Kings Bounty The Legend
106 Cevap11438 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1460 Mesaj
17 Ocak 2009; 15:32:14 

Ama burda bahsedilen versiyon oyunun ilk versiyonu değil yanılıyormuyum?

4440 Mesaj
17 Ocak 2009; 15:39:05 

30. seviyede oyun bitti. Çok güzel oyundu. Birden fazla oynanır.

903 Mesaj
17 Ocak 2009; 16:11:19 

quote:

Orjinalden alıntı: tigger_agc

Elbetteki değil ama genel olarak düşünmek lazım. Heroes'ta da ilk veya son oyunu düşünmüyoruz sadece.

Zaten amacım bazı aşırı oyun fanatikleri gibi ikisi arasında birbirlerine karşı üstünlük sağlayıp ortamı germek değil. Küçük bir bilgi olarak söylemek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Settlers -- 17 Ocak 2009; 16:09:44 >

1 Mesaj
30 Ocak 2009; 0:04:19 

arkadaslar bu digital river securom felan bu işi nasıl hallettiniz. lutfen yardım...

www.myspace.com/highfearstreetboyz

1127 Mesaj
23 Şubat 2009; 14:36:07 

quote:

İlk King's Bounty 1991 tarihli. Heroes 1'e ilham vermiş bir oyun.

Bu versiyon 2008 tarihli, ve Heroes 6 sayılabilecek bir oyun.
1c firması (Ruslar) yapmış, o yüzden de yeterince zeka içeriyor.

Bence bu formatta Heroes 3'ten sonra çıkmış en sağlam oyun.

Heroes3'e göre eksileri de var, artıları da.

Ama genel olarak, aralıksız oynanacak kadar güzel. Müzikleri süper. Grafikler-animasyonlar çok güzel.

Düzeltilmesi gereken ufak tefek bazı şeylerin dışında, oyun çok nezih.

Dünyada Ölümden Başkası Yalan

554 Mesaj
23 Şubat 2009; 15:34:49 

Heroes 6 ne zaman çıkacak peki?Ben bütün Heroes serilerini severim.

3150 Mesaj
23 Şubat 2009; 17:42:02 

Demo adresi verebilirmisiniz.

2491 Mesaj
26 Şubat 2009; 13:51:35 

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ELİTE

57 Mesaj
17 Mart 2009; 0:52:36 

arkadaşlar ben level 9 a geldim bu adalardaki(western ve eastern island) düşmanlar çok kuvvetli bunlarla nasıl baş edecem?

4440 Mesaj
17 Mart 2009; 2:18:01 

quote:

Orjinalden alıntı: bostana

arkadaşlar ben level 9 a geldim bu adalardaki(western ve eastern island) düşmanlar çok kuvvetli bunlarla nasıl baş edecem?

Karakterinizin sınıfına göre özellikler mevcut. Örneğin warrior ise atak ve defans özellikleri çok yüksek çıkar. Bu özellikler direkt oyundaki askerlere yansır. Yani skillerinizde atak ve defansa +2,3 veren bonuslar olur.

Büyücü ise 3 büyü sınıfına ait skill sistemi vardır. Yanlış hatırlamıyorsam order magic biri. Diğerlerini tam hatırlamıyorum. Büyücüde bu büyü skillerini mümkün mertebe 3. seviyeye getirmeye çalışın. Ayrıca archmage'e yüklenip spell powerı arttırın. Asıl zevklisi son skill. bunu 3lerseniz her defasında iki kez büyü kullanma şansınız olur ki ileride gelen büyüler ile daha rakip hamle yapmadan çoğunu serersiniz.

Paladin ilk oynadığım sınıftı. Açıkçası aynı sizin gibi acemilikle oynadığım için tam bilemiyorum ayrıntıları ama onda da kendi sınıfından olan özellikleri arttırırsanız aynı şekilde fayda sağlıyor. Heal birincil skilli ama ben hiç faydasını görmedim. Vermesenizde olur. Rahipleri inquisitor yapan son seviye bir skill var. Bunu açtım ama inquisitorlar çok sakat. Rakip ile bir olup size dönebiliyorlar

Asker sayınız leadership ile artar. Seviye atladıkça çıkan bonusları öncelikle leadershipe verin. Bu sayede ileride daha az zorlanırsınız.

