Şimdi Ara

En komik bayram mesajı ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
33
Favori
250.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Potansiyel gördüm sizde. Bakalım en komik, en etkileyici bayram mesajı kimden çıkacak ?

• islamiyetten kaçirilmayacak firsat!
    9-10-11 eylül günlerinde tatil yapma, sınırsız tatli ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor.
    üstelik sadece müslüman olmaniz yeterli!

ayrintili bilgi içinwww.kuranikerim.com adresine tiklayip kelimeyi şaadet getirin, otomatik üyeliğinizi yaptırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccimbomlu

islamiyetten kaçirilmayacak firsat!
    9-10-11 eylül günlerinde tatil yapma, sınırsız tatli ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor.
    üstelik sadece müslüman olmaniz yeterli!

ayrintili bilgi içinwww.kuranikerim.com adresine tiklayip kelimeyi şaadet getirin, otomatik üyeliğinizi yaptırın.

BUDUUUR

• 10 kayıtlı üye, 449 misafir

Ben neden hiçbirini beğenmedim

Nedeni : http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=en+komik+bayram+mesaj%C4%B1&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drknkrc -- 9 Eylül 2010; 9:16:48 >

• Bende baktım bir kaç tane bayağı güzel şeyler var gibi

“İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun”

“Bayram bells, bayram bells, bayram all the way”

“Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun”

Devamı için şurdan: http://www.borsavakti.com/ekonomi/komik-bayram-mesajlari.html

• En güzel bayram mesajlarının devamı ; Linkleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

En güzel bayram mesajlarının devamı ; Linkleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir

Burdakiler çok iyiymiş İyi bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karsevenadam -- 27 Temmuz 2014; 22:58:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

En güzel bayram mesajlarının devamı ; Linkleri görebilmek için üye olmanız gerekmektedir

Burdakiler çok iyiymiş İyi bayramlar

işinize yaramasına sevindim, iyi bayramlar

• BU MESAJI GÖREBİLMEK İÇİN GİRİŞ YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.