Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İrfan Serdar Bilgiç

Arkadaşlar araştırmalarımın sonucu olarak Homed te tercih kıldım, biraz önce ürünü satın aldım .ürün elime ulaştıgında. kullandıktansonra gözlemlerimi size aktarıcam .. buradan aldım ..http://www.altincicadde.com/urun-detay/homend-kmeyvenar-sik-2703-3-9061-1000094

hocam ürün hakkında yorumunuz nasıl memnun musunuz,narenciye aparatı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahocan03

quote:

Arkadaşlar araştırmalarımın sonucu olarak Homed te tercih kıldım, biraz önce ürünü satın aldım .ürün elime ulaştıgında. kullandıktansonra gözlemlerimi size aktarıcam .. buradan aldım ..http://www.altincicadde.com/urun-detay/homend-kmeyvenar-sik-2703-3-9061-1000094

hocam ürün hakkında yorumunuz nasıl memnun musunuz,narenciye aparatı nasıl?

Arkadşım ürün elime ulaşmadı 10-ile 15 arasında gönderilecek . Bekliyorum , güzel kanpanya ama işte biraz bekletiyorlar. Alacakların da bilgisi olsun fiyat gerçekten cazip fiyat olarakta araştırdım 220 ile 250tl arası bir fiyatı vardı. buradan kargo ile 170 tl gibi bir fiyata geliyor . Ben beklerim diyorsanız kacırmayın derim ..

• quote:

arkadaşlar ben morhipodan homend 2706 modelini aldım,narenciye sıkma aparatı yokmuş çok gerekli mi bilmiyorum,katı meyve sıkacağıyla narenciye sıkılmazmı?ürün elime ulaşmadı duruma göre 2703 modeli ile değiştirmeyi düşünüyorum..2706 yeni model sanırım kullanan var mı?

Arkadaşım sanırım yanlış yazmışsın 2706 diye bir modelini göremedim homend in sitesindede göremedim . Birdaha bakabilirmisiniz modeline bir yanlışlık olmasın ?
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben morhipodan homend 2706 modelini aldım,narenciye sıkma aparatı yokmuş çok gerekli mi bilmiyorum,katı meyve sıkacağıyla narenciye sıkılmazmı?ürün elime ulaşmadı duruma göre 2703 modeli ile değiştirmeyi düşünüyorum..2706 yeni model sanırım kullanan var mı?

Arkadaşım sanırım yanlış yazmışsın 2706 diye bir modelini göremedim homend in sitesindede göremedim . Birdaha bakabilirmisiniz modeline bir yanlışlık olmasın ?

kendi sitesinde yok yeni çıkmış galiba,morhipodan aldım bende.
  • bnede morhipodan 2706 modelini aldım 140 lirasya geldi indirimle elimöe ulaşmadı bekliyorum
  • 2703 modeli bana biraz eğreti geldi parşası kırılacak gibi duruyor 2706 daha sağlam geldi onu seçtim.kabuğunu soyduktan sonra portakal falan sıkılır diye düşünüyorum bilmiyorum olmazsa bende değiştireyimm
  • Yaw arkadaşlar morhipo ya bakıyorum halen Homend 2703 ve 2702 haricinde, 2706 modelini göremiyorum . linkini verin merak ettim iyice ..
  • arkadaşım sanırım o ürünü kaldırmışlar en çok satan listesindeydi sınırlı stok diyodu bitmiş galiba
  • morhipo gösterdi marifetini,2706 tedarik edilemediği için iptal edilmiş siparişim,olmazsa 2703ü alıcam bende..
  • Ben bunu kullanıyorum tavsiye ederim..

http://www.ebeyaz.com/urun/fakir-maxie-kati-meyve-presi.aspx
  • aynı şekilde benim siparişde iptal olmuş sanı bişeydir bu ya bi haftadır bekliyordeum pes yani
  • merhaba arkadaşlar;

Bir sorum olacak
    Acaba philips meyve sıkacakları içerisinde 1871 -1866-1861-1858 Arasında kararsızım. 1861 almayı düşünüyorum. Sizin fikirlerinizden faydalanabilirmiyim. tsk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk2050 -- 8 Aralık 2012; 21:48:00 >
  • ARKADAŞLAR MERHABA

katı meyve sıkacağı bakıyorum sizin güzel fikirlerinize ihtiyacım var.

hem katı meyve sıkacağı hemde narenciye sıkacağı olan bir ürün almak istiyorum bir kere alayım devamlı kullanmak istiyorum.

Teknosadan 250 lira Carrefour dan da 250 lira hediye çekim var.( ÜZERİNE PARA EKLEYEBİLİRİM) bu mağazalardan almak zorundayım :( :(

forumu biraz okudum PHLİPSS İLE BRAUNN arasında kaldım hangi modelini alayım ?

