- x
kredi kartı numarası..?
9 Cevap43127 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

998 Mesaj
1 Ekim 2008; 3:12:31 

iyi geceler, metrodan otobüs bileti alıcam kredi kartı numarası istiyor.. kart üzerindeki 16 haneli numarayı giriyorum kabul etmiyor... sanırım başka birşeyler daha yazıyorduk da yapamadım pek arkadaşlar...

istedikleri CVV Kod,kartın son kullanma tarihi gibi şeyler tamam.. Birtek kredi kartı numarası olayını çözemedim...
kartın neresinde kalıyor bu numara
(world card)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Naber -- 1 Ekim 2008; 3:09:56 >

06-600RR

954 Mesaj
1 Ekim 2008; 3:14:28 

sen kredi kartı numaranı ve şifreni at pm den halledeyim

998 Mesaj
1 Ekim 2008; 3:15:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

sen kredi kartı numaranı ve şifreni at pm den halledeyim

pm

06-600RR

848 Mesaj
1 Ekim 2008; 3:16:24 

kartın arka yüzünde 3 haneli bi numara var o olmasın.

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!

998 Mesaj
1 Ekim 2008; 3:18:07 

quote:

Orjinalden alıntı: pisiko__

kartın arka yüzünde 3 haneli bi numara var o olmasın.

O CVV Kod olmadı lazımdı sanırım.. sondaki 3 haneli numarayı yazıyorduk bildiğim kadarıyla....
Kredi kartıyla pek uğraşan biri değilim.. Nakit çalışırım.. pek anlamıyorum bu işlerden...

yokmu bilen gören duyan

06-600RR

264 Mesaj
1 Ekim 2008; 3:28:28 

Kredi kartının ön yüzünde arka arkaya 4erli gruplar halinde 16 rakam vardır.Onlar kart numarandır.İnternette kullanırırken hepsini bitişik yazacaksın.
CVV kodu ise kredi kartının arka yüzündeki rakamların(7 tane olması lazım) son 3 hanesidir.
Son kullanma tarihide kartın ön yüzünde yazıyor zaten

DH ÜNİDER
Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye..!

998 Mesaj
1 Ekim 2008; 3:59:04 

quote:

Orjinalden alıntı: utkuakın

Kredi kartının ön yüzünde arka arkaya 4erli gruplar halinde 16 rakam vardır.Onlar kart numarandır.İnternette kullanırırken hepsini bitişik yazacaksın.
CVV kodu ise kredi kartının arka yüzündeki rakamların(7 tane olması lazım) son 3 hanesidir.

bende bahsettiğiniz gibi biliyordum... Ama yinede olmuyor.. Bilgiler eksik lüften tekrar deneyin diyor.. Kartta bir problem var sanırım veya girdiğim bilgilerde bir sorun var..

yinede sağolun

06-600RR

1910 Mesaj
1 Ekim 2008; 4:07:07 

kart tipini seçmen gereken bir yer olur visa master card onu seçtin mi?

birde genelde cvv kartın arkasında yazılı 3 haneli sayıdır. beyaz kısma yazılmış olabilir. son kullanma tarihini ay yıl vs dogru yazdıgına dikkat et

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Eylül 2011; 13:57:35 

quote:

Orijinalden alıntı: utkuakın

Kredi kartının ön yüzünde arka arkaya 4erli gruplar halinde 16 rakam vardır.Onlar kart numarandır.-----------İnternette kullanırırken hepsini bitişik yazacaksın.--------

İşime yaradı sagolasın...

741 Mesaj
4 Ocak 2012; 21:06:03 

banka kartı ile metrodan bilet alamazmıyız banka kartı var kredi kartı yok cvv kod bulamıyorum kartta teb bankası kartı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » kredi kartı numarası..?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.227