Şimdi Ara

En komik bayram mesajı ... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
33
Favori
248.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım :)

Bu güzelmiş yahu

• Güzellermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Herkesin birbirine mesaj atmasını kıskandığım için attığım mesajı okudun . Bu mesaj ne biliyor musun ? Bayram mesajı . Bizim bayram dediğimiz atari karşısında birlikte oyun oynadığımız , dışarıda top oynadığımız günlerdi . 3 günlük bir süre bayramsa eğer bayramın umarım iyi geçer .

4

• Etkilendim ama misafirlere 257 kişi
  • Anam avradim olsun bayramin kutlu olsun
  • süper konu
  • Şu an facebook profilimde, "bayramınız kutlu olsun lan müminler" yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l ®aP l

Bayram bells, bayram bells, bayram all the way"

aşk bir su gibidir en sevdiğim tatlı kazandibidir.Bayramınız kutlu ola
  • quote:

Orijinalden alıntı: visoela

quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım :)

Bu güzelmiş yahu

Iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bayrama gider bu konu:D
  • Kurban Bayramında Kurban Alacak Paran Yoksa; BULENT Yaz 3162 Ye Gönder, Bülent Ablan Sana Kurban Olsun

Küçücük Olmak Gerekmiş Bayram Güzel Geçsin Diye.. Biraz Şeker, Biraz Sevgi Gönderiyorum Sana. Kalbin Kocaman, İçindeki Çocuk Küçücük Kalsın Diye..İyi BAYRAMLAR

Funda arasın
    Seray sevsin
    Nejat işlesin
    Ahmet çaksın
    CelaL baysın
    Ferat göçsün
    Gönül yazsın
    Mehmet okusun
    Bayramın mubarek olsun

Bayram bells, bayram bells, bayram all the way

şimdilik bu kadar hepinize iyi bayramlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

İçkilerin su gibi aktığı,her türlü alemin serbest olduğu,
    çılgın partilerin sabahlara kadar sürdüğü,rakı bitince biranın dibine vurulduğu
    MUHTEŞEM 11 aylar başlamıştır.
    Bayramınız kutlu olsun

ahhaaa haaa haaa

+1
  • mesajım bulunsun.
  • Minareden kutlarim bayraminizi atlarim.

Bayildim buna :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

İçkilerin su gibi aktığı,her türlü alemin serbest olduğu,
    çılgın partilerin sabahlara kadar sürdüğü,rakı bitince biranın dibine vurulduğu
    MUHTEŞEM 11 aylar başlamıştır.
    Bayramınız kutlu olsun

ahhaaa haaa haaa

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: ka40

Bana gecenlerde Sms gelmisti

CTRL+V degildir kendi emegim

Mesajlarin bedava oldugu bu gunde sizin ve yedi ceddinizin ,kandil ,ramazan,kurban,yeniyil,23 nisan,19 mayis,29 Ekim,Dogum gunu ,babalar ve anneler gunu,4 eylul,canak kale zaferi,
    Sivas kongresi,hatayin kabulu,malatyanin kaysi festivali, cemrenin dusmesi ,pancar sokumu,mart dokuzu, salca kaynatma,pekmez kaynatma, ve her ne kadar onemli gununuz varsa simdiden kutlu olsun ,Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadin,aramadin,sormadin dememeniz dilegiyle....

• 568 misafir

ii bayramlar misafirler... şeker alır mıydınız, bak baklava da var yaprak çikolata seversınız ıns.
  • sübanallah ibretlik bir bayram olsun bayramınız kutlu olsun dinimiz amin diye yazdım facebook'a daha da mesaj falan atmam
  • Senin varyaaa ben 7 sülalenin bayramını kutlarım...

dip not: Telefonda tüm listeye attım dayıma da gittiği için gelen cevap: peze..nk bu nası bi mesaj lan oldu
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.