Sadece görevlere bağlı kalmayın mümkün olan her noktaya gidin, her nesneye dokunmaya çalışın(dokunulabilen). Savaşlarda kutuları açmaya çalışın. Ana kalenizde arena var. Seviyeniz eşitlendikçe arenada dövüşün. Her orduyla savaşmayın. Bazen savaşmanıza gerek kalmadan da görevi tamamlarsınız. Hatta öldürmediğiniz bir yaratık ileride size fayda sağlayabilir.

Silahlar, takılar geliştirilebilir. Seviye atlatmak için savaşmanız gerekir. Geliştirilebilir(upgrade) malzemelere ikinci tuşla basarsanız upgrade seçeneği çıkar. Bunu yapmadan önce oyunu yedekleyin ki ordunuz heba olmasın. Bazen çok zorlayabilir.

Para biriktirin. İleride çok sağlam askerler çıkacak onları ordunuza katabilmek için ciddi paralar dökmeniz gerekecek.

Askerlerin morallerine dikkat edin. Bazen farklı sınıftaki askerler birbirlerinin moralini bozar. Örneğin bir human ile elf aynı orduda birbirleri ile anlaşamayabilir moralsiz olabilirler. bu da size savaş yapamayan asker olarak geri döner.

Adalara erken gitmiş gibisiniz sanki. Seviye 8 zorlar sizi orada. Yine de her yeni gittiğiniz bölgede yeni askerler çıkar. Adalarda Shamanlar var. Oyundaki en favori savaşçılarımdandır. Hem defansı çok güçlüdür, hem atağı çok güçlüdür hem uzaktan çok etkin bir vuruşu vardır, hem healerdır hem cursedtır

Bu arada kutuları biliyorsunuzdur umarım. Spirits of rage. 4 adet işinin ehli yaratığa sahip oluyorsunuz. Önce swamp ve stone spiriti geliştirebiliyorsunuz.
Sonra ice spirit en son ve en güzeli death spirit(reaper).
http://www.kings-bounty.com/eng/spirits.php

Bu arada evlenmeyi ihmal etmeyin. Çoluk çocuğa karışırsınız. Çocuklarınız size bonus verirler. Çocuğunuz olmazsa eşinize de bir şeyler giydirir ekstra bonus toplarsınız. 5 evlilik gördüm bir yerde ama ben en fazla iki kez evlenebildim. İlki ilk kasabada korsanın kızı. Yüzük alıyorsunuz görev var bir tane. Ondan sonra evlenebiliyorsunuz babasındna isteyip.

İlk oyun oyun sayılmaz. Acemiliğinizi atıyorsunuz orada. Bunu bitirip bir daha deneyin. Senaryo aynı bitsede görevleri farklı oynarsanız ilerleyen zamanlarda farklı durumlarla karşılaşabiliyorsunuz.,

Bilmem yardımcı olabildim mi? İyi eğlenceler.

3 karakterle de bitirdim. Şimdi özleyinceye kadar ara verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hökela -- 17 Mart 2009; 2:13:01 >

281 Mesaj
17 Mart 2009; 10:41:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ysselim

quote:

İlk King's Bounty 1991 tarihli. Heroes 1'e ilham vermiş bir oyun.

Bu versiyon 2008 tarihli, ve Heroes 6 sayılabilecek bir oyun.
1c firması (Ruslar) yapmış, o yüzden de yeterince zeka içeriyor.

Bence bu formatta Heroes 3'ten sonra çıkmış en sağlam oyun.

Heroes3'e göre eksileri de var, artıları da.

Ama genel olarak, aralıksız oynanacak kadar güzel. Müzikleri süper. Grafikler-animasyonlar çok güzel.

Düzeltilmesi gereken ufak tefek bazı şeylerin dışında, oyun çok nezih.

İlk oyunu 1991-2 yıllarında O zamanların efsane bilgisayarı amiga500 te oynamıştım. O zamanlar 64'ler isimli bir dergimiz vardı dergiye yazı olarak hazırlamıştım. O zamanlar genelde text ağırlıklı çıkan FRP oyunlarının haricinde çıkan (SSI firmasının o enfes oyunlarını hatırlayan kaç kişi kaldı ki :), grafikleri açısından olsun, oynanabilirlik açısından olsun çok farklı bir deneyim sunan bir oyundu. Epeyce bir kurcalamıştım oyunu. o zamanki teknolojiyle 1.44 mb'lık 1 diskete sığabilen değerini sonradan daha iyi anlayabildiğim muhteşem bir oyundu. Genel prensipler bugünkü versiyonuyla aynı kalsada. İlk oyun çok daha zorluydu. seyahatlerinizde, attığınız her adımda karşınıza çıkan yaratıklar ve savaşçılarla savaşmak zaten başlı başına bir zorluk olduğu halde, birde devamlı azalan yiyecek ve su stoğu ile uğraşıyordunuz. Stok biterse savaşçılarınız ölmeye başlıyordu ve bu durum uzun çöl gibi çorak arazilerde büyük bir sorundu. Zorluğundan dolayı başlayıp bırakan çok insan olmuştu.

