- x
En komik bayram mesajı ...
341 Cevap206603 Görüntüleme36 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3512 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:46:03 

Potansiyel gördüm sizde. Bakalım en komik, en etkileyici bayram mesajı kimden çıkacak ?

296 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:48:55 

minareden atlarım bayramını kutlarım

veya

karnın şekerle dolsun yanakların öpülmekten solsun cüzdanını bücürler soysun bayramın kutlu olsun

Sagopa Kajmer FAN Club

Düşman kelimesinin anlamını arkadaş
sıfatını taşıyanlardan öğrendim
Sago KAF KEF !!!

3948 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:49:51 

avea.gif

EU-WEST Jungler Carry

2563 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:50:39 

Gaza gelmeyin!

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

2414 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:51:18 

[font="Tahoma"]Mutluluğunuz Türkiye'nin IMF ye olan borcu kadar çok , Hüzünleriniz Süleyman Demirel'in saçı kadar az olsun bayramınız kutlu olsun ..

Tipi bişeydi tam hatırlamıyorum.
[/font]

Hayattayken yaşayalım...

1099 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:53:37 

bunu yazan tosun okuyanın bayramı mübarek olsun

792 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:54:09 

Genelde Minareden atladım Kandilini kutladım tipi şeyler yolluyorm ben kısa öz.

Ronarkta 72 LvL Bp// Gb KarşıLığı SatılıK.

http://forum.donanimhaber.com/m_26042610/mpage_1/key_//tm.htm#26042610

3616 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:54:11 

Üstünde Sheller Boynunda iron neck olsun. Elinde +9 önüne cıkan noob olsun.clanın royal, pelerinin uzun olsun bayramın kutlu olsun

2113 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:54:34 

bayram mesajı, anla işte.

2383 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:56:56 

Bana gecenlerde Sms gelmisti

CTRL+V degildir kendi emegim

Mesajlarin bedava oldugu bu gunde sizin ve yedi ceddinizin ,kandil ,ramazan,kurban,yeniyil,23 nisan,19 mayis,29 Ekim,Dogum gunu ,babalar ve anneler gunu,4 eylul,canak kale zaferi,
Sivas kongresi,hatayin kabulu,malatyanin kaysi festivali, cemrenin dusmesi ,pancar sokumu,mart dokuzu, salca kaynatma,pekmez kaynatma, ve her ne kadar onemli gununuz varsa simdiden kutlu olsun ,Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadin,aramadin,sormadin dememeniz dilegiyle....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 30 Eylül 2008; 0:05:39 >

792 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:57:04 

TAMAMEN CTRL+V dir.

Gömleğiniz Levi's, pantolonunuz Diesel, bayramınız mübarek olsun."

Tanrı'dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi...

Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

Bayram bells, bayram bells, bayram all the way"

"Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun"

Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler iyi bayramlar dilerim.....

"Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Buraları yıkılıyor, nur'dan yıkılıyor
Hergün peşime şeytan takılıyor *
Ben islamı seçtim tercihim doğru
İndir başını hadi secdeye doğru

"Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz Demirel'in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar..."

"Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler."

"Cehennemde yanacaksın."

3616 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:00:21 

qєćєη вaяda qüηdüzüη кaFєdє σLSuη ..aLтıηda x5'iη üSтüηdє LєwiS кσтuη σLSuη.. hap iς кaFaη qüzєL σLSuηη..qєćєη γaтağıηda qüηdüzüη мSηdє σLSuη...мüziği aς вaSSı кσγ кσмşuLaя кσpSuη.. haγaтıη ηєşєLi кσтaη SıηıяSız σLSuη... вaγяaмıη кuтLu σLSuη

3978 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:03:36 

quote:

"Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

quote:

karnın şekerle dolsun yanakların öpülmekten solsun cüzdanını bücürler soysun bayramın kutlu olsun

tuttum bunları yarın bunlardan birini yollıcam

792 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:08:28 

quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

tuttum bunları yarın bunlardan birini yollıcam

3 ünü de simdi yolladm.Avea ogrenci pakedi ise simdiden yolla.

5663 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:12:52 

süper mesajlar yarın yararlanacağım

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Eylül 2008; 0:16:29 

CTRL + V
* İstenilen her an sigara içilebilen ve her can çektiğinde yemek yenilebilen mübarek olmayan 11 aylar başlamıştır, hayırlı olsun

* merhaba, bu bir bayram mesajıdır: biliyorsun, bugün bayram. Daha üç gün bayram devam edecek, ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum, bu bir süreçtir, üç günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun, sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir, seni mutlu eden her neyse onları dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? ama sağlık öyle değil, herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

* Mübarek Ramazan-ı şerif bayramınızı tevazu ve telaifle tebrik eder, alem-i islama malik-i ebedi'den saadet-i dareyn ve vahdet-i itikad niyaz ederim

* Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. iyi bayramlar

* Bugün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun

* Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü
iyi bayramlar diler..

