- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
2 Haftada Six Pack ?(Karın Kası)
44 Cevap61824 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

490 Mesaj
3 Ekim 2008; 14:40:09 

Dün akşam body salonundaydım.Arada sırada salona uğrayan,salonun sahibi antrenör Cem var.Saat 20.30 gibi 2 kişi geldi.Biri antrenörün fotoğrafını çekerken,diğeri sorular sorup,notlar alıyor.Bir yandan da ses kayıt cihazına kayıt yapıyordu.Merak ederek yanlarına yaklaştık ve kulak misafiri olduk.Röportajın sebebinin Cem Bey'in bulduğu hareketler ve dietler ile 2 haftada Six Pack(Karın Kası)'i belirgin bir biçimde ortaya çıkardığı.Ayrıca verdiği bazı boy ve kilo ölçülerinde bunu garanti ediyor.Sanırım bir CD çıkaracakmış,bu hareketleri kapsayan(Her gün farklı hareketlerle 15 dk'lık egzersizler ve diet programı).Bunun için de röportaja gelmişler...

Biz ne kadar uğraştık karın kası çıkarmak için.Şimdi sadece 2 haftada mı

Özgeçmiş;
Doğa ve Moda Fotoğrafçılığı (Temmuz 2007-...)
Asistan Psikolog (Ocak 2008-Ocak 2010)
Turkuaz Aile Danışmanlığı
Akdeniz Üniversitesi Kimyager Adayı (Eylül 2011-...)
Facebook ,Twitter ve Google+ Uzmanı

10612 Mesaj
3 Ekim 2008; 14:44:19 

Yağ oranı + kilo bunlar nolacak.
Cem bey 15 senedir(misal) body yapsın, iki hafta da çıkarır tabi karın kaslarını.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

490 Mesaj
3 Ekim 2008; 14:48:51 

Yukarıda söylemiştim.Amatörler için belli kilo ve boy ölçülerinde garanti ediyor.Röportaj verdiği dergide yayınlancakmış fakat dergi adı söylenmedi bize şuan.Tek bildiğim böyle bir CD çıkarsa çok fazla satacağı

Özgeçmiş;
Doğa ve Moda Fotoğrafçılığı (Temmuz 2007-...)
Asistan Psikolog (Ocak 2008-Ocak 2010)
Turkuaz Aile Danışmanlığı
Akdeniz Üniversitesi Kimyager Adayı (Eylül 2011-...)
Facebook ,Twitter ve Google+ Uzmanı

10612 Mesaj
3 Ekim 2008; 14:51:26 

Vallahi YouTube'da böyle videolar sürüsüyle var.
Yaptığı hareketlerin onlardan pek farkı olduğunu sanmıyorum.

Olsun gene vatana millet hayırlı bir iş yapıyor.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

7698 Mesaj
29 Haziran 2009; 21:47:07 

Dergi Adı "Men's Health" Sanırım.Temmuz Sayısında 2 Haftada Baklavaları Çıkartın Yazıyordu Kapakta...

Güzel Hort Yapmışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 29 Haziran 2009; 21:47:51 >

11 Mesaj
29 Haziran 2009; 21:51:45 

823 Mesaj
30 Haziran 2009; 10:52:52 

Çabuk gelen kas, çabuk gider. Bunu bilir, bunu söylerim.

arasortac.blogspot.com

58 Mesaj
30 Haziran 2009; 10:57:23 

2 haftada karın kası çıkarmak mümkün değil yağlı bir vücutta 2 haftada nasıl karın kası çıkarıcaksın.

vücut yapmış salmış kişiler 2 haftada hortlatabilir ancak oda yağlanmamışlarsa. bunun dışında 2 haftada manyak karın kaslarına ulaşın gibi reklamlara inanmayın yok öyle birşey kafadan zaten en az 1 hafta stretch yaparak kısalan karın kaslarını uzatmak lazım bu esnada yağ varsa cardio yapılmalıki yağdan kurtulunmalı üstüne birde abs programı eklenmeli.