Sonraları Heroes başta olmak üzere bir çok oyuna ilham olmuş efsane bir oyunu bugünün teknolojisiyle oynamak tarifi zor keyifli bir nostalji yaşatıyor insana. Ve haklısınız böylesine başarılı, mutlaka oynanması gereken mükemmel bir oyunun piyasada çok az bilindiğini düşünüyorum. Üstelik tam tersi olarak, yanlış anlaşılıp Heroes'in bir klonu olarak görenleri gördükçe daha bir burkuluyor içim.

Halbu ki bu oyun PC de FRP oyunların atalarından biridir. Oynayalım oynatalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTAGON99 -- 17 Mart 2009; 13:09:51 >

SERKAN SÖZER
Coolermaster HAF 942 full tower - Asus Sabertooth P67 - i7 2600K - DDR3 Corsair 1866hz 8gb ram - Zotac 3072mb gtx580 - 60gb Corsair SSD+1tb HDD - Yamakasi Catleap Q270 + 22'' benq monitör

57 Mesaj
17 Mart 2009; 23:36:22 

Hökela dostum yardımların için teşekkür ederim.

254 Mesaj
29 Mart 2009; 22:13:04 

Oyunu yeni oynamaya başladım.

Warior olarak oynuyorum. Warior olarak oynayanlar hangi rage yaratığını geliştirdi. ben bu ikinci yaratığı geliştiriyorum şimdilik (bataklık yaratığı gibi bir şey varya).

Siz nasıl bir taktik izlediniz warior oynarken....

KART GEZEGENİ

3143 Mesaj
31 Mart 2009; 23:36:09 

Sanırım oyunun yenisi çıkıyor. Ekran görüntüleri var. Adı da "King's Bounty: Armored Princess"

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=61276

808 Mesaj
11 Nisan 2009; 13:20:40 

King's Bounty: Armored Princess rusçası çıktı ingilizcesi de yakında gelir umarım

254 Mesaj
11 Nisan 2009; 23:09:34 

quote:

Orjinalden alıntı: Black_Necro

King's Bounty: Armored Princess rusçası çıktı ingilizcesi de yakında gelir umarım

Eminmisin. 3. çeyrekte çıkacak diye okumuştum. Link verebilimisin.

KART GEZEGENİ

1 Mesaj
23 Nisan 2009; 18:04:21 

arkadalar oyunu yeni aldım,yükledim oyun açılırken unlock code filan istiyo.yardım edin allah rizası içi n

1131 Mesaj
24 Temmuz 2009; 0:14:05 

oyun mükemmel. Disciples 2 den sonra oynadığım en iyi oyun. Fakat şöyle bir problemle karşılaştım Freedom ısland adsını bitirip Adrian a geçtim orasıda bitti ama diğer adalara geçişin yolunu bir türlü bulamadım. Orda takılı kaldım Lvel 14 teyim yardım edecek varmı ?

1131 Mesaj
24 Temmuz 2009; 18:23:37 

2 adanında tüm monster ları bitti birçok görevde bitirdim fakat diğer adalara geçmenin yolunu bulamadım. 2. adaya gemiyle gitmiştim orasıda tamamen bitti. Burada tıkandım kaldım. Oyun ile ilgii kaynak yok denecek kadar az.

1131 Mesaj
24 Temmuz 2009; 18:25:38 

Konu eski olduğu için hatırlamanız amacıyla bir kaç SS atayım kendi sitesinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüneyt Aykaç -- 24 Temmuz 2009; 18:26:45 >

3629 Mesaj
24 Temmuz 2009; 18:50:21 

Geçememen mümkün değil , ilk doğduğun bölge üzerinde sahil olmalı orada da bir adam var önce ondan gemi almalısın daha sonra bir kaç görev vardı galiba o adam için yapılan onlarıda yap ama tam hatırlamıyorum yoksa da yoktur .

