Şimdi Ara

Crysis: Warhead (PC) inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
44.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türk asıllı Yerli kardeşlerin sahibi olduğu Crytek firması tarafından geliştirelen Crysis, oyun dunyasında bomba etkisi yaratmıştı.

Crytek firması ilk oyundan sonra, daha sistem dostu ve bol aksiyonlu yeni bir Crysis oyunu yapmaya karar verdi. Crysis: Warhead her ne kadar bir ek paket gibi gözükse de başlı başına bir oyun.

[wvp=358]

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi:Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci:Intel Pentium 4 2.8 GHz (Windows Vista için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Windows Vista için 2.2 GHz) / AMD Athlon 2800+ (Windows Vista için 3200+) veya daha iyi bir işlemci

Ram: 1 GB RAM (Windows Vista 1.5 GB RAM)

Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 6800 GT / ATI Radeon 9800 Pro (Windows Vista'da ATI Radeon X800 Pro) veya daha iyi bir ekran kartı

Boş Alan: 15 GB disk alanı

alt="Crysis: Warhead (PC) inceleme videosu"

• efsane oyuna akışır bi devam
  • Video için teşekkürler.
  • Eline Sağlık By_e Cok Güzel Olmuş
    Sonunda Tamamlamışsınız Video'yu Crysis Warhead Oynamayan Oynasın Kısa Ama Güzel Oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 1 Ekim 2008; 18:11:53 >
  • biraz geç oldu ama güç olmadı
  • cok guzel olmus eline saglik.(cok gec geliyor incelemeler)

FIFA 09 (PC) FIFA 09 (PS3-Xbox360) incelemelerinide bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 1 Ekim 2008; 18:16:55 >
  • inceleme için teşekkurler
  • şu tanklı yerler olmasa tam süper olacak bu oyun
  • güzel oyunmuş hemen oynayalım.
  • Video incelemeniz iyi güzel ama lütfen şu telafuzlara dikkat edin yakışmıyor sizin gibi bir siteye. Varhed nedir Allah aşkına warhead vorhed diye okunur biz mi söyleyelim artık bunu.
  • Çok başarılı bir inceleme sunmuşsunuz, elinize sağlık
  • geç kaldınız yaa bitirdim oyunu sabah başladım bitti biraz önce birde misafirler felan geldi onlarla ilgilendim o kadar. deltada oynadım bide ben mi prof. olmuşum yoksa oyun mu kısa anlayamadım
  • Çok güzel olmuş inceleme.
  • Bu arada ilgimi çekti test sistemi kasıyo mu ne Hem silah mermisi toplama olayı delta seviyesinde oynarken eskisi gibi tek tek arayıp elimizle almamız gerekiyor. Ama kolay modda üstünden geçmek yeterli
  • harikka oyun !!
  • oyun çok mükemmel olmuş ama çok kısa sürüyor.. hemde çook kısa.. öyle ki ben oyunun sonuna geldiğim yerde hala %10'unu filan oynadığımı düşünüyordum.. yada oyun çok eğlenceli vede harika olduğu için ne zaman oynadım bitirdim anlayamadım.. Oyun incelemesi harika olmuş ama oynanabilirlikten bence az puan almış.. bence hepsinin 10 olması gerekirdi... ama olsun belkide hiç bir oyunun 10 almaması gerekir çünkü hiçbir zaman gelişim süreci tamamlanmayacaktır oyunlar sürekli gelişecekler.. ama bugünün en iyi oyunu olmuş...
  • sistemi değiştime vakti geldi
    inceleme için teşekürler
  • Ağzına sağlık
  • Güzel anlatım olmuş eline sağlık.
  • Oyunu türkçe olarak bitirdim harika oyundu yanlız hala çok kasıyor..Umarım artık bununda devamını yapmazlar içimiz dışımız crysis oldu...

Bu arada dikkatimi çektide bu adam jason statham a benzemiyor mu?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.