Şimdi Ara

KATI MEYVE SIKACAĞI TAVSİYE (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.162
Cevap
17
Favori
596.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ykm den %25 indirim sonucu,philips 1871 i ,337 tl ye aldım.

KUllanımından sonra detaylı bir şekilde bilgilendirirsen bizde sevinirim. Şİmdi 1866 modelinden tek farkı daha az yer kaplaması yani şekli anladıgım kadarı ile. Aslında eski modeller ev kullanıcıları için biraz fazla büyük. Sanırım bunu Yetkililer farkettiler. e ben yalnız başına yaşan birisi oalrak yada 3 kişilik bir ailede 2 LT posa kabı fuzuli...

ama fiyatı çok tuzlu açıkcası. Kullanımdan sonra yorumlarınızı bekliyoruz

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

arkadaşlar şu metal döküm mü deniyor pressler mi iyi yoksa artık minik elektrikli narenciye sıkacakları var bunlar da mı iyi, bu ikisini kıyaslayabilir miyiz döküm alana kadar narenciye sıkacağımı alınmalı sizce?

Bu döküm olanların kalitelilerinden bulmanız gerekiyor ki aletin sapı elinizde kalmasın :) Zaten baktıgınız zama farkediliyor kolunu makina boş ike çevirdiğinizde diyorsuuz bu benim elimde kalır diye...

Diğer konu minik narenciye sıkacakları şimdilerde çok uygun fiyatlarda. marka önemli tabiki birde cihazın kaç Watt oldugu. MEsela KENWOOD JE 280 NARENCİYE SIKACAĞI 60 watt 37 lira şuan vatan bilgisayarda. Bir arkadaşım kullandıgı için biliyorum gayet güzel bir alet. Fiyat olarak kıyaslandıgında kaliteli ir döküm sıkacaktan çok daha ucuz.

Diğer konu döküm sıkacakların metal bir çok parçası var ve yiyeceklermizin belirli metallerle temas etmemesi gerekiyr temasında ise Bir Nötralize etkisi oluyor içtiğiniz meyva suyunun bir anlamı kalmıyor. Yani ya bildik kaliteli hangi malzemeden yapıldıgını bildiğiniz ismi bahsi geçen kollu press sıkacakları alacaksınız ki fiyatları biraz tuzlu. YAda küçük narenciyye sıkacaklarını deneyeceksiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 28 Aralık 2011; 13:39:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

quote:

Orijinalden alıntı: mhas

KUllanımından sonra detaylı bir şekilde bilgilendirirsen bizde sevinirim. Şİmdi 1866 modelinden tek farkı daha az yer kaplaması yani şekli anladıgım kadarı ile. Aslında eski modeller ev kullanıcıları için biraz fazla büyük. Sanırım bunu Yetkililer farkettiler. e ben yalnız başına yaşan birisi oalrak yada 3 kişilik bir ailede 2 LT posa kabı fuzuli...

quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

arkadaşlar şu metal döküm mü deniyor pressler mi iyi yoksa artık minik elektrikli narenciye sıkacakları var bunlar da mı iyi, bu ikisini kıyaslayabilir miyiz döküm alana kadar narenciye sıkacağımı alınmalı sizce?

quote:

Bu döküm olanların kalitelilerinden bulmanız gerekiyor ki aletin sapı elinizde kalmasın :) Zaten baktıgınız zama farkediliyor kolunu makina boş ike çevirdiğinizde diyorsuuz bu benim elimde kalır diye...

Diğer konu minik narenciye sıkacakları şimdilerde çok uygun fiyatlarda. marka önemli tabiki birde cihazın kaç Watt oldugu. MEsela KENWOOD JE 280 NARENCİYE SIKACAĞI 60 watt 37 lira şuan vatan bilgisayarda. Bir arkadaşım kullandıgı için biliyorum gayet güzel bir alet. Fiyat olarak kıyaslandıgında kaliteli ir döküm sıkacaktan çok daha ucuz.