Said I've been crying, my tears they fell like rain,
Don't you hear, Don't you hear them falling.
Everybody trying to tell me that you didn't mean me no good.

I've been trying, Lord, let me tell you,
Let me tell you I really did the best I could.
Baby, Since I've been loving you.
I'm about to lose my worried mind, oh, yeah.

1131 Mesaj
24 Temmuz 2009; 18:58:39 

Evet gemi alıp diğer adrian adasına gidiyorum orayı bitirmem falan da 1-2 gün sürdü ama başka bir yere geçemedim.

3629 Mesaj
24 Temmuz 2009; 21:08:05 

Hm .. Valla sonrasına yardımcı olamıyıcam ben Adrian'dan sonra başka adalara geçemedim , oyunda yaşadığım bazı problemler vardı .
Ama diğer adaya geçiş için ahtapot tarzı bir canavar var onu öldürüp görevi verince geçmen lazımdı bir sorun var heralde .

Said I've been crying, my tears they fell like rain,
Don't you hear, Don't you hear them falling.
Everybody trying to tell me that you didn't mean me no good.

I've been trying, Lord, let me tell you,
Let me tell you I really did the best I could.
Baby, Since I've been loving you.
I'm about to lose my worried mind, oh, yeah.

1131 Mesaj
24 Temmuz 2009; 21:09:07 

ahtapotu yendimde görevi verecek elemanı bulamadım

132 Mesaj
23 Ağustos 2009; 22:21:41 

Çok güzel oyun kaldıki homm5 den daha iyi bence,sprits fo rage için item lazım ama magic okuluna gittim bişeyler bişeyler dedi krala geri gittim item vermedi.nasıl alıcam yani arena dan mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garsiya10 -- 24 Ağustos 2009; 11:34:48 >

5 Mesaj
19 Haziran 2010; 11:36:27 

merhaba arkadaşlar bende oyunun dvd si var oyunu yükledim fakat 'Wrong disc inserted. Please insert the original "Kings Bounty" CD/DVD' böyle bir yazı geliyor karşıma crack mi indirmem gerekiyor eğer öyleyse crack için biri link verebilirmi ben bulamadım hala arıyorum gerçi

Vi veri veniversum vivus vici

1 Mesaj
10 Eylül 2010; 22:44:34 

Ben oyunu yükledim fakat "Digital River SecuROM Product Activity Screen" diye bir yer açılıyor ve benden bir code istiyor çözemedim..yardımcı olabilcek misiniz acaba..teşekkürederim..

Gerçekci ol,İmkansızı iste!!

225 Mesaj
14 Eylül 2010; 14:37:55 

bendede bi sorun var oyunu açıyorum menüye kadar normal geliyor menüye geldiğinden 2 saniye sonra ekran böyle oluyor

bu çizgilerin bazen rengi değişiyo büyüklüğü değişiyo sonra kayboluyo değişio fln saniyede bi değişiyor
sistemim:
ati radeon hd 3450
3.00ghz işlemci
1.5gb ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaty123 -- 14 Eylül 2010; 14:39:43 >

3114 Mesaj
14 Eylül 2010; 17:11:56 

Level'in verdiği bu oyunun hastası çok olmasına rağmen ben hiç denemedim x) Çok şey mi kaçırdım.

Ölüm; başka bir baki aleme gitmek ve iman vesikasıyla
saadet sarayına girmek için bir terhis tezkeresidir.

225 Mesaj
17 Eylül 2010; 19:46:41 

Yardım edecek biri yokmu ?

1 Mesaj
20 Ekim 2010; 16:16:51 

merhaba,

ben bu oyunu 75 gündür oynuyorum 27.lvl'in sonundayım...Param yok:( 86 görev bitirdim,4 tane görev iptal ettim ve suanda bitirmem gereken 7 görev var...
Param olmadığı için asker alamıyorum ve dvm edemiyorum....Satıcak hiçbir sey de kalmadı....Simdiye kadar hile kullanmadım ve denememe rağmen açamıyorum mesaj kutusunu:(

Shift +~ tuşuna bas diyor ama basıyorum olmuyor....Yönetemi nedir hile açmanın yardım edermisin acaba?

