Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de kaç gündür araştırıyorum sinbo 1000 w ile sunny 800 w arasında kaldım ama herhalde sinbo alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay76

ben de kaç gündür araştırıyorum sinbo 1000 w ile sunny 800 w arasında kaldım ama herhalde sinbo alacağım.

Aynen bende aynı şeyi düşşünüyorum gibi
  • Sinbo, King, Premier vs gibi markaların neyi varsa uzak durun !!!! Hele ki çoluk çocuğunuza yemek hazırlayacağınız mutfak aletleri söz konusu ise.. Kesinlikle güvenmiyorum, hiçbir ürününden verim alamadım, ucuz etin yahnisi hesabı bir ürünü fonksiyonel olsa bile çok kısa bir zamanda ya arıza yapıyor ya da kırılıp çöpe gidiyor.
    Markadan şaşmayın, ancak kampanyaları da takip etmeyi ihmal etmeyin, ucuza alın... Konu ile ilgili tavsiyem Philips'in HR serisi herhangi bir katı meyve sıkacağıdır. 2,5 yıldır tık temeden mükemmel bir performansla çalışıyor, ayrıca katı meyve sıkacağının kalbi olan rotor bıçağın patenti Philips'e ait..
  • kendiniz sıkın daha faydalı
  • Coway JuicePresso Sebze ve Meyve Sıkacağı

Bu ürünü 1 yıldır araştırıyorum

en iyi ürün bu.

906.67 TL

havale ile alacağım ve doların düşmesini bekliyorum.

http://www.medikalcihazsatis.com/juicepresso-sebze-ve-meyve-sikacagi-urun628.html

• Arkadaşlar bu başlıktan ve yaptığım araştırmalardan sonra tercihlerimi iki markaya indirdim.

Philips 1870 avance collection (Katı+narenciye)
    homend 2702 projuicer (Katı+narenciye)

Mağazada inceledim ve homend malzeme kalitesi daha iyi geldiği ve fiyatı uygun olduğu için tercihim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa147black -- 22 Ekim 2012; 16:25:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalcup

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: metalcup

quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

arkadaşlar homend marka nasıl? alanlar genel olarak memnun mu?

siddetli tavsiye Birkere sıkı marka kaliteli üretiyor
    diğerlerinden fazlası var eksiği yok 5 sıkma derecesi lcv ekran çok hoş
    2 ay oldu alalı tavsiye ederim.

not. geçen evli kız kardeşim geldi bizde meyva sıkıyoruz abi dedi ben 2 senedir evde meyva sıkıyorum bu makina süpermiş dedi ben havucu attım zaman uraşıyorum sıksın diye bu alet resmen ezip geçiyor dedi
    çok şaşırdı bu örnek sizi ikna eder sanırım ne alırsan al hayırlısı olsun

projuicer 2701 (lcd ekran) sanırım sizdeki model. Bende Homend marka olan meyve sıkacaklarına yöneldim, posa haznesi temizlemesi kullanışı bakımından tavsiye edermisiniz. Kaç liraya aldınız merak ettim.

Birde diğer modelleri (Projuicer 2701,2702,2703,2704) kullananlar oldumu, görüşleri nedir merak ettim.

bi kere cimbomlusun kanım ısındı posa haznesini sormuşsun
    posa haznesi philips le aynı normal bir kab temizlemesi kolay sorun yok
    homend markasını yeni tanıdım türkiye piyasasına yeni girdiğini örendim
    projuicer 2701 bendeki evt tavsiye ediyorum nedeni en başta bir markanın genel malzeme kalitesine bakarım
    homend de malzeme kalitesini iyi buldum lcy ekranı makine aşırı çalıştırılırsa uyarıyor
    bu özellik bir çok markada yoktur sanırım 5 motor çalıştırma derecesi var
    ve motoru gayet güzel performans veriyor elmander gibi diye bilirim
    projuicer 2702 2703 modelleri biri narenciye sıkacağı diğeri 2701 in bir alt modeli denebilir
    yani en üst modeli 2701 fiyat olarakta böyle
    kaç tl aldığıma gelirse ben çok düşeş aldım kardeş
    nasıl oldu meyva sıkacağı almak için araştırıyordum
    philips modelleri aklımdaydı internetten ve perakendeci teknoloji mağazalarından
    bakıyordum kurban bayramında marmara forum esse mağazasına girdiğimde
    bazı ürünlerde %50 indirimde olduğunu gördüm homend projuicer 2701 modeli fiyatı 260 tl idi
    %50 indirimli 134 tl ye 6 taksitle aldım benim için çok iyi bir alışveriş oldu diyebilirim
    gayet memnunum aldığıma işten geldim az önce sıkmalık söylemesi ayıp değil
    elma portakal havuç aldım gece 22.00 gibi sıkma işlemine girmeyi hesaplıyorum
    böyle varsa başka sorun cevaplaya bilirim saygılar.