* İslamiyetten kaçırılmayacak fırsat! 23, 24, 25 ekim günlerinde sınırsız tatil yapma, tatlı ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor. Üstelik sadece müslüman olmanız yeterli! Ayrıntılı bilgi için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] adresine tıklayıp kelime-i şehadet getirin, otomatik üyeliğinizi kazanın.

* Hilmi abi bayram namazını nasıl kılıyorduk, iki salla bir bağla mıydı , üç salla iki bağla mıydı, acil cevap?

* Senin de, ananın da, babanın da, kardeşlerinin de bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim

* Minareden atlarım, bayramını kutlarım

* Ateşten gömlek gölgede bir bayram, esaretin özgür iradeye, açlığın tokluğa ve refaha, savaş çığırtkanlığının olmadığı, enginar bir gökyüzü ile toplumların yaşamlarının pekiştiği, felaketlere insanın neden olmadığı ve doğayla yaşamın sımsıkı sarıldığı, uçurumlarla dolu dağıtım yerine adil ve homojen bir paylaşım umuduyla ırmakların sevgi yükü ile aktığı ve tüketilmeğe çalışıldıkça daha da gürleştiği, dağların hoşgörü ile ovalara kucak açtığı, bütün inançların elele bir çember oluşturduğu nice bayramlar dilerim.

8021 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:16:54 

quote:

Orjinalden alıntı: AykuT KosvA

[font="Tahoma"]Mutluluğunuz Türkiye'nin IMF ye olan borcu kadar çok , Hüzünleriniz Süleyman Demirel'in saçı kadar az olsun bayramınız kutlu olsun ..

Tipi bişeydi tam hatırlamıyorum.
[/font]

hayır,mutluluğunuz türkiyenin enfrasyonu kadar yüksek,geleceğiniz demirel in keli kadar parlak,sıkıntılarınız memur maaşı kadar düşük olsun,iyi bayramlar

böyle bir şeydi.

yada minareden atlarım bayramını kutlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamlı Baykuş -- 30 Eylül 2008; 0:13:17 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

105 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:32:17 

" Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. iyi bayramlar "

Off etkiliyici not aldm bunu...

10019 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:34:50 

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TryAgain -- 30 Eylül 2008; 0:31:33 >

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
A State Of Trance Fan

196 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:49:47 

çok afet mesajlar var bekliyoruz devamını:))

Acer Aspire V3-772G |Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition | General Mobile Discovery | Ipod | Fujifilm Finepix S1800...

2161 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:52:22 

göker mesaj atan sen miydin læ o ne öle sıralamışın mesajın sonuna tüm isimlerini.

Nothing Doing

9310 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:52:49 

TAMAMEN CTRL - V DİR NEDEMEK YA ALINTIDIR DİYODUK ESKİDEN

ConsoleXBOXONE ★
Gtassasina7e ★ Fifa15 ★ AppleIphone ★ MarshallMajor ★ Sneijder10 ★ GS1905

3512 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:53:58 

quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

göker mesaj atan sen miydin læ o ne öle sıralamışın mesajın sonuna tüm isimlerini.

hee.. sonra kimsin diye mesaj geliyo sinrilerim bozuluyor

2161 Mesaj
30 Eylül 2008; 0:59:28 

quote:

Orjinalden alıntı: Göker

hee.. sonra kimsin diye mesaj geliyo sinrilerim bozuluyor

:gro

Nothing Doing

9310 Mesaj
30 Eylül 2008; 1:04:54 

GECEN BARDA GÜNDÜZÜN CAFEDE OLSUN,ALTINDA BMW X5İN ÜSTÜNDE LEVİS KOTUN OLSUN,HAP AT CİGARA İÇ KAFAN Bİ MİLYON OLSUN... BAYRAMIN MÜBAREK OLSN...