2128 Mesaj
30 Haziran 2009; 11:05:52 

Six pack diye tabir edilen Rektus Abdominis kas grubunu görünebilir hale getirmek için vücut yağ oranını %11'in altına düşürmek şart.Nerden biliyorum,kendimden.

5 ay önce yağ oranım %18 idi.Diet ve spor yaptım,kardıyo egzersizler,toplam 15 kg verdim yağ oranım %9.8'e düştü.Tabi o arada antrenmandan imanım gevredi.
Ve haliyle önceden koca bir yağ tabakası yüzünden gözükmeyen abdominal kaslar şimdi baklava dilimleri gibi ortada.

Gelsin Cem bey benim 5 ay önceki halimle 2 haftada six pack çıkarsın.Yani ben enayimiydim de 15kilo verdim o çok mu akıllı çözemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT -- 30 Haziran 2009; 11:07:03 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Haziran 2009; 11:12:42 

bende yağ oranı 0 a yakındır heralde bende 2 güne kalmaz çıkarrr

177 Mesaj
29 Kasım 2011; 2:06:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT

Six pack diye tabir edilen Rektus Abdominis kas grubunu görünebilir hale getirmek için vücut yağ oranını %11'in altına düşürmek şart.Nerden biliyorum,kendimden.

5 ay önce yağ oranım %18 idi.Diet ve spor yaptım,kardıyo egzersizler,toplam 15 kg verdim yağ oranım %9.8'e düştü.Tabi o arada antrenmandan imanım gevredi.
Ve haliyle önceden koca bir yağ tabakası yüzünden gözükmeyen abdominal kaslar şimdi baklava dilimleri gibi ortada.

Gelsin Cem bey benim 5 ay önceki halimle 2 haftada six pack çıkarsın.Yani ben enayimiydim de 15kilo verdim o çok mu akıllı çözemedim...

adam haklı beyler

zenci mahallesindeki solaryumcu

4334 Mesaj
29 Kasım 2011; 2:11:09 

Arkadaş şu an vücut geliştirme şampiyonalarına hazırlanıyordur herhalde

Thomas Aquinas

5 Mesaj
4 Mart 2012; 19:31:16 

bence de yani

974 Mesaj
4 Mart 2012; 19:33:36 

0

saçma yiyosa bunda denesin

Samsung Galaxy SIII
Pentax K30 + 18-135mm WR

44 Mesaj
3 Mayıs 2012; 19:18:11 

vücut yağ oranı düşürmek öyle 2 haftada olmaz 1 hafta maksimum 500 gram yağ yakabilirsin ve %15 den aşağı inmezse yağ oranı o six pack felan çıkmaz

395 Mesaj
9 Eylül 2012; 13:02:42 

2 haftada yağ oranını %29'dan %9'a indirdim. Şans eseri 2 saatlik bisiklet kullanımından kaynaklarak 1 ayda sixpack çıktı . hiç mekik çekmedim full bisiklet yaptım çıktı.

235 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:20:06 

quote:

Orijinalden alıntı: budu77

2 haftada yağ oranını %29'dan %9'a indirdim. Şans eseri 2 saatlik bisiklet kullanımından kaynaklarak 1 ayda sixpack çıktı . hiç mekik çekmedim full bisiklet yaptım çıktı.

Yav hee..

141 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:22:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Dergi Adı "Men's Health" Sanırım.Temmuz Sayısında 2 Haftada Baklavaları Çıkartın Yazıyordu Kapakta...

Güzel Hort Yapmışım...

hort yapmış adam

1112 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:26:07 

bende fitness a başladım beyler 2 gün oldu heryerim ağrıyor nekadar sürer bu ya

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.

2724 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:26:39 

quote:

aa sadece bisiklet yapmışsın senin omuzlar da hayvan gibi olmuştur onu eklememişsin bak.