Yanlış bilgiler var.
    Öncelikle 2702 ve 2703 hemen hemen aynı ürün sadece birinin dış malzemesi farklı.
    2702/2703 fazla watt gücü ve ekstra narenciye sıkacağıyla 2701 in alt modeli değil üst modeli.
    Yaptığım araştırmada posa kabı dışarıda olan eski modellere göre philips 1870,1871 ve homend 2702/2703 modelleri daha iyi sıkma sağlıyor.
    Sonuç olarak ulaştığım bilgilere göre tavsiye sıram:

1. Philips 1870 (Narenciye özellikli)
    2. Homend 2702/2703 (Narenciye özellikli)
    3. Philps 1871
    4. Philips 1866
    5. Philips 1861
    6. Homend 2701

• Moulinex Ju5008 katı meyve sıkacağı 800w metal
    Braun J 300 multi katı meyve presi 800 w

bu ikisi nasıldır, Moulinex köpük ayırma aparatı yok sanırım ne kadar gerekli bu aparat, köpüğü başka bişeyle ayırma imkanımız var mı, hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelmummy

Moulinex Ju5008 katı meyve sıkacağı 800w metal
    Braun J 300 multi katı meyve presi 800 w

bu ikisi nasıldır, Moulinex köpük ayırma aparatı yok sanırım ne kadar gerekli bu aparat, köpüğü başka bişeyle ayırma imkanımız var mı, hangisini tavsiye edersiniz?

Macera aramayın bence.
    50 lira az verip kilolarca meyveyi ziyan edersiniz.Bütçe yeterliyse philips değilse homend
  • Merhaba

Arkadaşlar,

Beko marka ınox BKK 2151 meyve sıkacağını isteyen olursa indirimli fiyatlar ile sizlere sunulmuştur. İnternette en uygun fiyat bizde. ( PM atmanız yeterli. )

Güç (w) : 800
    Güvenlik Kilidi : Var
    Posa Haznesi Kapasitesi (mL) : 2 Lt

http://www.beko.com.tr/meyve-sikacaklari-fiyatlari-BKK-2151-Meyve-Sikacaklar.html

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE

• 100 200 tl arası katı meyve sıkacağı düşünüyorum indirimde iyi özellikli bir ürün tavsiye edermisniz
  • morhipodan cucinox JT7501B Katı Meyve Sıkacağı siparişi verdim. Hem ürün indirimdeydi hem 50 lira çek kullandım kargo da bedava 110 lira verdim. Fiyat iyi midir arkadaşlar? Ürün gelince detaylı yorum yaparım.
  • 3 yıldır evde Philips kullanıyoruz. Memnun muyuz? Evet çok memnunuz. Fakat temizliği problem. O kadar parçayı elde yıkasan vakit kaybı, bulaşık makinesine koysan makinenin neredeyse yarısı doluyor. 1-2 bardak meyve suyu için değer mi? İlk günler bir heves bu eziyetleri çekiyorsunuz daha sonra sıkılıp kaldırıyorsunuz. Evde çocuk var, mecburen ona meyve suyu içsin diye kullanıyoruz. Çocuk olmasa asla kullanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glacier67

100 200 tl arası katı meyve sıkacağı düşünüyorum indirimde iyi özellikli bir ürün tavsiye edermisniz

Bugün braun multiquick 7 J700 ürününü boynerden %50 indirim ile 169.5 TL ye aldım. 12 taksite kadar da yapıyorlar.. ben 6 taksit aldım :)
    30-31 Ekim tarihlerinde kampanya devam ediyor. tavsiye ederim.

