Şimdi Ara

Iphone 3G ye Nasıl Müzik Atılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
38.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu Alete Nasıl PC'mdeki Müzikleri Atabilirm Bilen Varmı?

Itunesdan Iphone Klasörünü Açıyorum Music'e Tıklıyorum Müziği Sürükleyip Bırakınca Atmıyor İçine??

• Herkes bu sorunun cevabını biliyor, fakat cevap vermiyor. Sadece biraz araştır diye. Bi google'la. Biraz uğraş, keşfet diye..
  • valla yeni aldım cebelleşiyorum şuan ilk olarak sormak burda aklıma geldi...

playlist sync fln dedim müziklerin bir kısmnı attı bir kısmı kaldı fln anlamadım :(
  • Yardımcı oliyim

Telefon USB ile bilgisayara bağlıyken iTunes açıkken sol kısımdan iPhone'unu seçtikten sonra, sağ kısımda "Manually manage musics and videos" var. bunu seçersen istediğin mp3leri telefonun içine iTunes üzerinden sürükleyerek atabilirsin. Ama bu şekilde bana göre çok sağlıklı olmuyor.

Bana göre daha mantıklı olan şu:
    Sol kısımda en alttaki kısımda kendine bir Playlist oluştur. Sonra iPhoneu tıkladıktan sonra sağ kısımdaki sekmelerden Music'e tıkla. Yarattığın playlisti seç ve Sync de. O playliste attığın tüm şarkıları telefonuna aktaracaktır.. O playlisti değiştirdiğinde, iPhone ile bilgisayarı Sync ettiğinde telefonun içindeki müzikler de otomatikman playlisttekiler gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 29 Eylül 2008; 23:07:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Yardımcı oliyim

Telefon USB ile bilgisayara bağlıyken iTunes açıkken sol kısımdan iPhone'unu seçtikten sonra, sağ kısımda "Manually manage musics and videos" var. bunu seçersen istediğin mp3leri telefonun içine iTunes üzerinden sürükleyerek atabilirsin. Ama bu şekilde bana göre çok sağlıklı olmuyor.

Bana göre daha mantıklı olan şu:
    Sol kısımda en alttaki kısımda kendine bir Playlist oluştur. Sonra iPhoneu tıkladıktan sonra sağ kısımdaki sekmelerden Music'e tıkla. Yarattığın playlisti seç ve Sync de. O playliste attığın tüm şarkıları telefonuna aktaracaktır.. O playlisti değiştirdiğinde, iPhone ile bilgisayarı Sync ettiğinde telefonun içindeki müzikler de otomatikman playlisttekiler gibi oluyor.

bendede ipod var 30 gb nasıl atılır diye merak ediyordum demekki ipoda şarkı atar gibiymiş

• Evet aynı şekilde atılıyor. Bende de önceden Nano vardı, ordan aşinayım

quote:

Orjinalden alıntı: ali1234
    bendede ipod var 30 gb nasıl atılır diye merak ediyordum demekki ipoda şarkı atar gibiymiş
  • cok tesekkur ederim sayenizde buyuk bi dertten kurtuldum
  • arkadaşlar ben iphone aldım şarkı yüklemek istiyorum şarzdan usb girisini çıkartıp telefonla bilgisayara bagladım bana apple iphone digital kamerası oldu ben müzik yüklemek için ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.