762 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:29:34 

quote:

Orijinalden alıntı: calypsoo

2-3 hafta

235 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:29:50 

quote:

Dediğin ağrı doms ağrısı. Hamlık ağrısı da deniyor halk arasında. 2 3 güne bişeyciğin kalmaz

1112 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:33:56 

quote:

Orijinalden alıntı: 410

Dediğin ağrı doms ağrısı. Hamlık ağrısı da deniyor halk arasında. 2 3 güne bişeyciğin kalmaz

valla ihtiyar gibi oldum hocam heryerim ağrıyor kolum filan kalkmıyor

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.

235 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:36:20 

iyidir iyi açılıyorsun işte

Normalde 2-3 günde ağrıların azalır ama tamamen geçmesi uzayabilir. Bi süre bu ağrılar azalana kadar yediklerine dikkat et protein yüklen (kaslarının geliştiğine işarettir bu) tempolü yürüyüş yap kalkacak halin varsa tabi .

Ağrılar azalana kadar kendini zorlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 410 -- 13 Eylül 2012; 0:38:44 >

2582 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:39:53 

quote:

valla ihtiyar gibi oldum hocam heryerim ağrıyor kolum filan kalkmıyor

kaslardaki laktik asit birikmesi ağrıya sebep olur
eğer 7 gün devam ettirirsen bir daha aynı hareketleri herhangi bir gün yaptığında 3-4 ay ağrımaz ama 2-3 günde bıraktığında 2 hafta o ağrıları çekersin kopması gereken bir ip gibi düşün eğer çok asılırsan daha çabuk kopar ama asılmazsan yavaş yava kopar derdi hocamız
o laktik asit tükenene kadar ağrır kasların aynı saatte ve periyotlar halinde düzenli bir şekilde yap bir hareketten 10 tekrar yapıyorsan öbüründen 6 yapma ondanda 10 yap
spora başlamadanda 500 ml su iç metabolizman hızlansın ve ter ile vücuttan çıkan su kaybı dengelensin su kaybı baş ağrısına sebep olur sabah kalktığında kafatasına kadar zonkladığını hiissedersin kafanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sor kendine, kendini bir kez bile olsun bir Filistinlinin yerine koydun mu? Her gece vicdanın rahat yatıyorsan, benden ve kardeşlerimden berisin.

1621 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:42:26 

20 dakikada çıkartıyorum ben sorun yok.

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

1050 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:47:40 

Başlığı okurken karın kaslarım çıktı bile

Tarlalar yeşillendi mi?

31 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:49:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ShaLer

60 Mesaj
1 Ekim 2012; 2:40:40 

quote:

Orijinalden alıntı: MrPinkFloyd

0

saçma yiyosa bunda denesin

JetSiki

206 Mesaj
1 Ekim 2012; 2:45:07 

six pack 6'lı bira paketi değil mi ya la

2537 Mesaj
20 Mart 2013; 12:54:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

six pack 6'lı bira paketi değil mi ya la

Di mi ya.. :)

profeyşınıl re(n)klam fotografikçisi...

843 Mesaj
24 Mart 2013; 18:35:44 

O da bir şey mi 20 saniyede çıkartanlar var.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akglsercan -- 24 Mart 2013; 18:37:12 >

''He who fight with monsters should look to it that he himself does not become a monster...when you gaze long into the abyss the abyss gazes also into you...''

2098 Mesaj
10 Temmuz 2013; 19:34:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Güzel Hort Yapmışım...

O dergiyi nerden bulabilirim ?

Und ein letzter Gruß an deinem Grab, von mir dein Freund und Kamerad.
Es bleibt die Erinnerung, ein letzter Gruß an deinem Grab,
von mir dein Freund und Kamerad, es bleibt ein Blick zurück.
ReichIIIYoutubeThe Women

171 Mesaj
12 Temmuz 2013; 11:35:36 

quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

O dergiyi nerden bulabilirim ?