ConsoleXBOXONE ★
Gtassasina7e ★ Fifa15 ★ AppleIphone ★ MarshallMajor ★ Sneijder10 ★ GS1905

9235 Mesaj
30 Eylül 2008; 8:38:33 

up

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

929 Mesaj
30 Eylül 2008; 9:10:38 

Süper mesajlar var çarptım bi çoğunu devam lütfen

3 tane smsi birleştirdim mix yaptım çok güzel oldu 8 mesaj ama avea 5bin :) Öncelikli kişilere yollarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluemoon -- 30 Eylül 2008; 9:30:44 >

Bende kalmadı hâl
Hisler alışkanlık oldu "mal gibi kaldı insanoğlu" her derde güler oldu
Oldum bende lâl

929 Mesaj
30 Eylül 2008; 9:47:17 

Bu arada AVEA numarası olanlar PM'den atarsa sms olarak geçebilirim.. Yani yazmakla uğraşmak istemyen varsa

Bende kalmadı hâl
Hisler alışkanlık oldu "mal gibi kaldı insanoğlu" her derde güler oldu
Oldum bende lâl

1455 Mesaj
30 Eylül 2008; 10:45:58 

up

1281 Mesaj
30 Eylül 2008; 11:07:08 

butun charların 80 itemlerin +10 olsun taktıgın kolye iron olsun küpelerın +5 uniq olsun Clanın Knight Olsun Pelerını Uzun Olsun Hatta Ve Hatta senınkı Kısa Beyaz CLanınkı Uzun Olsun Her Ölen Lufersonda Dogsun Oyun Koxper Dolsun Bayramın Kutlu Olsun

gecen barda gündüzün kafede olsun ..altında x5'in üstünde lewis kotun olsun...hep iç kafan güzel olsunn..gecen yatağında gündüzün msnde olsun...müziği aç bassı koy komşular kopsun...hayatın neşeli kotan sınırsız olsun...BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN...

ImBackBolubeyiii - LadyArwenBuffer

8288 Mesaj
30 Eylül 2008; 11:15:42 

quote:

Orjinalden alıntı: scald

" Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. iyi bayramlar "

Off etkiliyici not aldm bunu...

şimdilik en iyi si bu
biz daha iyisini yazana kadar en iyisi bu

791 Mesaj
30 Eylül 2008; 12:15:23 

Büyüklerin gözlerinden küçüklerin ellerinden öperim iyi bayramlar

/!\___DİKKAT GÖMEBİLİRİM___/!\

İmzam El Yapımıdır Çalmayınız.
eski nick:nicer

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2008; 12:21:35 

quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

:gro

Sohbetinizi özel mesajdan yapın

4002 Mesaj
30 Eylül 2008; 12:24:16 

quote:

Orjinalden alıntı: eragon91

bunu yazan tosun okuyanın bayramı mübarek olsun

833 Mesaj
30 Eylül 2008; 12:32:47 

şöyle güzel orjinal bi şeler yok mu ya kimsede atacam millete hala bekletorum bulamadım hiç

3978 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:25:18 

quote:

Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

bunu yazdım millete küfür sandılar herhalde cevap gelmedi kimseden

136 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:31:21 

kisa ve oz
BAYRAMIN KUTLU OLSUN
imzama tiklayarak bana yardim edebilirsin simdiden tesekkurler

30 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:31:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Crimin4L_

Sohbetinizi özel mesajdan yapın

Patrona karsı gelen pıskopat Cırak!

Kendin için yanarsan, seni cehennem bile yakmaz...

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2008; 15:33:37 

quote:

Orjinalden alıntı: emredici

bayram mesajı, anla işte.

en güzeli bu

778 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:42:18 

Gecen barda gündüzün cafede olsun altında BMW X5 olsun üstünde levis kotun olsun hap at cigara ic kafan güsel olsun Bayramın Mübarek olsun.

82 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:47:36 

gecen barda gündüzün kafede olsun ..altında x5'in üstünde lewis kotun olsun.. hep iç kafan güzel olsunn..gecen yatağında gündüzün msnde olsun...müziği aç bassı koy komşular kopsun...Hayatın neşeli kotan sınırsız olsun...BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN

2563 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:48:16 

quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

bunu yazdım millete küfür sandılar herhalde cevap gelmedi kimseden

Ben de

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2008; 15:57:40 

Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz Demirel'in keli kadar parlak olsun. Mutllu bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - ® - -- 30 Eylül 2008; 15:53:56 >

806 Mesaj
30 Eylül 2008; 16:10:23 

Minareden atladım çiçekleri topladım bayramını kutladım

Söndü...

ARABESK Destek Hattı-
25.06.09

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2008; 16:14:15 

üyeleri nie kullanıyosun kendin bulsana

1308 Mesaj
30 Eylül 2008; 16:44:19 

Abazalığımı yaptım
Abdestimi dünden aldım
Namazda ayakkabıları çaldırdım
Bütün mahalleyi dolaştım
Beş kuruş toplayamadım
Bayramını kutlarım
Üç beş kuruş atta mutlu olayım

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!