Diğer konu döküm sıkacakların metal bir çok parçası var ve yiyeceklermizin belirli metallerle temas etmemesi gerekiyr temasında ise Bir Nötralize etkisi oluyor içtiğiniz meyva suyunun bir anlamı kalmıyor. Yani ya bildik kaliteli hangi malzemeden yapıldıgını bildiğiniz ismi bahsi geçen kollu press sıkacakları alacaksınız ki fiyatları biraz tuzlu. YAda küçük narenciyye sıkacaklarını deneyeceksiniz...

hocam sağolasın, işin özü ben mini narenciye sıkacağı aldım hatta katı meyve sıkacağım da var. Narenciye sıkacağını henüz test edemedim ama çalıştığımız yerdeki bir abimiz illa sen sürekli internetten alışveriş yapıyorsun bana kaliteli fiyatı uygun yaylı meyve presi bul dedi. Narenciye sıkacağını önerdim beğenmediğini söyledi. Ankarada yada nette bildiğiniz fiyatı da uygun yaylı meyve presi var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terbiyesüzcanavar -- 29 Aralık 2011; 9:35:18 >

• quote:

Merhaba
    Ya ben 129 TL ye arçelik aldım 1579 gayet memnunum. daha önce burdada tartışmıştık. Aralarında çok fiyat farkı var acaba özellik bakımından ne farkı var ya 200 TL fark var :-(
  • quote:

Acaba hangi ykm den aldınız ürünü, bende düşünüyorumda almayı , biraz daha ayrıntılı inceleyebilirsenizde sevinirim.
  • istanbul forumdaki ykm den aldım.açıkçası,eve geldikten sonra,fiyat farkı için değer mi,diye ,çok düşündüm.ürün diğerlerinden biraz daha ufak.evdeki meyvelerle hemen deneme yaptım.güzel sıktı.internetteki videoyu tekrar seyrettim.video da ürünün temizliğini gösterirken,küçük bir çerçevede de diğer ürünün temizliğini gösteriyordu.kesinlikle,bu ürünün temizliği diğerine göre daha kolay.posayı yanda biriktirmiyor.iç haznesinde biriktiriyor.birde bunun süzgeçi tasarım olarak farklı sanırım.diğerini fırçayla temizlemek gerekiyor herhalde.1871 i suyun altına tutunca akıp,gitti posalar.birde görevli,bu ürünün daha fazla meyve suyu çıkarttığını söyledi.sonuç olarak;zamanla temizliği zor olduğu için kullanmamaktansa,biraz fazla para verip kullanırım,diye düşünmek istiyorum.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hW9Nz_P_q5Q

• quote:

istanbul forumdaki ykm den aldım.açıkçası,eve geldikten sonra,fiyat farkı için değer mi,diye ,çok düşündüm.ürün diğerlerinden biraz daha ufak.evdeki meyvelerle hemen deneme yaptım.güzel sıktı.internetteki videoyu tekrar seyrettim.video da ürünün temizliğini gösterirken,küçük bir çerçevede de diğer ürünün temizliğini gösteriyordu.kesinlikle,bu ürünün temizliği diğerine göre daha kolay.posayı yanda biriktirmiyor.iç haznesinde biriktiriyor.birde bunun süzgeçi tasarım olarak farklı sanırım.diğerini fırçayla temizlemek gerekiyor herhalde.1871 i suyun altına tutunca akıp,gitti posalar.birde görevli,bu ürünün daha fazla meyve suyu çıkarttığını söyledi.sonuç olarak;zamanla temizliği zor olduğu için kullanmamaktansa,biraz fazla para verip kullanırım,diye düşünmek istiyorum.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hW9Nz_P_q5Q

Sayenizde ben de o kocaman 1861 ya da 1866'yı almaktan kurtuldum. YKM'deki indirim haberi üstüne hemen bir 1871 sahibi oldum, teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BirKadın

quote:

istanbul forumdaki ykm den aldım.açıkçası,eve geldikten sonra,fiyat farkı için değer mi,diye ,çok düşündüm.ürün diğerlerinden biraz daha ufak.evdeki meyvelerle hemen deneme yaptım.güzel sıktı.internetteki videoyu tekrar seyrettim.video da ürünün temizliğini gösterirken,küçük bir çerçevede de diğer ürünün temizliğini gösteriyordu.kesinlikle,bu ürünün temizliği diğerine göre daha kolay.posayı yanda biriktirmiyor.iç haznesinde biriktiriyor.birde bunun süzgeçi tasarım olarak farklı sanırım.diğerini fırçayla temizlemek gerekiyor herhalde.1871 i suyun altına tutunca akıp,gitti posalar.birde görevli,bu ürünün daha fazla meyve suyu çıkarttığını söyledi.sonuç olarak;zamanla temizliği zor olduğu için kullanmamaktansa,biraz fazla para verip kullanırım,diye düşünmek istiyorum.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hW9Nz_P_q5Q

Sayenizde ben de o kocaman 1861 ya da 1866'yı almaktan kurtuldum. YKM'deki indirim haberi üstüne hemen bir 1871 sahibi oldum, teşekkür ederim.

abartılacak bir büyüklük farkı yok bence.

