Şimdi Ara

Turkcell'de 10-20 TL ye numaranızı değiştirebilirsiniz. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
129.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

bu iş tam olarak nasıl oluyor arkadaşlar? şimdi benim 532li bir türkcell hattım var. ben arayıp şuan kullanılmayan başka numara isteyebiliyor muyum? yoksa onlar bana seçenek sunuyor ve o sundukları numaralardan mı seçmem gerekiyor? kullanılmadığını bildiğim bir numara var.kapatılalı 2 seneyi de geçmiş. arayıp o numarayı alabilir miyim?

seçenek sunuyorlar ve arasından beğendiğinizi seçiyorsunuz

daha önce kullanılmamış numara istiyorsanız, 53x0 ve 53x1 ile başlayan numaralar öneriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

bu iş tam olarak nasıl oluyor arkadaşlar? şimdi benim 532li bir türkcell hattım var. ben arayıp şuan kullanılmayan başka numara isteyebiliyor muyum? yoksa onlar bana seçenek sunuyor ve o sundukları numaralardan mı seçmem gerekiyor? kullanılmadığını bildiğim bir numara var.kapatılalı 2 seneyi de geçmiş. arayıp o numarayı alabilir miyim?

daha önce kullanılmamış numara istiyorsanız, 53x0 ve 53x1 ile başlayan numaralar öneriyorlar.

benim istediğim numara yıllar önce kullanılmış.kapatılalı 2 seneyi geçti. o numarayı istesem verirler mi acaba?

• quote:

quote:

quote:

benim istediğim numara yıllar önce kullanılmış.kapatılalı 2 seneyi geçti. o numarayı istesem verirler mi acaba?

şansını dene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

turkcell baya bi zam yapmış arkadaşlar.

diğer operatörlerde durum şu:

vodafone
    ilk değişiklik ücretsiz. sonrakiler 12 tl

avea
    10 tl(faturasızlarda hatta 13 tl bulunmalı)

ay sonunda numaramı değiştirdim 10 TL fatura eklendi.. diğerleri ile aynı bir vodafone hariç
  • ben biraz önce online işlem merkezinden canlı hizmete sordum. ücreti 10tl dedi ve istediğimiz numarayı değil, sistemin bize sunduğu numaralardan birini alabiliyormuşuz. istediğimiz bir numarayı alabilseydik çok daha güzel olacaktı.
  • quote:

ben biraz önce online işlem merkezinden canlı hizmete sordum. ücreti 10tl dedi ve istediğimiz numarayı değil, sistemin bize sunduğu numaralardan birini alabiliyormuşuz. istediğimiz bir numarayı alabilseydik çok daha güzel olacaktı.

Aradıgınizda 5 tane filan no söyler,
    Beğenmediyseniz sonra tekrar arayın başka no öneriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

ben biraz önce online işlem merkezinden canlı hizmete sordum. ücreti 10tl dedi ve istediğimiz numarayı değil, sistemin bize sunduğu numaralardan birini alabiliyormuşuz. istediğimiz bir numarayı alabilseydik çok daha güzel olacaktı.

Aradıgınizda 5 tane filan no söyler,
    Beğenmediyseniz sonra tekrar arayın başka no öneriyor

hocam binlerce numara var.istediğim numarayı bana önerme olasılığı oldukça düşük oluyor.hemde kim bilir kaçıncı aramada. yine de teşekkürler. ben almayacağım ama düşünen arkadaşların işine yarar bu bilgiler.
  • 531-131-69-xy
  • dip not: vodafone da ilk seferde ücretsiz ve istediğiniz numarayı alabiliyorsunuz
  • Arkadaşlar yanılmayalım yanıltmayalım lütfen vodafone'da ücretsiz ilk değişim kalktı.Malesef değişiklik yapacak aboneler 12tl'cik bayılacaklar. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksenbes

Arkadaşlar yanılmayalım yanıltmayalım lütfen vodafone'da ücretsiz ilk değişim kalktı.Malesef değişiklik yapacak aboneler 12tl'cik bayılacaklar. :))

30.05.2013 tarihinde bu işlemi gerçekleştirdim bu bilgiye dayanarak söylüyorum. sonradan ücretli olduysa haberim yok ama ona da pek ihtimal vermiyorum
  • Turkcellde ilk no değişikliği ücretsizdi ücretli yapmıslar.

ben birkez iptal basvurusu yapmıstım aradılar, numara değişikliği teklifi verdiler (çok rahatsız ediliyorum demiştim)
    TİM e gittim ve ucretsiz değişim olmuştu 5 sene oldu tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: tknn

quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

Hazırkart için ne kadar ? Vodafoneden taşıdığım 545 li hattı ücretsiz 53x olarak değiştirirler mi ?

sanırım 20 lira oldu. 6 aydan eski müşteriler için 10 tl diye biliyorum.

Aynen öyle oldu.
    Turkcell her konuda tadını kaçırdığı gibi bu konudada tadını kaçırdı.
    En pahalı numara değiştirme şu an Turkcell'e yeni gelen aboneler için geçerli.

Ayrıca en ince ayrıntıya kadar herşeye dikkat eden Turkcell, eski şartı değiştirip bunu yenileyeli yaklaşık 2 ay olmasına rağmen internet sitesinde bu durumla ilgili sayfayı düzeltmemişti.
    Bende BTK'a şikayet ettim geçen hafta.

seni gönülden tebrik ediyorum ben şikayet edecektim ama sen benden önce şikayette bulunmuşsun.
    türkiyenin en büyük gsm operatörü bu işlemi çıkaralı neredeyse bir yıl olacak ama halen bununla ilgili sayfasını güncellememiş varın siz düşünün artık ne kadar büyük bir gsm şirketi
    benim bildiğim sadece büyük kazık sokuyor müşterilerine

• turkcell de online işlem merkezinden numarayı değiştirebiliyormuyuz.? atanan numara kaç günde aktif oluyor acaba.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

turkcell de online işlem merkezinden numarayı değiştirebiliyormuyuz.? atanan numara kaç günde aktif oluyor acaba.?

hayır. 532 den yada bayilerden anlık olarak değişiyor.
  • teşekkür ederim bunun için numaranın bağlı olduğu operatördemi olması gerekiyor 543 numaraya aveada işlem yapılabilirmi.?
  • cloves C kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre yapılabilir.Sadece Vodafone'da numaranın değişmesi için 54 ile başlaması gerekiyor.Turkcell ve Avea'da buna gerek yok.Numaranın tamamı değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şah mat -- 6 Kasım 2013; 10:07:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim malesef MH. çok bilgisiz oluyor dün kullanmadığım data hattının tamamen kapanması için ne kadar süre var diye sordum 3 ay dedi data hatlarında 9 ay değilmi dedim ısrar etti ama sonra kontrol edince evet sizin belirtiğiniz gibi 9 ay dedi.Bende Avea da data hatının da taşınması için müracat ettim fakat ses olarak taşınıp taşınmayacağını oradaki görevlide bilmiyordu yinede şansımızı deneyelim dedi bakalım ne olur sonu.
  • cloves C kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz gibi bazı müşteri hizmetleri gerçekten çok bilgisiz. Baştan savma iş yapıyorlar maalesef.. Data hattında durum nasıl bilmiyorum. Bilgim olsaydı yardımcı olurdum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.