TEMİZLENMESİ KOLAY OLSUN GÜZEL SIKSIN fikirleriniz için şimdiden TEŞEKKÜRLER.
  • Arkadaşlar Bekoda kampanya var 204 tl katı meyve sıkacagı 159 tl ben bi tane aldım görüntüsü ve özellikleri gayet güzel
  • Bende Philips HR 1861 700 wat Fırçalanmış Alüminyum ve Braun j700 1000 wat paslanmaz çelik modelleri arasında kararsız kaldım. Yeni çıkan yuvarlak modellerde temizleme sorunu daha fazla gibi geliyor ve bu nedenlede tercih etmedim.. bu modellerde çöp kutusuna çöp torbası koyduğumuzda temizleme daha kolay olur gibi geliyor. Acilen yardımınlarınızı bekliyorum.
    http://www.philips.com.tr/c/Yemek-Hazirlama/aluminium-collection-700w-2l-xl-boru-hr1861_00/prd/
    http://www.braun.com/tr/household/juicers/multiquick-juicer/models.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamerhan_55 -- 14 Aralık 2012; 11:33:20 >

• arkadaşlar homend 2706 almayı planlıyorum 179 tl diyor bir de braun j700 var 296 tl ye hangisin, alayım karar veremedim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  • merhaba arkdaşlar katı meyva sıkacagı bakınıyorum bu konuyu 2 - 3 sayfadır okudum kafam karıstı
    yok köpük tü yok damlatmaydı yok narencıye sıkması ayrı vs vs zaten millet olarak marka takıntısı oldugumuz için dogru karar veremıyorum
    sonucta atla deve degıl fiyatlar ama kısıtlı butceyle dıkkatlı harcama yapmak lazım
    bu ürünü fiyatı uygun olmasından dolayı inceliyorum.ama forumlarda pek fazla bilgi bulamadım
    bu markayı kullanan varmı kalitesi ne durumda birde servis sanırım 1 tane var kara veremedim yorumlarınızı bekliyorum veya kesin bu ürünü al pişman olmazsın dıycegınız 150 tl civarı bir ürün varmı ? tavsıye ve yorumlarınız için teşekkür ederim

http://www.esepet.com.tr/urun/stilea-ks1850-1000-watt-kati-meyve-sikacagi.aspx?ref=akakce&v=1.14

• Merhabalar uzun bir araştırma sonucunda kafam allak bullak olmuştu Bende bugün dışarıda gezerken MediaMark a girdim ve
    Siemens ME200C0TR 700 W modelini gördüm daha önce hiç araştırmamıştım bu modeli ama Siemens bilindik bir markaydı Hemen ceptelefonumdan ürünün internetteki fiyatını araştırdım H.burada da 199 TL cıktı diger birçok sitedede aynı fiyattı. Zaten bütçe olarak 120 TL lik birşey düşünüyordum.
    Mediamark ta ürün indirime girmişti 149 TL satın aldım.
    Eve geldim denedim,
    Ürün herşeyi çok rahat sıkıyor 700W olduğuna bakmayın bence bundan önceki makinam 300W o bile canavar gibiydi. 700W hiç birşeyde zorlanmıyor.
    Posasında çok azda olsa su bırakıyor onun için yapıcak hiç birşey yok sanırım bırakmayan bir model varmı onuda bilmiyorum.
    Yere çok iyi oturuyor hiç kımıldamıyor ve bana göre en güzel özelliği GAYET Sessiz. Yani sabahları çalıştırsam bile sanırım kimseler duymaz.
    İlk görüşlerim böyle yinede ürün hakkında merak ettikleriniz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

Merhabalar uzun bir araştırma sonucunda kafam allak bullak olmuştu Bende bugün dışarıda gezerken MediaMark a girdim ve
    Siemens ME200C0TR 700 W modelini gördüm daha önce hiç araştırmamıştım bu modeli ama Siemens bilindik bir markaydı Hemen ceptelefonumdan ürünün internetteki fiyatını araştırdım H.burada da 199 TL cıktı diger birçok sitedede aynı fiyattı. Zaten bütçe olarak 120 TL lik birşey düşünüyordum.
    Mediamark ta ürün indirime girmişti 149 TL satın aldım.
    Eve geldim denedim,
    Ürün herşeyi çok rahat sıkıyor 700W olduğuna bakmayın bence bundan önceki makinam 300W o bile canavar gibiydi. 700W hiç birşeyde zorlanmıyor.
    Posasında çok azda olsa su bırakıyor onun için yapıcak hiç birşey yok sanırım bırakmayan bir model varmı onuda bilmiyorum.
    Yere çok iyi oturuyor hiç kımıldamıyor ve bana göre en güzel özelliği GAYET Sessiz. Yani sabahları çalıştırsam bile sanırım kimseler duymaz.
    İlk görüşlerim böyle yinede ürün hakkında merak ettikleriniz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışabilirim.

1-Ortadan kesmeden bütün mü attınız meyveleri ?

2-Havuç denediniz mi ?

3-Nar denediniz mi ?

Havuçla nar ı deneyip cevap yazarsanız memnun olurum.

4-Posa da çok su kalıyor mu ? aaa sebzeye yazık oldu çöpe gitti diyecek kadar mı su kalıyor yoksa hafif bir su mu ? Derler ya meyvenin vitamini kabuğunun altındadır ?

• takip
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.