• 1861 200-250 civarı indirim ile ucuzluk ile vs vs
    1866 230-270 civarı ...
    1871 337 tl ile 380 arası indirim ucuzluk vs vs vs

BEn 166 ya bile fiyat olarak çokd erken o kadar parayı veremem doğrusu. Tatm piyasdan 100 liralık ürün alacağıma Philips alayımda 350 civarıda bir mevya sıkacağı için Ben ce fazla :)
  • Mutlaka fiyat düşecektir ileride ama benim bekleyecek zamanım yok ben bu meyve sebze sıkacaklarının kullanımını hayat standartı haline getireceğim bir gün hevesle alıp ertesi gün kenara koymayacağım için fiyatı fazla göz önünde bulundurmuyorum ama yinede düşünürsek bu ürün yurtdışında £200.00 civarı 1861 ise £70 civarı aradaki fiyat uçurumu oradada mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benbenoldummu

Mutlaka fiyat düşecektir ileride ama benim bekleyecek zamanım yok ben bu meyve sebze sıkacaklarının kullanımını hayat standartı haline getireceğim bir gün hevesle alıp ertesi gün kenara koymayacağım için fiyatı fazla göz önünde bulundurmuyorum ama yinede düşünürsek bu ürün yurtdışında £200.00 civarı 1861 ise £70 civarı aradaki fiyat uçurumu oradada mevcut.

aslında durum ürünün tutulmasıyla alakalı. BAkın 1861 modeli cıkalı kaç yıl oluyor. Sonrasında 1866 modeli çıktı. Ama 1866 da türkiyeye sadece kahverengisini sürdüler. 1861 daha fazla tutulduğu için şuanda 2 sinin fiyatı neredeyese aynı.

Ayrıca Yurt dışı olayına gelirsek Yurtdışında çok değişik modeller var bzim adını bile duymadıgımız ama 500-750 £ olan makinalar var. Mesela bu bizim makinalar ince ince kıyıyıyor meyveleri bunları ezerek suyunu cıkartanlar var birde...

Aslına bakarsanız herzamanki gibi bu üründede PAranıza göre mal var piayasada yani kişi bütcesini belirleyip sonra BTCESİNE GÖRE en iyisini almalı. Yoksa bakın inceleyin özellikle yabancı sitelerde çok değişik model ve fiyatlarda ürünler var...

• Philips 1861 Alu arın medya markette 189 liradan satılacak ilgilenen lere duyurulur.
  • quote:

Philips 1861 Alu arın medya markette 189 liradan satılacak ilgilenen lere duyurulur.

nezaman olacak bu dediğin indirim bir duyummu var kesin bilgimi??

bide genel bir soru..

BU KÖPÜK AYRAÇLARINI KULLANAN ARKADAŞ VARMI BU KADAR ÖNEMLİ BİR APARATMI?? zaten güçlü makinalarda sıkılan meyvelerin sudan çok şurup kıvamında olduğunu söyleyenler var köpük ayracı olmayan bir model alsak sıkıntı olurmu?? (zira bende köpüklü meyve suyu içmek istemiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoth

bide genel bir soru..

BU KÖPÜK AYRAÇLARINI KULLANAN ARKADAŞ VARMI BU KADAR ÖNEMLİ BİR APARATMI?? zaten güçlü makinalarda sıkılan meyvelerin sudan çok şurup kıvamında olduğunu söyleyenler var köpük ayracı olmayan bir model alsak sıkıntı olurmu?? (zira bende köpüklü meyve suyu içmek istemiyorum)

Duyum değil Media Market broşürü elimde :) 279 Tl den 189 liraya düşüyor. World ve maksimum kart a da peşin fiyatına 6 taksit

1 Ocak pazar gününe özel çalışma saati 12:00 - 24:00 deniliyor.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/special/ulusal-flyer-1231,20201,page_1.html?navigationId=mystore

Şİmdi köpük ayracına gelince. Bu makinalar çok ince şekilde Kıyıyor meyvayı. ve tamamen duru berrak olmuyor meyva suyu. Bu köpük ayraçları gerçekten işe yarıyor. Özellikle ilk bardakları sanki hazır meyva suyu kıvamında verebiliyor. BEn denedim ve Evet o köpük ayıracının gerçekten önemli bir alet olduguna kanaat getirdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 1 Ocak 2012; 10:13:13 >

• quote:

quote:

bide genel bir soru..