973 Mesaj
30 Eylül 2008; 17:02:47 

Öncelikle arkadaşımın bu mesajı tamamen Espri amacıyla yolladıgını belirtmek isterim

İçkinin ve her türlü alemin serbest oldugu, çılgın partilerin, rakı sofralarının kuruldugu 11 aylar başlamıştır. Bayramınız kutlu olsun.

Olduğun gibi görün, diğeri yanlış...

3031 Mesaj
30 Eylül 2008; 18:11:17 

KURBAN BAYRAMI İÇİN mükemmel bi mesaj

elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

1380 Mesaj
30 Eylül 2008; 18:44:16 

quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

KURBAN BAYRAMI İÇİN mükemmel bi mesaj

elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

3512 Mesaj
30 Eylül 2008; 20:41:27 

8288 Mesaj
30 Eylül 2008; 21:41:18 

up
bu saatten sonrada çoğu kişiye gelmiştir artık msj
yeni msjlar bekliyoruz

1168 Mesaj
30 Eylül 2008; 22:20:23 

ßayramınız Kurtlu olsun

|∂н 2σσ6 üуєℓєяi|
| Cooler Master Rc - 690 | Asus Crosshair IV Formula | Amd Phenom II X6 1090T | Corsair 8GB 1600MHz CL9 | Xfx Radeon HD 6970 | High Power Absolute 850W Creative X-FI FATAL1TY Pro | Creative FATAL1TY Gaming Headset | Pioneer 24x Double Layer DWD-RW | Razer Deathadder 2013 | Razer Death Stalker | WD Caviar Black Sata III

802 Mesaj
30 Eylül 2008; 22:21:40 

quote:

Orjinalden alıntı: günlük süt emmiş

bunu ben buldum

anan avradım olsun bayramın kutlu olsun

bu sözü biris kardeşime elinden bira eksilmesin gibi bi bayram mesajı atınca cevap olarak atması için buldum

Kodum birine kapaaaa çok tşkler bea arkadaşım.

2006'lıyıg...

802 Mesaj
30 Eylül 2008; 22:30:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Emre654

Kodum birine kapaaaa çok tşkler bea arkadaşım.

Leaaaa hacuuu yaktın beni. MEsajı yanlış bi arkaadaşıma attım üstelik kız kendisi....

2006'lıyıg...

703 Mesaj
30 Eylül 2008; 23:06:58 

quote:

Orjinalden alıntı: NayirNolamaz

Bana gecenlerde Sms gelmisti

CTRL+V degildir kendi emegim

Mesajlarin bedava oldugu bu gunde sizin ve yedi ceddinizin ,kandil ,ramazan,kurban,yeniyil,23 nisan,19 mayis,29 Ekim,Dogum gunu ,babalar ve anneler gunu,4 eylul,canak kale zaferi,
Sivas kongresi,hatayin kabulu,malatyanin kaysi festivali, cemrenin dusmesi ,pancar sokumu,mart dokuzu, salca kaynatma,pekmez kaynatma, ve her ne kadar onemli gununuz varsa simdiden kutlu olsun ,Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadin,aramadin,sormadin dememeniz dilegiyle....

herşey iyide bu pancar sokumu ney ya

geç olmadıysa bi tanede benden

DH cileri üzenleyin topu patyasın.
Şekeyi çamuya düssün.
anneleyi onları hep dövsün,
misketleyi kayboysun.
Cay baydayını ellesin ciss olsun.
Disleyi çüyüsün. Sokomeleyi eyisin.
Bayyamda kimse paya veymesin.
Annesi ajina bibey dolduysun,
pisikletinin tekeyi patlasin.
Hastalansın, doktoy amca iyne wuysun.
Geceleyi öcüley kovalasın, molfiksi dolsun..
Oyuncak ayısının göjü cıksın.
Yeye düssün uff oysun,
bu bayyam gününde Allah herkeşe boy fotoylu güynler nasi eyleşin
hafışa kaytına viyüs değmeşin
makiyanın batayyası uzun gitşin
Işıyı bol kadyajı düşgün olsun
Allah dektanşörüne zevay veymesin.
herkeşin bayyami kutlu olsun :)
bu yazıyı okumayan gaygamel olsun

...

1335 Mesaj
1 Ekim 2008; 0:32:18 

Süper ya.

5663 Mesaj
3 Ekim 2008; 18:23:21 

quote:

Orjinalden alıntı: tilsimonline

herşey iyide bu pancar sokumu ney ya

pancar sokumu değilde o pancar sökümü olacak ekimin sonu kasımın başına denk gelir

Uzaklaştırılmış
19 Eylül 2009; 23:21:06 

3 Kere 5, 15 bayramın kutlu olsun kardeş.