Geldiğin zmn boşluk dolduran değil,gittiğin zmn yeri doldurulamayan ol!!
Guest
20 Ekim 2010; 19:15:21 

tam bir strateji bu oyun bana göre. biraz emek vermek lazım tamamıyla anlamak için.

1127 Mesaj
20 Ekim 2010; 19:29:01 

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Level'in verdiği bu oyunun hastası çok olmasına rağmen ben hiç denemedim x) Çok şey mi kaçırdım.

Heroes3, yani Heroes of Might and Magic 3 (Shadow of Death vs.) oynadıysan veya benzer tarz TBS oyunlarını seviyorsan, çok şey kaçırdın diyebilirim...

1288 Mesaj
20 Ekim 2010; 23:58:34 

quote:

Orijinalden alıntı: serap730

merhaba,

ben bu oyunu 75 gündür oynuyorum 27.lvl'in sonundayım...Param yok:( 86 görev bitirdim,4 tane görev iptal ettim ve suanda bitirmem gereken 7 görev var...
Param olmadığı için asker alamıyorum ve dvm edemiyorum....Satıcak hiçbir sey de kalmadı....Simdiye kadar hile kullanmadım ve denememe rağmen açamıyorum mesaj kutusunu:(

Shift +~ tuşuna bas diyor ama basıyorum olmuyor....Yönetemi nedir hile açmanın yardım edermisin acaba?

Hocam iki yöntemi var:

1- Harita harita dolaşıp, savaşmadan yapılabilecek görevleri bulup yapacaksın.

2- Biraz para toplayabilirsen, orduna Robber alacaksın bol bol. Savaşlarda, onun ceset üzerinden para çalma özelliği ile toplayacaksın.

Ben bu şekilde yapmıştım zamanında.

Zaten darboğazı bir açarsan, bir daha ekonomik olarak kötü duruma düşmeyecek şekilde devam ettirirsin.

1127 Mesaj
21 Ekim 2010; 14:45:58 

quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

quote:

Orijinalden alıntı: serap730

merhaba,

Hocam iki yöntemi var:

1- Harita harita dolaşıp, savaşmadan yapılabilecek görevleri bulup yapacaksın.

2- Biraz para toplayabilirsen, orduna Robber alacaksın bol bol. Savaşlarda, onun ceset üzerinden para çalma özelliği ile toplayacaksın.

Ben bu şekilde yapmıştım zamanında.

Zaten darboğazı bir açarsan, bir daha ekonomik olarak kötü duruma düşmeyecek şekilde devam ettirirsin.

84 görev bitirmiş ve o görevlerde kazanılan paraları orduya harcamış, o orduları da savaşta yitirmiş birisi dediklerini yapabilir mi? Ben şüpheliyim...

Hile soruyor o da zaten... Yapıyordum, şimdi yapamıyorum diyor.

Yoksa bana kalsa, 1 tane ünite vermeden oyunu bitirdiydim de, 5 milyon mu ne parayı rune almaya falan harcadıydım...

Guest
21 Ekim 2010; 15:47:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Yunus

OYNAMASI BASİT VE MÜKEMMEL BİR OYUN

871 Mesaj
21 Ekim 2010; 17:39:46 

Bu oyun ilgimi çekiyor, orijinalini 5 TL'ye buldum, hemen almalıyım. :)

1127 Mesaj
21 Ekim 2010; 19:15:07 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Armored Princess ve Crossworld diye 2 expansion daha çıktı.

Armored Princess'i oynadım. Baya daha güzelleştirmişlerdi.

Crossworlds ise daha deneyeceğim.

Onlara da bir bakın derim.

871 Mesaj
22 Ekim 2010; 9:21:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ysselim

quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Armored Princess ve Crossworld diye 2 expansion daha çıktı.

Armored Princess'i oynadım. Baya daha güzelleştirmişlerdi.

Crossworlds ise daha deneyeceğim.

Onlara da bir bakın derim.

Bilgiler için teşekkürler, bahsettiğiniz paketleri de inceleyeceğim.

69 Mesaj
26 Aralık 2010; 21:45:59 

Oyun süper(armored princess). Direk Hard Mod da başldım. Şu an 7 level Paladin, daha Debirden sonra ikinci adada takıldım kaldım. Ama mevzu şu, debir'de kesecek adam kalmadı, sonraki adada paso invincible troop'lar var. Canına yandığım Lethal troop'ları gördüğümde sevinir hale geldim , direk daliyorum. İnvincible'lara dalmak zorunda kaldım. böyle olunca, ne ordu, ne para , ne de kesecek adam kaldı(invinsibıl truuplar hariç). 3. ada( bola idi yanılmıyorsam) da hakeza öyle.
Tavsiye verebilecek olan var mı? Yoksa para hilesi yazmak zorunda kalacağım gibi?