ilk denememde, 2 orta boy elma, 1 ortaboy armut, 3 orta boy havuç, 1 küçük mandalin, 1 iri boy nar hepsini bir kaba sıktım. 5 su bardağı meyva suyu çıktı. yaklaşık 1100ml civarında.. açıkçası beni şaşırttı. bu kadar da beklemiyordum. meyvaların posası hafif nemli. tüm meyvaların posasını çıkarttığımda hamur kıvamındaydı.. performansı benim için yeterli. neredeyse 1-1.5 kilo meyvadan 1 litre meyva suyu çıktı diyebilirim. yıkaması/temizlemesi çok kolay. veriyorsunuz eşinize temizliyor .. şaka bir yana demonte edilmesi çok kolay. direkt bulaşık makinasına atabiliyorsunuz.. fiyat/performans açısından çok tatmin edici bir ürün..

http://www.hepsiburada.com/liste/braun-multiquick-7-j-700-kati-meyve-ve-sebze-sikacagi-1000w/productDetails.aspx?productId=mrbrj700&categoryId=22020

• quote:

Orijinalden alıntı: gaziemir

quote:

100 200 tl arası katı meyve sıkacağı düşünüyorum indirimde iyi özellikli bir ürün tavsiye edermisniz

Bugün braun multiquick 7 J700 ürününü boynerden %50 indirim ile 169.5 TL ye aldım. 12 taksite kadar da yapıyorlar.. ben 6 taksit aldım :)

ilk denememde, 2 orta boy elma, 1 ortaboy armut, 3 orta boy havuç, 1 küçük mandalin, 1 iri boy nar hepsini bir kaba sıktım. 5 su bardağı meyva suyu çıktı. yaklaşık 1100ml civarında.. açıkçası beni şaşırttı. bu kadar da beklemiyordum. meyvaların posası hafif nemli. tüm meyvaların posasını çıkarttığımda hamur kıvamındaydı.. performansı benim için yeterli. neredeyse 1-1.5 kilo meyvadan 1 litre meyva suyu çıktı diyebilirim. yıkaması/temizlemesi çok kolay. veriyorsunuz eşinize temizliyor .. şaka bir yana demonte edilmesi çok kolay. direkt bulaşık makinasına atabiliyorsunuz.. fiyat/performans açısından çok tatmin edici bir ürün..

http://www.hepsiburada.com/liste/braun-multiquick-7-j-700-kati-meyve-ve-sebze-sikacagi-1000w/productDetails.aspx?productId=mrbrj700&categoryId=22020

Harika fiyat ben de yarın hemen Boyner'e gidip alayım

Philips çelik aksamlı alacaktım 400 TL civarı fiyatı çok pahalı gelmişti bu ürünle philips arasında kıyaslama var mı diye forumda araştırırken mesajınızı buldum oleey

Bir de %50 indirim sadece Braun için mi geçerliydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 30 Ekim 2012; 23:48:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

quote:

Philips çelik aksamlı alacaktım 400 TL civarı fiyatı çok pahalı gelmişti bu ürünle philips arasında kıyaslama var mı diye forumda araştırırken mesajınızı buldum oleey

philips 1861 ürünü de vardı. onu da 240 TL gibi bir fiyata satıyorlardı. birçok üründe %50 kelebek indirimi var. moulinex XXL 1000w vardı o da sanırım %50 indirimle 200 TL gibi bir fiyata geliyordu..

ben braun dan memnunum. 1000w ve çelik gövde. performansı da gayet iyi .. daha ne olsun..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

quote:

philips 1861 ürünü de vardı. onu da 240 TL gibi bir fiyata satıyorlardı. birçok üründe %50 kelebek indirimi var. moulinex XXL 1000w vardı o da sanırım %50 indirimle 200 TL gibi bir fiyata geliyordu..

ben braun dan memnunum. 1000w ve çelik gövde. performansı da gayet iyi .. daha ne olsun..

ben bugün gittim, sonuç hüsran kapışmış millet hiçbişi kalmamış

• Ben gold dan 137 tl ye kargo bedava beko 800 w aldım gerçekten çok ama çok memnunum.sinbo ya bilmem neye 100-150 tl vereceğime beko alırım.ben çok araştırdım,bunu almazsanız philips tavsiye ederim.Çokta kafanızı bulandırmayın.not hergün aralıksız kullanıyoruz.çocuğun beslenmesine evde yemeklerde kahvaltıda.1 aydır eve ne kola ne başka bir içecek almadım,iri bir elmadan nerdeyse bir bardak su çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.