Şimdi Ara

İZMİR YOL BİLGİSİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bayramın ikinci günü İzmirde olacağım.
    Araba ile geliyorum arkadaşlar. İstanbulda İzmire gelmek kolay ama Bornova'dan sonra Balçova'ya en rahat hangi yoldan ve nasıl rahat gidebilirim.
    İzmirli arkadaşlardan yardım istiyorum.
    Teşekkürler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bornovadan Metro'ya binip Üçyol'a, ordan da 86, 586 vs. Balçova otobüslerine binersen en rahatı bu olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manifot United -- 29 Eylül 2008; 0:50:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Supporterz

Bornovadan Metro'ya binip Üçyol'a, ordan da 86, 586 vs. Balçova otobüslerine binersen en rahatı bu olacaktır.

Araba ile geliyorum izmire.İstanbuldan izmire gelmek kolay ama izmir şehir içini bilmiyorum.
    Çeşme otobanına girsem balçovadan çıkma imkanım varmı.
  • Arabayla mı geleceksiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

Arabayla mı geleceksiniz

Evet
  • çevre yolundan 10 dakikada bostanlı vapur iskelesine gel. oradan üçkuyular feribotuna bin(arabalı). üçkulardan da 10-15 dakikada ulaşırsın balçova'ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavkar@fb -- 29 Eylül 2008; 1:02:16 >
  • Anladım en iyisi feribot galiba.
  • quote:

Bornovadan Metro'ya binip Üçyol'a, ordan da 86, 586 vs. Balçova otobüslerine binersen en rahatı bu olacaktır.

586 uzun araç olduğu için ve metro çalışmalarını aksattığı için kaldırdılar.

Çeşme Otoyoluna girerseniz Balçova'dan çıkma ihtimaliniz var ama emin değilim.
  • yok yaa aydın otobanına gir direk bornovadan ankara yoluna dönüp, otobandan ileride buca(kaynaklar) ayrımından sağa gir aşşağı sallan balçovadan çıkış veriyor...

karşıyakadan falan ters olur karşıya geçip bir daha karşıya geçilir mi? :)
  • Çok fazla dolaşmadan en rahat hangi yolu tercih edeyim.
  • Bornovadav AYDIN otobanına girip tabelaları takip edersen balçovanın ortasından çıkarsın
  • evet en rahatı o, bornova ege üniversitesi meydanından sola ankara yoluna dön, ileriden aydın-çeşme otobanına gir, biraz yokuş yukaru çıkıp 4-5 km sonra sağda buca ayrımından aşağıya sallan balçovadasın :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Simonsorcerer

yok yaa aydın otobanına gir direk bornovadan ankara yoluna dönüp, otobandan ileride buca(kaynaklar) ayrımından sağa gir aşşağı sallan balçovadan çıkış veriyor...

karşıyakadan falan ters olur karşıya geçip bir daha karşıya geçilir mi? :)

bornova'dan karşıyaka'ya gelmek için denizleri aşması gerkemiyor ki hocam. dümdüz yol. yeni girne yoluyla forum bornova arası taş çatlasa 10 dakikadır.
  • Hocam siz en iyisi Bornovaya geldikden sonra aracı bırakıp, direk metro ile 20 dk da Üçyol a ulaşabilirsiniz. Üçyolda ki Otobüs terminallerinden Balçova yönüne giden otobüsleri bulmak zor olmasa gerek. 86 örn.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Anladım en iyisi feribot galiba.

Feribotla alakası yok hocam boşuna para olur feribota ki tam ters istikametler bostanlı nere balçova nere gereksiz yere körfez geçmek istiyosan o ayrı tabi....Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi aydın çeşme otobanına çık balçova çıkışı var zaten hem hızlı hem güvenli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theycantmeasureheart -- 29 Eylül 2008; 1:17:51 >
  • quote:

quote:

Araba ile geliyorum izmire.İstanbuldan izmire gelmek kolay ama izmir şehir içini bilmiyorum.
    Çeşme otobanına girsem balçovadan çıkma imkanım varmı.

Çeşme Otobanı'ndan Balçova'ya tabii ki çıkarsınız. Bornova'dan Çevre Yolu'na, Çevre Yolu Otogar-Çeşme/Aydın olarak ayrılıyor bir kaç kilometre sonra; Çeşme/Aydın yönüne girin. Tabelalar yönlendirir sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Lionheart# -- 29 Eylül 2008; 1:18:31 >
  • aydın otobanından balçova'ya çıkabilirsin. yukarıda bir arkadaş yazmış gerçi ama ben de yazayım dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

aydın otobanından balçova'ya çıkabilirsin. yukarıda bir arkadaş yazmış gerçi ama ben de yazayım dedim.

Sakal bırakıcam
  • Ne kararsız adamlarız ya.
    Anlaşıldı en iyisi otobandan çeşmeye devam. Balçovadan çıkış.
    Tüm arkadaşlara teşekkürler
  • quote:

Ne kararsız adamlarız ya.
    Anlaşıldı en iyisi otobandan çeşmeye devam. Balçovadan çıkış.
    Tüm arkadaşlara teşekkürler

Cunomen35 güzel anlatmış ben hatırlamıyodum tabelaları tam ama başka birini dinleme en temizi şehir trafiğine hiç girmeden otobandan devam..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.