Şimdi Ara

>> MEDAL OF HONOR: AIRBORNE -> KURULUM HATASI - ACIL YARDIM!!! <<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
7.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Medal of Honor: Airborne oyununda kurulum hatası alıyorum.
    sanırım Windows'la alakalı, bilgisi olanlar lütfen yarım etsin!!!

oyun kurulumu neredeyse bitmiş üzereyken alttaki hatayı verip tekrar kurulumu sıfırlıyor....
    yabancı forumlarda windows hızmetleri ile alakalı olabilir diyor fakat bir çözüm bulamadım.
    işletim sistemi Vista Home Premium 32bit...

hata metni şöyle:
    "...Medal of Honor Airborne setup wizard ended prematurely because of an error.
    Your system has not been modified. To install this program at a later time, run Setup Wizard again
    ..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Ekim 2008; 19:38:05 >

• Sistemin modifiyeli değilmiş.

Windows güncellemerini filan yap.Yada home premiumdan ultimate sistemine geç.
  • @FadeToßlack
    nasıl yani modifiyeli değilmiş?!?

Windows zaten güncel dostum...tüm kritik ve gerekti güncellemeleri yapıyorum...
  • Sistemini söylermisin ? Merak ettim..
  • sistem imzamdaki ve Vista Home Premium 32bit kurulu.
    Windows Firewall kapalı ve virüs yazılımı olarak Antivir kullanıyorum...

işte aldığım hata:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Ekim 2008; 21:26:29 >
  • bende de oldu yabancı forumda okumuştum güvenlik duvarını aç yükleniyor güvenlik duvarı kapalı olduğu için öyle yapıyor
  • @DEATH71
    bende öyle birşey okudum da benim güvenlik duvarı açılmak istemiyor nedense.
    ekstra konu açtım yazılım bölümünde.
    şöyle hata alıyorum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Ekim 2008; 21:45:35 >
  • eğer güvenlik duvarını açabilirsen yüklersin.. nette senden başka yaşayanlarda var güvenlik duvarının açılmaması sorunundan..
  • @DEATH71
    işte sorun da bu ve hala çözemedim. ne saçmalık ya oyunu kurmak için ihtiyacım olmayan bir Vista hızmetini açmam lazım.

başka bir firewall kursam olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Ekim 2008; 22:14:39 >
  • olmaz ...... oyun kendini özel durumlara eklemek için güvenlik duvarını açmak istiyor..
  • eeee...ne yapçam ben şimdi?????
  • araştır çözüm bulursun belki....güzel oyun ama kısa..grafikleri cod4 den güzel geldi bana
  • araştırıyorum araştırıyorum da bu güvenlik duvarından şikayet eden çok ama yeniden Vista kurmak dışında pek birşey öneren yok...

bu durum ilerde başka sorunlar da yaratır mı acaba?!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Ekim 2008; 22:43:27 >
  • ben de de kapalı ama açıyorum istediğim zaman sorun olmuo sistemin hasar görmüş olabilir
  • Vista'yı sıfırdan kurmaktan başka çare yok gibi...
  • gecen dvdleri karıstırır ken bu oyuna rastgeldim kurulumda bende de bu hata veriyor. 2 yıl gecmiş konu acılalı bu hatanın sorunu cozulmustur umarım. nasıl geciyoruz bu sorunu?
  • firewal ı acıyorsun kuruyor, sonra istersen tekrar kapıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.