Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yarın alacam cok acil bir tavsiye alabilirmiyim? bosch sormus arkadasım 240 lira demişler oda indirimli fiyatı, o kadar edermi? onu almaya gerek var mı? benim düşüncemdeki bütçe 150-180.

tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler..
  • Arkadaşlar ben Philips HR 1866'ı 230 TL'ye aldım, aslında satıcının kendi sitesi var webvitrini.com ancak orada kredi kartına peşin fiyatına taksit olmadğı için sanalpazarda'da üyeklikleri var ordan açtırdım peşin fiyatına 12 taksite kadar alınabiliyor. Sanalpazar'da yeni üyeliğie 5 tl veriyorlar 225'e geliyor alışverişten sonrada bi 5 TL daha veriyorlar 220ye gelmiş oluyor. Alacak olanlara tavsiye ediyorum.

http://www.sanalpazar.com/Philips-Hr186630-Kati-Meyve-Sikacagi-800-W-2-Litrelik__isp2615297

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 8 Şubat 2012; 10:56:36 >
  • King p1100 majestic tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

Orijinalden alıntı: tsunami155

merhabalar ;

eğer ki 0 köpük isterseniz santos alabilirsiniz :=))

ben esenso aldım 3/4 'ü köpük

ankamal esensoya gidip dükkanın önünde kıracağım makinayı :(

esseden aldığımız ekmek yapma makinesinin kısa sürede parçalarının cortlaması nedeniyle bu markadan çok soğudum. bizdeki böyle çıktı siye tüm markayı da kötülemek istemem belki bize öyle denk gelmiştir. lakin elektrikli küçük ev aleti alacak olsam bundan sonra esse tercih etmem.

Ben de anneme hediye almıştım geçen sene Esse'den, katı meyve sıkacağını. İlk kullandığımda, hepi topu 3 5 elma sıkınca motoru yanmıştı. 15 günü serviste geçirdi. Aletten soğudum, çok güvenmiyorum artık Esse'den gelen elektrikli ev aletlerine. (2 kes değişim yapmalarına rağmen yine de bozuk çıkan bir mutfak tartısı hikayem de var!) Esse'den alınacak elektrikli mutfak aleti ancak şu olabilir:

http://benyazarsamolur.blogspot.com/2011/11/esse-essenso-msr-patlatma-makinesi.html

• biz sahsen bi narenciye sıkacagı aldık güzel bişey ama sadece suluları sıkıyor peki bu elmayı falan sıkma prensibi nedir bu makinenin acaba cidden bildigin suyunu çıkatıyormu?
  • Philips Hr 1861 Alu Katı Meyve Sıkacağı
    bütçesi uyan için alınabilecek en iyi cihazdır.

http://www.akakce.com/kati-meyve-sikacagi/en-ucuz-philips-hr1861-alu-kati-meyve-sikacagi-fiyati,016934.html
  • arkadaslar mulinex xxl 1000 wattlk amiral gemisi hakkındada güzel seyler soyluyorlar bende almayı dusunuyorum ama forumda herkes ayrı bi telden farklı markalar övüluyor. Bende bi karar veremedim philipsmi homendmi mulinexmi secim cok zor oluyo ve sıkıcı... Ben elma armut havuc portakal muz kivi mandalina gibi meyveler sıkacağım ama karar veremiyorum media markta gidip kendi gozumuzle gormek geeerecek galiba en tatmunkarı bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar 2 haftadır bende olan 1871'i 2 kez kullandım. Muhteşem. Narenciye sıkacağına hiç ihtiyaç yok. İyi ki denemişim yoksa kaliteli bir narenciye sıkacağı alacaktım. Dün 1 orta büyüklükte Greyfurt, 1 orta büyüklükte portakal, 3 ufak mandalina, 2 ufak elma, 3 iri havuç sıktım. 800 cc meyve suyu çıktı. Sonra posasını da sıkayım dedim 50 cc ancak çıktı yani posayı yine sıkmaya gerek yok gayet iyi sıkıyor alet. Temizlemesi kesinlikle pratik ve kolay. Bu ürünü şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 14 Şubat 2012; 14:40:11 >
  • Arkadaşlar BRAUN un yeni çıkardığı ürünü kullanan var mı? 1000 watt
    http://www.braun.com/tr/household/juicers/multiquick-juicer.html
  • Arkadaşlar katı meyve sıkacağı ile ilgili kullanabileceğiniz en kaliteli ürün Juice presso'dur. Son dönemin en çok gündeminde olan ve kansere bile çok faydalı olduğu söylenen buğday çiminin bile suyunu çıkartan bu cihazı taysiye ederim. ürün ile ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler severek yardımcı olmak isterim. iyi ve sağlıklı günler dilerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

arkadaslar mulinex xxl 1000 wattlk amiral gemisi hakkındada güzel seyler soyluyorlar bende almayı dusunuyorum ama forumda herkes ayrı bi telden farklı markalar övüluyor. Bende bi karar veremedim philipsmi homendmi mulinexmi secim cok zor oluyo ve sıkıcı... Ben elma armut havuc portakal muz kivi mandalina gibi meyveler sıkacağım ama karar veremiyorum media markta gidip kendi gozumuzle gormek geeerecek galiba en tatmunkarı bu...