Duyum değil Media Market broşürü elimde :) 279 Tl den 189 liraya düşüyor. World ve maksimum kart a da peşin fiyatına 6 taksit

1 Ocak pazar gününe özel çalışma saati 12:00 - 24:00 deniliyor.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/special/ulusal-flyer-1231,20201,page_1.html?navigationId=mystore

Şİmdi köpük ayracına gelince. Bu makinalar çok ince şekilde Kıyıyor meyvayı. ve tamamen duru berrak olmuyor meyva suyu. Bu köpük ayraçları gerçekten işe yarıyor. Özellikle ilk bardakları sanki hazır meyva suyu kıvamında verebiliyor. BEn denedim ve Evet o köpük ayıracının gerçekten önemli bir alet olduguna kanaat getirdim...

öncelikle köpük ayracıyla ilgili bilgiler için teşekkürler king p-1110 modelini almak istiyordum heraçıdan iyi görünen bir ürün ama köpük ayracı yok ve dediğin gibi ise şuan vazgeçtim diyebilirim.. bu arada bu köpük ayracı meyva suyu haznesinin içinde bulunan ayraç gibi duran camdan bir parça dimi??köpüğün ayrı bir kısımda kalmasını sağlıyor yani..

media market in indirim güzel gerçekten 189 a alınabilir philips ama media markt sanırım internetten siparişe açık değil dimi??

• quote:

öncelikle köpük ayracıyla ilgili bilgiler için teşekkürler king p-1110 modelini almak istiyordum heraçıdan iyi görünen bir ürün ama köpük ayracı yok ve dediğin gibi ise şuan vazgeçtim diyebilirim.. bu arada bu köpük ayracı meyva suyu haznesinin içinde bulunan ayraç gibi duran camdan bir parça dimi??köpüğün ayrı bir kısımda kalmasını sağlıyor yani..

media market in indirim güzel gerçekten 189 a alınabilir philips ama media markt sanırım internetten siparişe açık değil dimi??

MEdia market bildiğim kadarıyla İnternetten satış yapmıyor. Ben satış yerini bulamadım yada netten :)

evet köpük ayracı o dediğiniz basit ama fazlaca işe yarayan kısım. Zaten meyva suyunu sıktıgınızda üst tarafta torutulu kısım alt tarafta ise berrak bir su oluşuyor. Köpük ayracı alt taraftan suyun verilesini sağladıgı için ilk1-2 bardak gayet berrak oluyor.

BEn baya bi araştırdım hatta Chatronik diye bir marka vardı Bi yakınımız ondan almıştı 1000 watt güzel bir alet her açıdan tek eksiği Köpük ayracı idi o yüzden vageçtim.

Birde Türkiye ile avrupa arasında ki fark çok ilginç. MEsela Philips avrupada makinaya 5 yıl motoruna 15 yıl agrati veriyor. Adı bilmediğiiz değişik markalar avr onlarad a 10-15 yıl garanti sürelerinden bahsediliyor Türkiyeye gelince olay 2 - 3 yıl nasıl iş anlamıyorum.

Philipsi bir kere alıyım kullanabildiğim kadar kullanırım diyordum 1866 alıcaktım ama bi türlü kısmet olmadı. Bir de aklımda Raks var... Raksın meyva sıkacağının özellikleri gerçekten güzel. 100 lira civarı Migroslarda bulunuyor. ben raks ın başka küçük aletlerini kullandım hala da kullanıyorum çok menunum ondan mı alsan acaba diye hala aklımda soru işrareti yok desem yalan olur :S

• Philips HR1871 De köpük ayracı var mı acaba? Ürün çok güzele benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_hakan -- 3 Ocak 2012; 14:28:23 >
  • meyveleri bütün olarak atabilceğin ve fiyat olaradkta cazip olan meyve sıkacağı tavsiyem ; King P1110 Exotic 850Watt Katı Meyve Presi 116403 incelemende fayda var. ben aldım memnunum. havanın oynak olduğu bu günlerde griplere karşı en iyisi meyve suyu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

Philips HR1871 De köpük ayracı var mı acaba? Ürün çok güzele benziyor.

Evet, onda da köpük ayracı var ve gerçekten güzel bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirKadın

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

Philips HR1871 De köpük ayracı var mı acaba? Ürün çok güzele benziyor.

Evet, onda da köpük ayracı var ve gerçekten güzel bir ürün.

Teşekkürler bilgi için. Bu ürünü alacağım sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.