Şimdi Ara

## İP Numarasından Ev Adresi Bulma ### Ailevi Problem !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
36.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Abimlerin Evine Bir Telefon Sapığı Dadandı. Tanıdık Birisi Olduğu Kesin.
    Ev Ve Cep Telefonu Hatta Msnden Bile Konuyor. Evdeki Herkezi Tanıyor.
    Ve İp Adresinden Ev Adresini Bulmamız Lazım. Evde Ciddi Problemler Olduğu İçin Evdekilerin Arası Açılıyor.
    Arkadaşlar Daha Önce Görmüştüm Böyle Birşey Bu Forumda Birisi Ev Adresini Buldum Demişti.
    Ama Şimdi Aradım Bulamadım. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Konu Ciddi Arkadaşlar Yardımlarınızı Bekliyorum Umarım Yardımcı Olan Çıkar.
    İP Adresinide Messenger Discovery Live Alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonRises4You -- 3 Ekim 2008; 15:51:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sangokudbgt

http://www.babasayfa.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=533

Bu nebiçim bir site ya. Hayatımda seviyesi bu kadar düşük bir site görmedim. Günlük streslerini küfrederek yada kendilerine küfür ettirerek atıyorlar galiba.
    (Kimse bana özgürlük naraları atmasın. Bu kadarınada pes.)

• Orjinalden alıntı: kenex

bune biçim site! üstte üye olmayan o... ç.... dur yazıyor
    Herkezi kendileri gibi sandılar herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenex

quote:

Bu nebiçim bir site ya. Hayatımda seviyesi bu kadar düşük bir site görmedim. Günlük streslerini küfrederek yada kendilerine küfür ettirerek atıyorlar galiba.
    (Kimse bana özgürlük naraları atmasın. Bu kadarınada pes.)

harbiden ha oha yaniaşmış bunlar.

• Siteye bak. Tam anlamıyla BATAKLIK.

Adamların ADMIN lerinden üyelerine kadar hepsi de tam anlamıyla (afedersiniz) PİSLİK. Askerlik yaparken bile bu kadar ileri seviyede küfür eden bu kadar yüksek oranda küfür kelimesi kullanan adama rastlamamıştım(küfürleriyle nam salmış ve meşhurlaşmış bazı astsubaylar da dahil).
    Akıllı insanlar işin doğası gereği cinsel organlarını olması gereken yerlerde taşırken bunlar ise konuşurken ağızlarından-yazarken de ellerinden düşürmemişler. Bırakın olduğu yerde kalsın, ne kadar hasta ve sapık adam var buraya toplanmış.
    En azından adresleri belli.

Google'dan "adres tespiti" deyince bu sapıkların sitesi geliyor.
    quote:

• Sana bir tavsiyem var ama biraz zahmetli.Öncelikle yakın çevrenden 3-5 kişi ayarlaman lazım bu kısım kolay.Şahıs seni gizli numaradan arayıp rahatsız ettiğinde daha önceden anlaştığın yakınlarında seni 5 dakika arayla gizli numaradan arasın.Yani yarım saat içinde seni arayan gizli numara sayısı 6 falan olsun.Adam seni gece saat 2 gibi aradı diyelim sen savcılığa verdiğin dilekçede saati tam hatırlamadığını gece saat 2-3 arası olduğunu yazarsın.Böylece telekomdan aldığı dökümlere bakan savcılık seni 5-6 farklı numaradan arayan olduğunu görünce sana illaki bir geri dönüş yapar diye düşünüyorum hepsine tebligat yollamadan önce.Ya tam saat ister yada bu numaralardan tanıdığınız varmı der.Sende böylece adamın numarasını almış olursun.Fakat numaraları aldıktan sonra yakın çevrenin sana bir şaka yapmış olduğunu, şikayetini geri aldığını söylersin.Zaten arayanların akraban ve arkadaşların olduğu görülünce sanırım sorun çıkarmazlar.

Tabi tam olarak prosedür nasıl işler bilmiyorum.Sen genede bunu yapmadan önce hukukla ilgili forumlar var onlara ne yapmak istediğini tam olarak anlat ve prosedürün nasıl işlediğini öğren.Meselawww.hukuki.net var gerçek avukatlar sorularını cevaplıyor.Buraya prosedürün tam olarak nasıl işlediğini sor istersen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.