Şimdi Ara

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
2
Favori
54.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a. Arkadaşlar Logitech G402 Hyperion Fury almayı düşünüyorum genelde world of warcraft ve bf 4 oynuyorum n11 148.50 tl ye var acaba önerirmisiniz?
  • 2,5 tl lik fare ile 10 yıl kullandım a ne oyuncu ekipmanı
  • konu güncellense çok şahane olur
  • Merhabalar. Malûm yarın blackfriday var vede mouse alicam elim buyuk vede palm tutus tarzinda kullanıyorum. Model olarak g502 rival 300 deathadder elite olabilirse rog gladius ec1-a vede razerba arasında kaldim arasindan en uygun fiyat olani seçicem. Önerileriniz varmidir yarin kesin alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thequaresma kullanıcısına yanıt
    la utanmada satıyorsun o fiyata

http://www.hepsiburada.com/cooler-master-mastermouse-pro-l-rgb-led-12000-dpi-optik-gaming-mouse-p-HBV000002BUCC

fare gor azcık
  • Nasıl yani ne demek bu

boş yapma benim attıgım linke bak
    hangi fare daha saglammış :)
  • zevkler ve renkler tartışılmaz. saçma sapan dialoglara girmeye gerek yok. Asus ROG Spathanın piyasa fiyatı 600 TL seviyelerinde. Senin attığın mouseun piyasası belli.
  • Güzel bi inceleme olmuş ben razer kullanıyorum memnunum
  • Mouse onemli arkadaslar

• ucuz ama idare eder oyuncu faresi arıyorum arkadaşlar laptop için tavsiyeleriniz nelerdir
  • Konuyu dogru yere mi actim emin degilim. Bilgisayarin arka usb slotuna taktığım mouse 5 dakika kadar sorunsuz calisiyor sonra sanki usb aygit takmis gibi bir ses cikip mouse donup kaliyor ama ışıkları yaniyo4 bu islem klavyede olmuyor. Mouse bilgisayarin ön tarafina takinca sorunsuz kullanabiliyorum.

• Rival 100 mü

Bloody a90 mı

Bloody a9 mu

Logitech g102 mi

Fps oyunları genellikle cs turnuvalara katılmak istiyorum

Başlangıç seviyesiyim o yüzden bunlar arasından hangisi daha iyi

Bir forum sitesinde bloody serileri turnuvalarda yasak yazmışlar sorayım dedim

Birde max 130 tl ye bunlardan başla önerebileceğiniz var mı

Bugün alıcam saat 15.00 da

• zowie ec2-a baya güzeldir öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Loungeblue

Rival 100 mü

Bloody a90 mı

Bloody a9 mu

Logitech g102 mi

Fps oyunları genellikle cs turnuvalara katılmak istiyorum

Başlangıç seviyesiyim o yüzden bunlar arasından hangisi daha iyi

Bir forum sitesinde bloody serileri turnuvalarda yasak yazmışlar sorayım dedim

Birde max 130 tl ye bunlardan başla önerebileceğiniz var mı

Bugün alıcam saat 15.00 da

Gözü kapalı alabilirsin hocam.

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE)
     Oyuncu Ekipmanları(MOUSE)inventus
    REDRAGON M712 OCTOPUS Gaming RGB backlighting Fare - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10922

• Steelseries Aerox 3 kullanan var mıdır acaba? Nasıl bir mouse?

• Bir süre rival 300s kullandım. Genel olarak memnundum, fakat 1 sene içinde sağ tuşta çift klik sorunu oluştu. Bir de sensörü fena değil gibiydi ama çok da muhteşem gelmemişti. Öte yan "lift of distance" fazla, yani mouse kaldırınca algılamaya devam ediyor, mouse pad bitti, kaldırıp sola aldın, o sırada oynuyor. Bir de steel series engine uygulaması zaman zaman düzgün çalışmıyordu ve son hali tam bir bloatware'e dönmüştü.

Dün 200TL fiyata Logitech G102 Lightsync aldım. 200 lira bedava, sensörü daha iyi geldi, lod problemi yok, mouse bir tık kalkınca bile imleç oynamıyor. Bakalım bu ne kadar dayanacak. Biraz daha küçük, bakalım şimdilik iyi.

Genel olarak farelerde dpi değişiminde renk değişmiyor. Bunun çözümü her dpi için bir profil ve bir renk stili oluşturmak, dpi tuşuna ise profil değiştir atıyoruz, dpi değiştir iptal. Bende 1500 dpi kırmızı nefes alma, 1000 dpi mavi nefes alma, 400 dpi yeşil nefes alma şeklinde set.

Diğer bir önemli nokta farelerin yazılımları, G102 G-HUB kullanıyor, bence başarılı bir program, algılama sorunu olmadı. Algılama sorunu ne diyeceksiniz, steel series engine zaman zaman mouse'dan kopuyordu, yani fareyi görmüyordu, bence büyük sıkıntı.

*** Bu arada G102 lightsycnc ve G203 aynı fareler, sadece bölgesel ismi değişik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 12 Ocak 2022; 19:4:14 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.