Şimdi Ara

Sony'den James Bond'a özel dizüstü bilgisayar; VAIO Quantum of Solace

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hem tasarım hem de performans anlamında dikkat çekici dizüstü bilgisayarlar hazırlayan Sony, limitli sayıda üretilen yeni modeliyle VAIO serisine heyecan ve aksiyon katmayı planlıyor. Zira firmanın adını James Bond'un yakında vizyona girecek yeni filmi Quantum of Solace'dan alan yeni modeli 007 logosu taşımakla birlikte tasarım anlamında VAIO Z serisinden ciddi farklılıklar ile ayrılmıyor.

Intel platformunu temel alan Core 2 Duo serisi çift çekirdekli mobil işlemci kullanan VAIO Quantum of Solace, 128GB'lık SSD ve 160GB'lık SSD ile tercih edilebiliyor. 4GB sistem belleğine sahip olan ayrıca 3G desteği de sunan dizüstü bilgisayar, 13.3" boyutunda LED backlit teknolojili LCD ekrana sahip. Blu-ray sürücü, parmak izi okuyucu ve Motion Eye kamerayla donatılan ve dizüstü bilgisayar özellikle James Bond fanatikleri için hazırlandı.

Ay sonunda kullanıma sunulacak olan dizüstü bilgisayardan sadece 700 adet üretildiği ve yurt dışı satış fiyatının 4000$ seviyesinde olacağı belirtiliyor.

• ne bu ya 5300 dolar diyooo

http://gizmodo.com/5057963/q-totally-phones-in-bonds-new-quantum-of-solace-vaio

sony nin ssd modeli olan z590ubb modeli 4000 doalr bu nasıl oluyo kardesim 007 ibarisimi fiyat attırıyooo.
    sony işi bulmuş 007 yaz.milleti kazıkla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurixY -- 4 Ekim 2008; 15:14:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.