çoğu yerden mesela d&r falan satar

46 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:21:33 

Ab Ripper X

816 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:29:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ShaLer

2014 Ağustos 356.Dönem TSK K.D. / 119

and the trees are now

turning from green to gold ..

26 Mesaj
15 Temmuz 2013; 2:36:52 

iyi bir spor geçmişi olan biri için 2 haftada olabilir ama hayatı boyunca doğru düzgün spor yapmamış ya da vücudu yağlı kişiler için bu imkansız

123 Mesaj
15 Temmuz 2013; 14:04:55 

Dostum dikkat edersen cem bey karin kasini 2haftada YAPTİM demiyor 2haftadabelirgin hale getirdim cikardim diyor yani bu adam zaten body gecmisi var belirli bir gelismisligi bide bunlar bulk doneminde fln calisiyor yag oldugundan gozukmuyor en son define doneminde yagi atiyorlar sonra roportajlarda diyorlar boyle sey cd satisi yapiyorlar millette ulan bende yapiyim iki kiz dusururum diye alip verdigi paraya yaniyor

112 Mesaj
6 Ağustos 2013; 5:54:29 

20 25 gündür koşup bisiklet suruorum 3 4gun once mekık sınav cekmeye basladım ve karın kaslarım agrıdı 1gun bekledım ve karnım daha cok sıstı gobegım patlıyıcak durumda yemegı az yıorum doymadan kalkıyorm tuz ekmek yağ yok kızartma yok sebebı nedır bilen warmı ? 2ay once 84 kıloydum 80e indim boyum 175cm spor salonuna gıtmelımıyım fıt olmak ıcın

685 Mesaj
7 Ağustos 2013; 21:34:15 

Ben yillardir karin kasi cikarmak icin bosunami calistim.....yaptim basardim ... bilseydim 2 haftada hersey tamam.. vallahide yillardir ugrasmazdim... bak uzuldum simdi....

82 Mesaj
17 Ekim 2013; 22:10:28 

quote:

2 haftada arnold oldum

Arrow - The Tomorrow People - Prison Break - Breaking Bad - Doctor Who - The 100 - Spartacus - The Walking Dead - Almost Human - Vikings - Under The Dome - Revolution - Orphan Black - Dominion

When Things Don't Go Right, Go Lift.

395 Mesaj
18 Ekim 2013; 0:30:29 

quote:

Orijinalden alıntı: feayture___

2 haftada arnold oldum

at ağzına günde 6 kapsül lipo6 black.her gün 2 saat koşu bandı, her gün 600 mekik, her gün 1 saat bisiklet. ondan sonra gör ne oluyor. 1 ay sonra 14 kilo verirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budu77 -- 18 Ekim 2013; 0:32:52 >

82 Mesaj
18 Ekim 2013; 0:50:43 

quote:

at ağzına günde 6 kapsül lipo6 black.her gün 2 saat koşu bandı, her gün 600 mekik, her gün 1 saat bisiklet. ondan sonra gör ne oluyor. 1 ay sonra 14 kilo verirsin...

zaten o kadar sporla 14 kg olmasada hatra sayılır bı yağ yakarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feayture___ -- 18 Ekim 2013; 0:52:14 >

Arrow - The Tomorrow People - Prison Break - Breaking Bad - Doctor Who - The 100 - Spartacus - The Walking Dead - Almost Human - Vikings - Under The Dome - Revolution - Orphan Black - Dominion

When Things Don't Go Right, Go Lift.

2551 Mesaj
18 Ekim 2013; 8:00:13 

quote:

6

473 Mesaj
18 Ekim 2013; 13:38:51 

quote:

resim alalım

lk başta suya kanar gibi kandım , sözlerine inandım herkesin kalpten , çok içten
bu uykumdan uyanmam zaman aldı , uyandım uykusuzluk başladı aniden , aniden
yıllar öğretmenim oldu , gerçek zor okuldu , kaçtım dersten , derslerden
isterdim uyanmak birden , bir kötü kabusdan cidden , aniden , sahiden
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.525