bu ürünü kullanıyorum gayet sağlam ve kullanışlı kaliteyi anlıyorsunuz kuru taş gibi meyvelerden suyunu rahatlıkla alabiliyorum
  • http://www.youtube.com/watch?v=Fkbh7cCRXgo

Braun un makinesi uçak gibi geldi bana kullanan var mı ?
    posası kuru mu?1000 watt 2 litre posa kabı
    sirkecide j 700 ü 270 liraya buldum.philips in 1871 modeli(800 watt) 370 lira 100 lira fark vermeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Monk

burada tartışılan philips modellerinin hepsinde bu köpük ayırma süzgeci varmıdır? Arçelikde durum nasıl acaba onda bu ayıraç varsa 130 lira civarı daha mantıklı değilmi

Bence hiçbir ise yaramıyor bu ayıracak yine köpük oluyor sürahi de cunku.bence philipse bu kadar para vermeye hic gerek yok.digerleri de aynı ısı görüyor nitekim.bende en son modeli var philipsin ama öyle cokta memnun degilim
  • Arçelik bayinde Arçelik K-1579 Tam Elma Inox Katı Meyve Sıkacağı-800W 140 TL ye aldım 3 ay ertelmem falan

Hepsiburadaki yorumlara güvenip aldım akşam deneyeceğiz bakalım
  • Arnica Provita 800W Katı Meyve Sıkacağı öneririm. Piyasada kaliteli ürünler arasında. servis desteği çok iyi açıkcası tavsitye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah92

Arnica Provita 800W Katı Meyve Sıkacağı öneririm. Piyasada kaliteli ürünler arasında. servis desteği çok iyi açıkcası tavsitye ederim

sinbo almada ne alırsan al. ben sinbo almıştım. hiç memnun değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

Arçelik bayinde Arçelik K-1579 Tam Elma Inox Katı Meyve Sıkacağı-800W 140 TL ye aldım 3 ay ertelmem falan

İzlenimlerinizi burada paylaşabilir misiniz? Nasıl memnun kaldınız mı?

Bana da 100 tl civarlarında katı meyve sıkacağı önerisi lazım. Sinbo falan var ama onuda tavsiye etmiyor sanırım bazı arkadaşlar. Ne tavsiye edersiniz bu fiyat civarlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

quote:

Arçelik bayinde Arçelik K-1579 Tam Elma Inox Katı Meyve Sıkacağı-800W 140 TL ye aldım 3 ay ertelmem falan

Bana da 100 tl civarlarında katı meyve sıkacağı önerisi lazım. Sinbo falan var ama onuda tavsiye etmiyor sanırım bazı arkadaşlar. Ne tavsiye edersiniz bu fiyat civarlarında.

Biz memnun kaldık kaliteli gibde duruyor 2 elma 2 havuçtan büyük bardak meyve suyu çıkardı iyi yani. Ama çokda zorlayıcı bir şey denemedik bilindik elma havuç fln denedik hep.

Arçelik'in servisi iyi zaten bir şey olsa garanti sürencide veririz, hem de türk malı

• quote:

quote:

quote:

Biz memnun kaldık kaliteli gibde duruyor 2 elma 2 havuçtan büyük bardak meyve suyu çıkardı iyi yani. Ama çokda zorlayıcı bir şey denemedik bilindik elma havuç fln denedik hep.

Arçelik'in servisi iyi zaten bir şey olsa garanti sürencide veririz, hem de türk malı

Anladım teşekkürler ilginiz için. Bir şey daha sormak istiyorum bu büyük bardaktan kastınız nedir? Mesela 2 elmadan 1 bardak çıkarır mı? Ayrıca posası sulu mu çıkıyor, yoksa kuru bir şekilde mi? Yıkaması nasıl bir de kolay yıkanabiliyor mu? Bulaşık makinesi vs. Çok soru sordum ama bunlara göre yarın alabilirim bu ürünü.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım teşekkürler ilginiz için. Bir şey daha sormak istiyorum bu büyük bardaktan kastınız nedir? Mesela 2 elmadan 1 bardak çıkarır mı? Ayrıca posası sulu mu çıkıyor, yoksa kuru bir şekilde mi? Yıkaması nasıl bir de kolay yıkanabiliyor mu? Bulaşık makinesi vs. Çok soru sordum ama bunlara göre yarın alabilirim bu ürünü.

500 ml olan bardak ama tabi ağzına kadar dolu deildi ve köpük vardı. Posasıda iyi gibiydi başka makinenin görmediğim için pek yorum yapamıcam.

2 elmadan çıkar mı diye sorarsanız , büyük elmaysa çıkar zaten çok yoğun olduğundan 2 elmalı yetiyor bana.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.