69 Mesaj
5 Ocak 2011; 15:03:56 

Yeniden başladım, noral mod açtım. İyi gidiyor. Ama oyunun başı mage karakterle kastı biraz. Sonrası paso duplication basa basa gidiyorum, baya kolaylaştı.

353 Mesaj
23 Ocak 2011; 0:35:01 

bende şu anda the legend oynuyorum.Baya görev yaptım ilerledim. normalde oynadığım halde zor geldi.zaman zaman altın sıkıntısı çekiyorum. denemek isteyen arkadaşlar fikri olmayan arkadaşlara kesinlikle öneriyorum oynayın çok güzel sarıyor baya.

353 Mesaj
31 Ocak 2011; 19:40:23 

ya oyunda para sıkıntısı çok çekiyorum . Baya ilerledim . Birde The Black Mark görevini ne kadar load yapsamda failed veriyor anlamadım gitti bende bıraktım o görevi.

69 Mesaj
16 Mayıs 2011; 13:18:28 

Beyler asıl mod en son mod imiş. Orada oyun bariz daha dengeli. Oyun süper. Müziklerini bilgisayarıma ayrı bir yere kopyaladım, sıkıldıkça dinliyorum. O kadar hoşuma gitti.
İtem setleri konusunda yuhh dedim. Setlerin tamamını koymamışlar. Oyunu 2 defa bitirdim, sadece 2. oyunumda dandik bir seti tamamladım, onu da kullanmadım zaten.

69 Mesaj
16 Mayıs 2011; 13:23:11 

ya oyunda para sıkıntısı çok çekiyorum . Baya ilerledim . Birde The Black Mark görevini ne kadar load yapsamda failed veriyor anlamadım gitti bende bıraktım o görevi.

Para sıkıntısı çekmek istemiyorsanız, zor ölecek adamlardan seçin tayfanızı. Mesela RuneMage'ler (kırmızı 5 level olan mage) HP'leri sağlam. Kolay kolay ölmüyorlar. Ben bu yöntemle hiç para sıkıntısı çekmedim.
Bir diğer tavsiyem de ejderha ile savaş alanındaki sandıkları çıkartılabilir. Bu özelliği son haline kadar geliştirip, bir savaşta 3 sandığı da çıkardığım çok oldu. Hoş, benim sandıktan beklentim rune'lar idi para değil.

4557 Mesaj
22 Mart 2012; 22:13:15 

Oyunu en az 10 defa bitirdim, hala da oynuyorum. HMM serisini severek oynayan bir kişi bu oyundan asla sıkılmaz. HMM'e göre çok daha fazla + yanı var. İç karartıcı değil, börtü böcekten geçilmiyor. Manzaralar, grafikler birer şaheser. Benim gördüğüm en büyük eksiklerinden bir tanesi tüm yaratıkları öldürdükten sonra bir daha gelmemeleri ve savaşıcak bir şey bulamamak. HMM'deki gibi her hafta başka adam gelmiyor yani. Bu yüzden de savelerden sonsuza kadar devam etmek gibi bir şey yapamıyoruz.

Neyse ki bir oyundan sıkılınca diğerine geçiyorum. Armored Princess. Armored'ten sıkılır Legend'e geçerim. İkisi de birbirini tamamlayan harika oyunlar.

En sevdiğim ırklar undead'le demon zaten.

Black Knight Knight'ı döverkine.

"Power belongs to those who can wield it."

6032 Mesaj
3 Şubat 2013; 20:59:49 

Oyunu anlamadım ya.Başlar başlamaz ilerledim savaşa girdi,kaybettim oyun bitti.Zaten savaş olayını da anlamadım.

''Vaktiyle onların arasına karışmıştım; başkalarını taklit edeyim dedim. Baktım, soytarıya dönmüşüm. Adına zevk dedikleri her şeyi denedim; gördüm ki başkalarının zevki bana yaramıyor. Her yerde, her zaman yabancı olduğumu hissettim. Diğer insanlarla aramda en ufak bir ilgi dahi yoktu.''
Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » RPG/FRP » Kings Bounty The Legend
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat