Şimdi Ara

Kings Bounty The Legend

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
14.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    videolarını izledim de heroes a benzio sanki biraz ki ben heroes hastasıyımdır, oynayan arkadaşlar bi yorum yapabilir mi??
    guzelse indircem de...

• Bu aralar oynuyorum. Demosunu oynamış çok hoşuma gitmişti fena bağımlılık yapıyor..Özellikle heroes hastası birine ilaç gibi gelicektir .
  • güzel oyun heroes gibi ama harita üzerinde gerçek zamanlı oynanıyor daha bir rpg havası var
  • Bu oyun tam bir cevher. Mutlaka oynamanı öneririm.
  • heroes mu dedi biri
    oo bende işten çıkınca akşam evde bi kurayım bari...
  • arkadaşlar şimdi ben bi yerde takıldım,
    kurbanın birini tekrar prensese çevirmek için love potion gerekiyo ve onun için Helga diye bi cadıyı bulmamız gerekiyo, ama ben o cadıyı buamadım ya, nerdedir bilen var mı??
  • bu oyun neden bu kadar ilgisiz kaldı ki.
    oyun nerdeyse şaheser yahu.
    şahsım adına heroes te sevmediğim şeyler bunda yok.
    3 çeşit karakter var warrior, paladin, ve wizard (bunlar klasik zaten) hepsinin ayrı ayrı skil ağacı mevcut.
    oyunda heroesteki gibi kale yapmak yok sadece asker topluyorsunuz ve skill puanlarını yeteneklere dağıtıyorsunuz. itemlerde var ama henüz çok çeşit görmedim (daha başlardayım ondan olabilir)
    harika görsel efektler, savaşlar oluyor hayran olmamak elde değil.
    oyunda harita çok geniş gezdim gezdim bitmedi valla.
    haritada gerçek zamanlı olarak gezinebiliyorsunuz (hatta bazen düşmanı bi yere çekip sonra aradan fıyışabiliyorsunuz, tekli yollardan geçerken savaşmak şart diil)
    düşmana sağ klik yaparsanız, sizden ne kadar güçlü veya eşit veya kolay rakip olduğunu gösteriyor (harika bi özellik)
    savaşlarda ise heroes teki gibi sıra tabanlı gerçekleşiyor (tabi büyü efektleri harika olmuş)
    oyunda evlenip çocuk yapılabiliyormuş bunlar ekstra bonus özellikler veriyomuş ki henüz ben evlenmedim ama:D
    benim için eksi yanı ise, ingilizce şart diil ama bazen bir questi kabul ediyorum beni direk savaş alanına sokabiliyor anlamadan (aslında mutlaka görevde belirtiyor ama ingilizcem zayıf olduğu için anlamıyorum)
    tavsiyem herkes bi denesin, emin olun başında saatler geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 17 Ekim 2008; 22:48:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: blacksmoke

bu oyun neden bu kadar ilgisiz kaldı ki.
    oyun nerdeyse şaheser yahu.
    şahsım adına heroes te sevmediğim şeyler bunda yok.
    3 çeşit karakter var warrior, paladin, ve wizard (bunlar klasik zaten) hepsinin ayrı ayrı skil ağacı mevcut.
    oyunda heroesteki gibi kale yapmak yok sadece asker topluyorsunuz ve skill puanlarını yeteneklere dağıtıyorsunuz. itemlerde var ama henüz çok çeşit görmedim (daha başlardayım ondan olabilir)
    harika görsel efektler, savaşlar oluyor hayran olmamak elde değil.
    oyunda harita çok geniş gezdim gezdim bitmedi valla.
    haritada gerçek zamanlı olarak gezinebiliyorsunuz (hatta bazen düşmanı bi yere çekip sonra aradan fıyışabiliyorsunuz, tekli yollardan geçerken savaşmak şart diil)
    düşmana sağ klik yaparsanız, sizden ne kadar güçlü veya eşit veya kolay rakip olduğunu gösteriyor (harika bi özellik)
    savaşlarda ise heroes teki gibi sıra tabanlı gerçekleşiyor (tabi büyü efektleri harika olmuş)
    oyunda evlenip çocuk yapılabiliyormuş bunlar ekstra bonus özellikler veriyomuş ki henüz ben evlenmedim ama:D
    benim için eksi yanı ise, ingilizce şart diil ama bazen bir questi kabul ediyorum beni direk savaş alanına sokabiliyor anlamadan (aslında mutlaka görevde belirtiyor ama ingilizcem zayıf olduğu için anlamıyorum)
    tavsiyem herkes bi denesin, emin olun başında saatler geçiyor.

