- x
arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..?
218 Cevap126494 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5577 Mesaj
30 Eylül 2008; 12:44:37 

arkadaşlar yukarıdaki gibi..bu cihaz buharlı zemin temizleme aleti imiş...200 ytl civarında..bilgisi olan veya kullanan varmı..?
teşekkürler..link aşağıda..
http://www.h2o-paspas.n...harli_Paspas_Nedir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 30 Eylül 2008; 13:58:38 >

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..

1311 Mesaj
30 Eylül 2008; 18:53:51 

Herhangi bir bilgim yok fakat 1 YIL garanti vermesi düşündürücü.

i7 3770K - Asrock Z77 Exterme 6 - 2 gb Gigabyte gtx670 - 2*8 16 GB Ram - Ocz 256 gb SSD 3TB Seagate Hdd 2 TB Segate Hdd - 650 Watt High Power Absolute 80 - Logitech X-540 -Samsung P2250 - Thermaltake Exterme 120 Cpu Cooler-Thermaltake icage with 12cm fan feyt180 Sorunlu alışveriş bozuk anakart sattı! 120 TL havaya uçtu. Sattığı ürünün arkasında durmaz ve itinayla ailenize küfür eder !

1552 Mesaj
1 Ekim 2008; 0:45:59 

Reklamlarında bayağı göz boyama var diye düşünüyorum.
Kullanıcılar, para ile reklamda oynuyormuş izlenimi veriyor.
Halıda kullanıyor mesela. Ben halıdaki kirin o şekilde çıkacağını sanmıyorum.

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

5577 Mesaj
1 Ekim 2008; 11:39:36 

quote:

Orjinalden alıntı: mllm

Reklamlarında bayağı göz boyama var diye düşünüyorum.
Kullanıcılar, para ile reklamda oynuyormuş izlenimi veriyor.
Halıda kullanıyor mesela. Ben halıdaki kirin o şekilde çıkacağını sanmıyorum.

aynı fikirdeyim..bendeki sıkıntı tozlar..elektrik süpürgesiyle eşim tozları alıyor..ama 1 saat sonra yine tozlar ortada..torba v.s değişti ama..yine aynı problem var..bu toz için ne önerirsiniz..

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..

7 Mesaj
27 Ekim 2008; 21:35:07 

Laminant, parke gibi yüzeylerde gayet kullanışlı, yer temizlemek için yerlerde sürünmüyorsunuz.
Ancak halılarda iyi verim alınmıyor.

31 Mesaj
17 Şubat 2009; 11:42:14 

arkadaslar benim bir sorum olucak bu alet yeri temizledikten sonra yerin yüzeyindeki oluşturdugu ıslaklık nekadar sürede kuruyor. Kullanan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim

1 Mesaj
20 Nisan 2011; 10:29:18 

H2o mop yüksek ısıda buhar püskürttüğü için hızlı temizlik sağlıyor. Buharla temizlediği için ıslaklık kalmıyor hemen kuruyor. Ancak ürünün piyasada 2 modeli bulunuyor bunlardan yeni versiyon olanı x5 ismiyle belirtilmekte ve yeşil renktedir. h2o mop x5 ürünü şu an için sadece http://www.topshop.com....ical&pid=214302&c=44679 satılıyor.

1089 Mesaj
24 Nisan 2011; 13:05:36 

bu ürünü alıp kullanna arkadaşlar varsa yorum yapabilirlermi acaba nasıldır

SilverStone TJ07 Dream Machine 05 Gümüş Kasa , MSI - P6N SLI-FI , Intel Core 2 Duo E4300 1.8@3.30 7/24 Günlük ( Cooling by TT BigTyphoon ) , MSI-NX8800GTS-T2D320E-HD OC Edition , Geil-( 2x1GB ) Dual DDR2 Ultra Series 800MHz(4-4-4-12) , Samsung 2x80GB Sata II NCQ Raid0, Seagate 7200.10 320GB SATA II, Seagate 120GB IDE , SkyStar 2 Uydu (Rev:2.6D , Lg Dvd-Rw-Lg Cd-Rw-Asus Cd-Rom , 22'' Samsung 226BW , Powerd by Enermax Infiniti DXX 650W , Logitech Cordless Desktop S510 Klavye & Mouse , Safety by Powercom BNT 1000AP Ups , Jazz 9941B Digital 5+1CH Black Home Theather

768 Mesaj
14 Mayıs 2011; 9:53:53 

Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Kullananlar yorumlarsa memnun olurum.

431 Mesaj
1 Ağustos 2011; 16:54:31 

Konu soğumuş.Demek ki kullanıcısı yok.Ya da parasını haketmiyor.Veya işe yarayan bir alet değil.İşe yarar bir şey olsa Donanımhaber.com ailesi sayfalarca yorum yazardı.

[img]http://signatures.mylivesignature.com/54486/387/978606D82878BFBFA9AFEFC52CE43FAA.png[/img]

20 Mesaj
28 Ağustos 2011; 21:04:20 

X5 kullandım, berbat bir ürün. Parkelerde, fayanslarda, aynada kuruduktan sonra feci su izi bırakıyor. Tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3127 Mesaj
29 Ağustos 2011; 12:06:29 

Her zaman yazdığım fikrimi yineleyeyim:
Bir şey TV'den satılıyorsa kesin dandiktir...

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

8605 Mesaj
27 Ekim 2011; 23:40:38 

quote:

Orijinalden alıntı: erdem110

X5 kullandım, berbat bir ürün. Parkelerde, fayanslarda, aynada kuruduktan sonra feci su izi bırakıyor. Tavsiye etmiyorum.

Merhabalar,

Islak zeminlerde ve halı temizliğinde durum nasıl? Ayrıca halen bu ürün hakkındaki kötü fikirleriniz devam ediyor mü?
Bende esime almayı düşünüyorum... Selamlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2012 Megane EDC - 140 HP - 300 NM by Megachips

768 Mesaj
27 Ekim 2011; 23:50:30 

Ben de bu ürünü almayı düşünüyordum. Sonra paraya kıyıp çok daha kaliteli bir ürün aldım. Yanlız 1300tl yi bayıldım tabi. Unitekno diye buharlı temizlik makinası aldım. Ürün baya güzel evde her türlü temizlikte kullanıyoruz. Size tavsiyem bu tv reklamındaki ucuz ürünlerden uzak durmanız. İmkanınız varsa benim aldığım tarzda bi makina almanızdır.

1183 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:24:06 

ürün nasıl bilmiyorum ama fırsat olarak 156 tl ye satılıyormuş

http://www.sehirfirsati...rkiye/tedarikci/1437155

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

8605 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:48:05 

quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Merhabalar,

Bende bugün incelerken gördüm ama pek güvenli olduğu hissi vermedi. Ama bunun dışında gittigidiyorda 180.-TL'ye hemen kargo yapıldığını gördüm. Genelde 180-190 arası satılıyor.

Ancak daha önemlisi; ürün hakkında çok yorum bulamadım ve bu yüzden alıp almamakta karasız kaldım... Bu ürün gerçekten Tv'de gösterildiği kadar iyi mi? Yeterli yorum okuyamadım henüz, o yüzden bekliyorum... Selamlar...

8605 Mesaj
4 Kasım 2011; 16:16:37 

quote:

Gözümü karattım ve siparişi verdim. Ancak ödemeyi kredi kartı ile değil PAYPAL ile yaptım. Herhangi bir ters durumda PAYPAL'a yapacağınız şikayetle en geç 1 hafta içinde paranızı iade alıyorsunuz.
Ürün 22 Kasım'a kadar teslim edilecekmiş bakalım ne olacak. Paypal ile ödeme yapmasama asla almayı düşünmezdim. Çünkü sistemin nasıl işlediğinide pek anlayabilmiş değilim.

Sipariş aşamasıyla ve ürünle ilgili bilgileri gelişme oldukça burada paylaşırım. Selamlar...

1183 Mesaj
4 Kasım 2011; 17:20:48 

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Gözümü karattım ve siparişi verdim. Ancak ödemeyi kredi kartı ile değil PAYPAL ile yaptım. Herhangi bir ters durumda PAYPAL'a yapacağınız şikayetle en geç 1 hafta içinde paranızı iade alıyorsunuz.
Ürün 22 Kasım'a kadar teslim edilecekmiş bakalım ne olacak. Paypal ile ödeme yapmasama asla almayı düşünmezdim. Çünkü sistemin nasıl işlediğinide pek anlayabilmiş değilim.

Sipariş aşamasıyla ve ürünle ilgili bilgileri gelişme oldukça burada paylaşırım. Selamlar...

ürünün teslimatı ile ilgili bir sorun olmaz eminimki şimdiden güle güle kullanın, bend emerak ediyorum nasıl kullanışlı bir ürünmü diye, kullanan bir kaç arkadaş yorum yapsa yorumlara göre alıp almamayı düşünüyorum.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

8605 Mesaj
4 Kasım 2011; 17:22:49 

quote:

ürünün teslimatı ile ilgili bir sorun olmaz eminimki şimdiden güle güle kullanın, bend emerak ediyorum nasıl kullanışlı bir ürünmü diye, kullanan bir kaç arkadaş yorum yapsa yorumlara göre alıp almamayı düşünüyorum.

Merak etmeyin, eşimin tecrübelerini burada size aktarırım. Ürünün tanıtımı her yerde var ama yorumlar yok maalesef. Umarım tanıtım filmlerindeki gibi işe yarıyordur.

1183 Mesaj
4 Kasım 2011; 17:26:56 

umarım, tekrardan hayırlı olsun.

Fenerbahçe S.K

yyusa

8605 Mesaj
4 Kasım 2011; 17:36:07 

quote:

umarım, tekrardan hayırlı olsun.

Teşekkürler

3127 Mesaj
5 Kasım 2011; 22:54:20 

Yorumunu bekliyoruz arkadaşım.

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

8605 Mesaj
6 Kasım 2011; 11:11:46 

quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Yorumunu bekliyoruz arkadaşım.

Öncelikle sizin ve forumdaki tüm dostların bayramını kutlarım...

İnanın yorum yapabilmeyi bende çok istiyorum ama bunun için en az 16 gün daha beklememiz gerekecek... Çünkü satın aldığım sitede şöyle bir ibare vardı

" Ücretsiz kargonuz ile siparişiniz 22 Kasım tarihine kadar adresinize teslim edilecektir. "

Kargo elime geçtikten sonra yorumları burada paylaşacağım. Bu kadar çok talep gören bir ürün için olumlu veya olumsuz doyurucu bir yorum bulamadım desem yeri var.
Eşimin hijyen konusunda aşırı titiz olduğunu bildiğimden bu ürünü gözümü karartıp, yorumları görmeden aldım... Selamlar...

8605 Mesaj
7 Kasım 2011; 15:17:23 

Siparişimin alındığına dair bir mesajda gelmedi. Bayram tatili nedeniyle olduğunu umut ediyorum...

712 Mesaj
7 Kasım 2011; 20:50:32 

yorumları bekliyorum.

MITSUBISHI COLT INVITE 1.3 AMT 2011

Hp Elitebook 6930p

8605 Mesaj
8 Kasım 2011; 0:52:04 

Dostum kendi adıma söyleyim; bunun için 2 hafta kadar beklemek gerekecek...

1128 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:17:07 

sayın arkadaşlar boşuna uğraşmayın evinizde herhangi buharlı bir cihazınız vardır elbet ( ütü vs.)Bugün bende bu ürünle ilgili yorumları bekliyordum fakat aklıma bir fikir geldi.Evdeki ütümüzle mermer bir zemin üzerine yoğun buhar vererek ( 1600-1900 watt) kireçleri temizlemeyi denedim .Ve sonuç hüsran herhangi bir kabarma ve kirecin çıkması söz konusu değil Onun için bildiğiniz yöntemlere devam .Paranıza yazık olmasın.Benim fikrim.

21251 Mesaj
8 Kasım 2011; 18:49:07 

Ütünün buharı 100 derece ama bu cihaz 110 derecelik buhar ile temizlediği iddiasında.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

8605 Mesaj
9 Kasım 2011; 0:50:14 

quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

sayın arkadaşlar boşuna uğraşmayın evinizde herhangi buharlı bir cihazınız vardır elbet ( ütü vs.)Bugün bende bu ürünle ilgili yorumları bekliyordum fakat aklıma bir fikir geldi.Evdeki ütümüzle mermer bir zemin üzerine yoğun buhar vererek ( 1600-1900 watt) kireçleri temizlemeyi denedim .Ve sonuç hüsran herhangi bir kabarma ve kirecin çıkması söz konusu değil Onun için bildiğiniz yöntemlere devam .Paranıza yazık olmasın.Benim fikrim.

Merhabalar, burada genel amac kimyasal madde kullanmadan hijyeni sağlamak.

8605 Mesaj
9 Kasım 2011; 0:53:37 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ütünün buharı 100 derece ama bu cihaz 110 derecelik buhar ile temizlediği iddiasında.

Merhaba, su deniz seviyesinde 100 derecede kaynar ama kapalı hacimde (suyun isitildigi bölüm) basınca maruz kaldığında ( nozzle'un ucunda basinc aartacagindan) bu nedenle isi derecesi artması normal olabilir...

302 Mesaj
12 Kasım 2011; 22:50:46 

bende az once yakala da gordum indirimi yorumlara bakayım dedim burayı gordum. ya aklıma takıldı bizim işyerinde ben normal mop kullanıyorum 1mkare alanı temizlediğim gibi tüm kir beze yapıştığı için her dk bezini cıkarıp lavabonun altında temizlemem gerekiyor. bu kadar zahmetli bir alete buhar efekti vermişler hepsi bu yine ilk süpürmeden itibaren beze kirler yapışacak ve temizleme gerekecek. eger elektrik süpürgesi gibi tozları kirleri içine alamıyorsa ne işe yarar ki

ADANA KAYA GİBİ

8605 Mesaj
12 Kasım 2011; 23:03:02 

Valla o kadar detaylı bilgi alamadan sipariş verip aldık bir kere. Eşimi görüyordum tv'deki reklamlardan ne kadar etkilendiğini. Daha ürün gelmedi, gelirse size teecrübeleri aktarırım. Sonuçta 156 TL verip aldık, alacağımız hizmette verdiğimiz para kadar olacaktır elbet.

768 Mesaj
13 Kasım 2011; 10:38:46 

quote:

Orijinalden alıntı: adanarock

bende az once yakala da gordum indirimi yorumlara bakayım dedim burayı gordum. ya aklıma takıldı bizim işyerinde ben normal mop kullanıyorum 1mkare alanı temizlediğim gibi tüm kir beze yapıştığı için her dk bezini cıkarıp lavabonun altında temizlemem gerekiyor. bu kadar zahmetli bir alete buhar efekti vermişler hepsi bu yine ilk süpürmeden itibaren beze kirler yapışacak ve temizleme gerekecek. eger elektrik süpürgesi gibi tozları kirleri içine alamıyorsa ne işe yarar ki

Bende 1300Tl ye aldığım buharlı makina var. Bunda da içine çekme özelliği yok. Ama söylediğiniz gibi "ne işe yarıyor" diyeceğimiz bi ürün değil. Eğer yerlerde büyük parçalar yoksa, bununla çok güzel silebiliyorsunuz. Bir odayı tek bezle silebiliyorsunuz. Bez değiştirmek de çok kolay. Kenarlarında klipsler var. Toz almak için de birebir. Eskiden odama tozdan girilemezdi. Şimdi buharı püskürtüyorum. Bezle sildiğimde mükemmel oluyor.Herhangi bir detarjana da gerek yok. 150 derece buhar ile hiç bişey kalmıyor. Pimapenler, camlar, parkeler, seramikler, lavobalar, fırın, bulaşık makinesi, derz araları aklınıza ne gelirse bununla temizliyoruz.

56 Mesaj
22 Kasım 2011; 13:50:26 

quote:

Valla o kadar detaylı bilgi alamadan sipariş verip aldık bir kere. Eşimi görüyordum tv'deki reklamlardan ne kadar etkilendiğini. Daha ürün gelmedi, gelirse size teecrübeleri aktarırım. Sonuçta 156 TL verip aldık, alacağımız hizmette verdiğimiz para kadar olacaktır elbet.

Ürününüz geldimi acaba,bende çok merak ediyorum şuanda tekrar kampanyalı almak konusunda çok kararsızım.
Yorumları bekliyoruz

8605 Mesaj
22 Kasım 2011; 13:56:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

Ürününüz geldimi acaba,bende çok merak ediyorum şuanda tekrar kampanyalı almak konusunda çok kararsızım.
Yorumları bekliyoruz

Dostum merhaba, dediğiniz gibi almak için yorumumu bekleyin çünkü internette bu ürünle ilgili düzgün ve doyurucu bir yorum bulamamıştım bende. Ancak ürün daha elime geçmedi. Groupan'dan almıştım zaten orada ürünün 22 Kasım ( bugün )'a kadar adrese ücretsiz teslim edileceği yazıyordu. Halen beklemekteyiz. En erken yorumuda hafta sonunda önce eşimden alamam sanıyorum. Bu kadar beklediniz 3-4 gün daha sabredin. Merak etmeyin bu kampayalar sürekli var, biri bitiyor diğeri başlıyor. Selamlar...

56 Mesaj
23 Kasım 2011; 13:16:32 

quote:

Dostum merhaba, dediğiniz gibi almak için yorumumu bekleyin çünkü internette bu ürünle ilgili düzgün ve doyurucu bir yorum bulamamıştım bende. Ancak ürün daha elime geçmedi. Groupan'dan almıştım zaten orada ürünün 22 Kasım ( bugün )'a kadar adrese ücretsiz teslim edileceği yazıyordu. Halen beklemekteyiz. En erken yorumuda hafta sonunda önce eşimden alamam sanıyorum. Bu kadar beklediniz 3-4 gün daha sabredin. Merak etmeyin bu kampayalar sürekli var, biri bitiyor diğeri başlıyor. Selamlar...

tamam beklemedeyiz teşekkürler

8605 Mesaj
23 Kasım 2011; 13:29:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

tamam beklemedeyiz teşekkürler

Pes doğrusu ancak bu kadar olur

Tam sizin yorumunuzu okurken kargo malzemeyi getirdi... Akşam eve eşime götüreyim, daha haberi yok ama TV'deki tanıtımları merakla izlediğini biliyordum. Bir kaç güne kalmaz yorumları geçerim, selamlar...

8605 Mesaj
23 Kasım 2011; 22:31:31 

Tam bir hayal kırıklığı; yukarıdaki linkte verilen yerden siparişi verdim ama ilanda gösterilenin aksine taklit bir ürün geldi.

Groupon / Şehir Fırsatı adlı sitenin yaptığı kampanyada H2O Mop X5 diye tanıtılan ürün kapıya Steam Mop X5 adı altında taklit bir ürün olarak geldi.
Eğer dikkatli bakmaz iseniz aldanabilirsiniz... Allah'tan kutuyu açmadan ürünün sözü edilen ürün olmadığını taklit bir ürün olduğunu fark ettim...

Bu yapılan TAM BİR SAHTEKARLIKTIR... Groupon / Şehir Fırsatı internet alış veriş sitesi tüketiciyi aldatmaya kalkan sahtekar bir firmadır.

8605 Mesaj
23 Kasım 2011; 22:35:00 

Bu arada yanlış aanlaşılmasın ki; gerçek ürünle ilgili bir tecrübe etme imkanımız olmadığından orjinal ürünüde kötülemiş olmayım.
Çünkü verdiğim siparişte bana Groupon / Şehir Fırsatı adlı siteden taklit bir ürün gönderilmiştir. Orjinal ürün hakkında halen bir şey bilmiyorum...

8605 Mesaj
24 Kasım 2011; 0:12:05 

Ödemeyi Paypal ile yaptığım için içim çok rahat. Hemen Paypal çözüm merkezine müracaat edip dosya açtırdım. Satıcı internet sitesiyle muhatap bile olmayacağım. Onlar bana ulaşmaya çalışacak. Eğer 14.12.2011 tarihhine kadar bu işi çözmezlerse Paypal paramı iade edecek...

3127 Mesaj
24 Kasım 2011; 9:12:45 

Geçmiş olsun arkadaşım, neyse ki tedbirli ve dikkatli davranmışsın.
Bu fırsat sitelerinin b.ku çıktı zaten, asla güvenmiyorum artık.

3127 Mesaj
25 Kasım 2011; 10:27:43 

Gelişmeleri yaz celebic, merak ediyorum sonucu.

8605 Mesaj
25 Kasım 2011; 10:34:18 

quote:

Orijinalden alıntı: bobita

Gelişmeleri yaz celebic, merak ediyorum sonucu.

Dostum merhaba, elbette burada sizinle gelişmeleri paylaşacağım. Paypal'den dosyayı açtık. Paypal bu süre içinde bir sonuç alınmazsa bana ödeme için 14.12.2011 tarihini otomatik olarak verdi.
Bu arada satıcıya mesaj attım cevap gelmedi. Bugün telefon ile arayıp ürünün iadesini nasıl yapmam gerektiğini soracağım.

Bu arada size haber vermek istediğim başka bir şey var; ürünün orjinalinin Top Shop'ta 239.-TL satıldığını biliyorsunuz ama aynı ürün sanalpazar'da 189.-TL'ye faturalı, garantili ve orjinal kutulu şekilde satılıyor. Bilginiz olsun. İade konusunu halledince buna yöneleceğim. Selamlar...

56 Mesaj
25 Kasım 2011; 12:40:52 

quote:

Ödemeyi Paypal ile yaptığım için içim çok rahat. Hemen Paypal çözüm merkezine müracaat edip dosya açtırdım. Satıcı internet sitesiyle muhatap bile olmayacağım. Onlar bana ulaşmaya çalışacak. Eğer 14.12.2011 tarihhine kadar bu işi çözmezlerse Paypal paramı iade edecek...

çok geçmiş olsun çok can sıkıcı bir durum neyseki tedbirli davranmışsınız.

6 Mesaj
25 Kasım 2011; 12:41:18 

BENDE PROMOSKOP.COM dan sipariş verdim. umarım orjinal ürün gelir.gelişmeleri paylaşırım sizinle bugun kargoya verılecekmış

5 Mesaj
25 Kasım 2011; 14:15:50 

merhaba taklit ürün olarak elime ulaştı dediniz. bende aldım elime ulaşmadı henüz tedarikçi firma ya sordum x mop 5 in daha üst modeli diyor sanırım bu da taklit:((
naptınız gelen bu ürünü kullandınız mı iademi ettiniz??

8605 Mesaj
25 Kasım 2011; 14:28:13 

sn. gülencek,

Sorunuzu bana gelen emailden okuyup cevaplandırıyorum çünkü nedense sorunuzu forumda göremiyorum.

Ürünü kargodan aldım ve ilk kez o akşam evde bakma fırsatım oldu. Dışındaki kabarcıklı ambalajı açınca ürünün taklit olduğunu anladım. Zaten üzerinde Steam Mop X5 yazıyor. Bildiğiniz üzere ilanda tanıtılan ürün H2O X5. Size daha üst modeli demişlerse bu bir başka kuyruklu yalandır.
Ben kutuyu hiç ellemedim, geldiği gibi duruyor. Bugün benimle temasa geçtiler ve ürünü tedarikçi firmaya ücretsiz geri göndermemi istediler. Ellerine geçtikten sonra bana para iadesi yapacaklarmış.
Sizin yerinizde olsam ürünü teslimi için gelen kargo elemanını 1-2 dk bekletip ürünü inceleyin. Eğer içinize sinmeyecekse ( bencede sinmesin ) taklit ürünse derhal ürünü getiren kargo elemanına geri verip teslim fişini imzalamadan geri göndermesini ve açıklama kısmınada "taklit ürün olduğundan müşteri ürünü kabul etmedi" yazsın. Sizede geçmiş olsun...

8605 Mesaj
25 Kasım 2011; 15:33:39 

Şu an itibariyle sn. P_ALTUNTAS ve sn. gülencek mesajlarını forumda görüyorum...

sn. P_ALTUNTAS, diğer arkadaşa önderdiğim yolda sizin için geçerlidir. Kargo görevlisi ürünü getirdiğinde orjinal ürün ambalajını bozmadan inceleyin eğer taklit ürünse veya ilanda tanıtılan ürün değilse aynı kargo görevlisine ürünü geri verip teslim almayın. İade nedenine " taklit ürün olduğundan müşteri teslim almadı " notunuda ilave ettirin. İnşallah size orjinal ürün gelir bunlarla uğraşmak zorunda kalmaz sınız...

6 Mesaj
25 Kasım 2011; 16:38:28 

mesela taklıt oldugunu anlayıp gerı gonderdım firmaya .pekı paramı nasıl iade alacagım.o kısmında sorun olurmu acaba.kredı kartımla almıştım ben

8605 Mesaj
25 Kasım 2011; 16:40:43 

Yine sorunuzu forumda okuyamadım ama emailden okuduğum kadarıyla yanıt vereyim. Ürünü iade hakkınız kutuyu açmadıktan sonra her zaman mevcut. Tüketici haklarına göre bu hakkınız var. Mümkünse firmayı o anda arayıp telefonlada konuşabilirsiniz. Umarız orjinal ürün gelir...

5 Mesaj
25 Kasım 2011; 16:41:19 

Teşekkür ederim yardımlarınız için :))
H2 MOP 5 İN en iyisi orjinalini almak.

5 Mesaj
25 Kasım 2011; 16:47:12 

quote:

sn. gülencek,

Sorunuzu bana gelen emailden okuyup cevaplandırıyorum çünkü nedense sorunuzu forumda göremiyorum.

Ürünü kargodan aldım ve ilk kez o akşam evde bakma fırsatım oldu. Dışındaki kabarcıklı ambalajı açınca ürünün taklit olduğunu anladım. Zaten üzerinde Steam Mop X5 yazıyor. Bildiğiniz üzere ilanda tanıtılan ürün H2O X5. Size daha üst modeli demişlerse bu bir başka kuyruklu yalandır.
Ben kutuyu hiç ellemedim, geldiği gibi duruyor. Bugün benimle temasa geçtiler ve ürünü tedarikçi firmaya ücretsiz geri göndermemi istediler. Ellerine geçtikten sonra bana para iadesi yapacaklarmış.
Sizin yerinizde olsam ürünü teslimi için gelen kargo elemanını 1-2 dk bekletip ürünü inceleyin. Eğer içinize sinmeyecekse ( bencede sinmesin ) taklit ürünse derhal ürünü getiren kargo elemanına geri verip teslim fişini imzalamadan geri göndermesini ve açıklama kısmınada "taklit ürün olduğundan müşteri ürünü kabul etmedi" yazsın. Sizede geçmiş olsun...

Teşekkür ederim.Zaten firma üst modeli demişti. Demekki taklit ürün . Bende zaten ürün elime ulaşmamıştı. Hemen aradım göndermeyin dedim. sizin yorumunuzu gördükten sonra araştırma yaptım çok iyi oldu :)) Yoksa üzülürdüm.

en iyisi orjinal ürünü almak. En azından memnun kalmazsanız iade ediyorsunuz ki iddalılar bu konuda:)

8605 Mesaj
25 Kasım 2011; 21:54:35 

quote:

Orijinalden alıntı: gülencek

Teşekkür ederim.Zaten firma üst modeli demişti. Demekki taklit ürün . Bende zaten ürün elime ulaşmamıştı. Hemen aradım göndermeyin dedim. sizin yorumunuzu gördükten sonra araştırma yaptım çok iyi oldu :)) Yoksa üzülürdüm.

en iyisi orjinal ürünü almak. En azından memnun kalmazsanız iade ediyorsunuz ki iddalılar bu konuda:)

En azından bir forumdasi bile kurtardığımı bilmek beni memnun etti.

8605 Mesaj
26 Kasım 2011; 17:35:27 

Gelişmelerle ilgili size bilgi vereyim;
Bugün tedarikçi firma ile 2 kere görüştüm telefona çıkanlardan biri gönderilenin aynı ürün olduğu ama bunun yeni modeli olduğunu diğer telefona çıkan ise aynı fabrika değişik isimle üretilen bir ürün olduğunu söyledi. Bunun için değişmenize gerek yok dedi. Bende buna benim karar vereceğimi söyledim ve iade eeceğimi söyleyince ürünü pazartesi günü karşı ödemeli kargo ile geri gönderebileceğim söylendi.

5 Mesaj
26 Kasım 2011; 22:12:34 

çok geçmiş olsun kardeş