeleyip bebeklere verildiğini internette okuyunca dün paşabahçeye gidip 10.75 tl ye cam rende aldım :)

Benim almak istememin sebebi 5.5 ayık bebeğim içindi, aynı durumda olan arkadaşlara fikir verebilmişimdir umarım.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

2239 Mesaj
29 Mart 2013; 23:39:52 

http://www.teknosa.com/...sikacagi?term=120100120

Bu ürün ile ilgili bilgisi olan var mı?

Havuç elma lahana nar vs için evde kullanılacak. Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | Slimport HDMI | Android v4.3 İşletim Sistemi

2239 Mesaj
30 Mart 2013; 19:12:07 

quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

http://www.teknosa.com/...sikacagi?term=120100120

Bu ürün ile ilgili bilgisi olan var mı?

Havuç elma lahana nar vs için evde kullanılacak. Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu konu ölmüş herhalde

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | Slimport HDMI | Android v4.3 İşletim Sistemi

208 Mesaj
1 Nisan 2013; 11:08:02 

homend nasıl sizce? yorumlarınızı bekliyorum
http://forum.donanimhaber.com/m_73490110/tm.htm

PANASONİC 42ST33E Clio 1.4 rxt 16 valf

8 Mesaj
15 Nisan 2013; 17:35:14 

Bana bir adet lazım?

Alırken neye bakmak gerekiyor?

2 Mesaj
5 Mayıs 2013; 17:30:32 

Elimde sadece 1 defa kullanılmış sinbo marka 1000 w meyve sıkacağı var. ilgilenen arkadaşlar pm atabilir. fiyat 60 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4826 Mesaj
7 Mayıs 2013; 12:14:05 

Anneler günü için bu konuyu hortlatmak lazım arakdaslar,
cok model var kararsızım.

YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650

176 Mesaj
7 Mayıs 2013; 23:10:13 

homend kullanan var mı?

zenci mahallesindeki solaryumcu

709 Mesaj
12 Mayıs 2013; 13:51:25 

quote:

Orijinalden alıntı: reber65

arkadaşlar 8 aylık yeğenim için kullanılmak üzere katı meyve sıkacağı almak istiyorum. forumda meyve sıkacağını konusunu araştırken homend ve philps sıklıkla önerildiğini gördüm (ayrıca braunda azda olsa önerilmiş). ayrıca narenciye de sıkılacak elbette aletle. bazı ürünler narincye sıkacağı aparatı mevcut. hangi modelleri öneriyorsunuz. bütçe 150-250.

homendin bütün ürünleri birbirine yakın fiyatlarda. hatta 2071, 2076 dan daha pahalı bazı yerlerde. 2071 den 2076 kadar (2074 gücü çok düşük). bu modellerden hangisini öneriyorsunuz. bunların güçleri dışında birbirinden farkları varmı?

ayrıca bu bütçe aralığında philpsmi alayım homend mi.

1-2 gün içinde alacağımdan acil bilgiye ihtiyacım var.

merhbaalar ne yaptınız matı meyva sıkacagını bizde 150 250 arası birsey bakıyoruz siz ne aldınzı ve mmenunmusnuz ? durum nedir [font="Arial"][/font]

709 Mesaj