Bu konuşmandan sonra başlayasım geldi şeytan diyor indir.

• oyun aslında tutması gerekn bir oyun fazla reklam yapmadı ona bağlıyorum ben
  • oyun harika ve çok bağımlılık yapıcı. ilk önce heroes kopyası zannettim ama çok ötesi var. tek hero kontrol ediyorsunuz evleniyorsunuz çocuk bile yapıyorsunuz :) karınız size ek puanlar ekliyor. (intelligence +3 gibi) süper bişey ama yeni bi hatun bulunca boşamak için paranızın 5 te 1 ini alıyorlar. haha şimdi öpüp kurbağadan dönüştürdüğüm hatunu başayıp elf aldım

yeni başlayanlar tavsiyem quest lerde bir şey isteyen kişiyi haritada işaretlesinler, ileride karışıyor bulmak için dolaşmanız gerekiyor baya.. ben lvl 18 e kadar çıktım baya da ilerledim. tıkanan olursa yardımcı oluruz.

heroes sevenler kesinlikle boş geçmesin bunu.
  • Bu laflardan sonra başlıyorum arkadaş
  • Oyunu indirdim grafikler falan güzel fakat oyunda bi canavara saldırırken satranç oynar gibi kare kare haraket ettirerek saldırma hiç hoşuma gitmedi başka türlü taktik yokmu oyunda?
  • Heyecanlandım bu yorumların üstüne bende indiriyorum .
  • Oyunu indirdim , yükledim , açmaya kalkınca Digital River SecuROM Product Activity Screen karşıma geliyor ..

Yani oyun için benden cod istiyor .. Bu cod'a nereden ulaşabilirim . Yardımcı olun .
  • Heroes'un atası dersem kızmazsınız umarım bana :) İlk oyunu çok çok uzun yıllar önce çıktı Heroes'tan önce diye biliyorum.

Ama arkadaşlar oyun gerçekten çok harika, tarzı sevmeyenler bile denemek isteyebilir. Sağlam puanlar alan bir oyun. Fırsat buldukça oynuyorum. Denemenizi öneririm.
  • Evet cod işini hallettim 2 saatlik deneme aşamasından sonra çok güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim . Ama bir konuda yarımınız lazım ; görev yaptıkça falan haliyle canavarlar güçleniyor lakin benim adamlarda güçleniyor fakat adamlar sayıca benim 3 4 katım buda adamın gücünü 3 4 katına cikartıyo .. Nasıl desem 8 warior 20 vuruyor diyelim adamda var 200 tane 160 vuruyor nerdeyse tek atıcak .. Ben nasıl bu kadar asker çikartabilirim onu merak ediyorum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Settlers

Heroes'un atası dersem kızmazsınız umarım bana :) İlk oyunu çok çok uzun yıllar önce çıktı Heroes'tan önce diye biliyorum.

Ama arkadaşlar oyun gerçekten çok harika, tarzı sevmeyenler bile denemek isteyebilir. Sağlam puanlar alan bir oyun. Fırsat buldukça oynuyorum. Denemenizi öneririm.

doğru zaten bildiğim kadarıyla king's bounty yi yapan ekip (birincisini) heroes of might & magic i yapıyor daha sonra
  • @smallville: öyle hemen her düşmanı alt edemiyorsun haritada. level atladıkça leadership puanın artıyor ve ona göre daha büyük sayıda askeri idare edebiliyorsun. senden güçlü ordulara etraftaki diğerlerini alt edip güçlendikten sonra saldır.
  • Oyunu bayağı çözdüm sayılır .. Büyücüde ayrı bir zevkli canım .
  • ben büyü öğrenme işini daha yeni keşfettim
    bikaç kristal harcayıp büyüleri kalıcı yapabiliyomuşsun :p
    ama mana da hemen bitiveriyor canım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.