Şimdi Ara

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
142.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya Arkadaşlar bu kullanım klavuzu Türkçe değil nereden bulabilirim bu klavuzu yardımı olacak varmı bu konuda kıracam atacam şimdi tam olacak. Elinde fazla olann varsa yollasın arkadaslar yada scannerden taratsın Elinde olan varsa fazladan ben ödeyim kargo parasını.
  • Bugün annemin yoğun ısrarı üzerine yakala sitesinden 139tl ye satın aldım umarım beğenir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankut90

Bugün annemin yoğun ısrarı üzerine yakala sitesinden 139tl ye satın aldım umarım beğenir...

hayırlı olsun, ama genelde indirimli sitelerdeki hep taklit olan steam mop oluyor. bize ürün gelince bildirebilir misiniz?
  • h2mopx5.in ben buradan aldımda türkçe kullanım klavuzu gelmemiş daha birisinde varsa paylaşabilirmi ?
  • pakette de h20mopx5 yazıyor muydu? yoksa steam box mu yazıyor? hem uygun fiyatlı hem orijinal bir yer var mı diye soruyorum sürekli
  • ürün elime ulaşınca resim eklerim
  • buna benzer bir ürün alf cıkarmıs arkadaslar buda aynımıdır? http://www.sobamarketim.com/alf_elektrik_supurgesi.html inceleye bilirsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merol77 -- 14 Nisan 2012; 0:08:39 >
  • halılar da başarısız
  • quote:

Orijinalden alıntı: naberlanziya

halılar da başarısız

Hocam, nerede başarılı ki? Islak zeminlerde kullandıktan sonra her yer su içinde kalmadı mı? Sıcak suyun etkisiyle haliyle bir temizlik oluyor ama her yer göl gibi oluyor. Ben kullandım aynen geri gönderdim. Bedavaya verseler evde yer kaplar diye almam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

halılar da başarısız

Hocam, nerede başarılı ki? Islak zeminlerde kullandıktan sonra her yer su içinde kalmadı mı? Sıcak suyun etkisiyle haliyle bir temizlik oluyor ama her yer göl gibi oluyor. Ben kullandım aynen geri gönderdim. Bedavaya verseler evde yer kaplar diye almam...

sizin kullandığınız orijinal olanı mıydı? benim bir arkadaşım orijinalden memnun öyle bir şikayetten bahsetmedi. of ya bu ne biçim bir şey!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukihuki

quote:

quote:

halılar da başarısız

sizin kullandığınız orijinal olanı mıydı? benim bir arkadaşım orijinalden memnun öyle bir şikayetten bahsetmedi. of ya bu ne biçim bir şey!

Hayır benim kullandığım orjinal olan değil. Zaten hiç biri orjinal değil sadece Amerika'dakiler orjinal diğerlerinin tamamı benzer ürünler ama aralarında fark yok.

Hocam eğer reklamlardaki gibi bir ürün olsa herkes evine bunlardan ikişer tane alırdı. Millet niye gidip 1500 - 2000 lira verip buharlı temizleyici alıyor? Biz 150 TL verip 1500.-TL'lik makinedeki sonucu almayı umuyoruz.

Belki hikayemi okummış olabilirsiniz. ben paramı geri aldım ve makine elimdeydi, istesem geri vermeyebilirdim ama hanım ben bu makineyi evimde barındırmam deyince ödemeli gönderdim evde yer kaplamasın diye, o derece işe yaramaz yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hukihuki

quote:

quote:

halılar da başarısız

Hayır benim kullandığım orjinal olan değil. Zaten hiç biri orjinal değil sadece Amerika'dakiler orjinal diğerlerinin tamamı benzer ürünler ama aralarında fark yok.

Hocam eğer reklamlardaki gibi bir ürün olsa herkes evine bunlardan ikişer tane alırdı. Millet niye gidip 1500 - 2000 lira verip buharlı temizleyici alıyor? Biz 150 TL verip 1500.-TL'lik makinedeki sonucu almayı umuyoruz.

Belki hikayemi okummış olabilirsiniz. ben paramı geri aldım ve makine elimdeydi, istesem geri vermeyebilirdim ama hanım ben bu makineyi evimde barındırmam deyince ödemeli gönderdim evde yer kaplamasın diye, o derece işe yaramaz yani.

anladım. amerika'dan getirme şansım var ama ona değer mi bilmiyorum. zaten ben 1500 liralik makine performansı beklemiyorum. onları da alıp bir kenara atmaktan korkuyorum. bunu alınca hiç olmadı parasna yanmam diye düşünüyor insan ötekilerin fiyatına kıyasla. bir de şu beko-arçelik olan ve alf'ın çıkardığı şeyler vs. var. ama bunları kullanıp da memnun olan da var hiç iyi demeyen de. anlaşılan bu buharlı temizlik işi alışageldiğimiz yöntemlerden farklı diye tam bir kanaat oluşmuyor. ama ben de yakında bebek olacak vs. diye istiyorum. bakalım en son neye karar verebileceğim.

• Alf i bende gordum merak ettim ama cok buhar veriyor ve ayar var mi yok mu anlatmamislar hic. Zaten karcher gibi vakumlu degilse hic ise yaramaz . Birde hortum yok hortumlusu falan 350 lira vakum yok .
  • yakala.co dan almıştım 3 haftada gönderemediler telefonda sallıyorlardı aradım iptal edin,paramı geri gönderin deyip yüzlerine çarptım telefonu

hepsiburadadan aynısını 30tl farkla aldım bugün çakma satacaklarını sanmıyorum gelince de yazarım.
  • Esparkta kurmuşlar stantını 2 3 tane var aletten bitane de teşirde var tozlu mozlu ama açıp kullandırmıyorlar hiç. Açarlarsa bezi kirlenirmiş. Arkadaş sen satıcısın zaten 200 liranın hesabını mı yapıyor. Belki bu sayede 5 tane satacan. Ama gelen herkes nasıl çalışıyor diyip duruyor gösteren yok Acaba taktik mi anlamadım, çalıştırmadan övüyorlar alıp eve geleceksin bir işe yaramayacak. Belki de yarayacak kimse bilmiyor çünkü sahtesi çok.

Aynısı İhlas aura mıdır nedir onda başımıza geldi. Boşu boşuna 1500 lira vermiştik temizlik roboto diyorlar birde. Arkadaşımın ablası yüzünden aldık taktikleri de şu. Eve gelip iki toz gösterisi falan yapıyorlar ışık tutuyor bişi yapıyor milleti uyutuyor. (ozamanda toza alerjim vardı ) Toz yüzünden aldık hakkaten düzenli temizlik yapınca diğer cihaza göre tozları daha iyi alıyordu o zamanlarda başka suya hapseden makine yoktu sene 2003 falan. Fakat birde yıkaması varki onu göstermiyorlar. Yine onu da övüorlar falan yıkaması ise 3 ay sonra gelip gösterecez diyip kaçıyorlar. 1 aylık deneme süresi var iyi güzel dion kullanıon.

İş yıkamaya geliyor nasıl yıkıyacaksın ? Tabi biliyoruz kullanımı önceden fakir vardı bizde fakat bu ihlasın yıkması rezaletmiş onu anladık Su teknesi desen 1 litre falan neredeyse hemen bitiyor hemen doluyor işin yarıda kalıyor, kolu dijital su ver diyorsun suyu veriyor suyu kes diyon suyu kesmiyor bazen falan. 1 saatlik işi bu uğraşlar yüzünden 2 saatte bitiriyorsun. Vallaha inanın yıkama özelliğini görseydik boşu boşuna o hantal alete 1500 lira vermezdik. Annem senin yüzünden aldım senin çeğizine koyacam diyo Yok sağol kızına ver diyorum oda istemiyor. Alet lanetlenmiş gibi duruyor karanlık odada . 2500 watt deli gibi çekim gücü olan Fakir ile yola devam ediyoruz. :)

• ay cıldırcam bende markopondan aldım. Okudum yorumlarınızı fotokopı turkce kullanım klavuzu koymuslar bende oda yok. İngilizce kullanım kılavuzu neyı nerde kullanıcam anlamadım vallahı
  • buraya yazdıktan sonra youtubede vıdeolarına baktım aparatların neyın ne oldugu cıktı ortaya. Hemen kullandım tek tek butun aparatlarını. Halı koltuk cam klozet fayans arası bırde fırında denedım. Bence guzel ben begendım. Özellıklede fayans arasında cok hosuma gıttı. Mutfagında buzdolabının tam onundekı fayansların araları renk degıstırmıstı. şok oldum kapkara kır cıkarttı:D Tuttum ben bunu. Halı koltuk temızlıgınde pek bısey beklemeyın. ama yınede sıcak buhar ufluyor. Yanı mayklar ıcın ıyıdır dıye dusundum. Tek dezavantajı aparat degıstırmenız gerekırse bıraz beklemek gerekıyor. Çunku kullanılan aparat buhardan dolayı sıcak oluyor. Suyu 400m cabuk bıtıyor bırde. Not: Ben suyunun ıcıne bırazcık loc koydum.
  • up alıcam kararsızım
  • KESİNLİKLE ALMAYIN !!!! Biz aldık hiiiç bir işe yaramıyor idade istedik türlü oyunlarla kandırdırlar idade hakkımızı elimizden aldılar. hiç bir işe yaramıyor bu ürün kesinlikle almayın özelliklede SEHİR FIRSATLARI sitesinden hiçbir sey almayın dolandırıcıığı meslek edinmişler !
  • KESİNLİKLE HİÇBİR İŞE YARAMAYAN REKLAMLARLA GÖZ BOYAYAN BİR ALET SAKIN ALMAYIN
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.