Şimdi Ara

ÖKSÜRÜĞE %100 ÇÖZÜM - BOĞAZ SPREYİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
16.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tanflex oral sprey gibi boğaz spreyleri var, boğazınızı uyuşturuyor ve öksürüğü bıçak gibi kesiyor.

Kesinlikle deneyin. Çocukluğumdan beri gıcık öksürüğüm vardı. Denemediğimiz yöntem kalmadı oysa sebebi sinüzitlerimden genzime - boğazımın arkasına akıp boğazımı irkilten irinli akıntıydı. Boğaz uyuşturulunca bu gıcıklık ortadan kalkıyor

Lütfen bu bilgiyi olabildiğince fazla kişiye ulaştırın.

• tavsiyeniz için teşekkür ederim aynı problemi uzun süredir yaşıyorum bir de bunu deniyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardStarr -- 4 Ekim 2008; 22:44:43 >
  • Andorex tavsiye ederim
  • Bende de 2-3 senedir olur olmadık yerlerde gıcık öksürük tutuyo

köh köh öksürüyorum geçmiyorda

ilacı bir araştırayım deneyebilirim

Teşekkürler ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

Bende de 2-3 senedir olur olmadık yerlerde gıcık öksürük tutuyo

köh köh öksürüyorum geçmiyorda

ilacı bir araştırayım deneyebilirim

Teşekkürler ..

çok kötü bir olay ya sınav esnasında oluyor 1 kere öksürürsün hadi millet aldırış etmez de gıcık olunca 5-6 kere arka arkaya öksürünce dik dik bakmaya başlıyo millet yerin dibine giriyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: LurtzStrenuous
    çok kötü bir olay ya sınav esnasında oluyor 1 kere öksürürsün hadi millet aldırış etmez de gıcık olunca 5-6 kere arka arkaya öksürünce dik dik bakmaya başlıyo millet yerin dibine giriyosun

Sigara falanda kullanmam neden olur hiç anlamıyorum

bi ara dersanede derstede kuru öksürük tuttu ,öksür ,öksür geçmiyo

Çıktım dersten, Koridorlarda da köh köh öksürüyorum, yankı yapıyo böyle su içtim falan hala geçmedi

ev yakındı dersaneye kaçtım eve gittim, Oturma odasına girer girmez geçti öksürük

Bi kerede ramazanda oldu o daha beterdi, Su da içemiyorum,köh köh öksür yine
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.