Şimdi Ara

İphone 3G mp3 leri zil sesi yapabilmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
235.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Negative

quote:

Orjinalden alıntı: forumcuabi

emeğine sağlık bulup yazmışsın amma bi zil sesi yapmak için verilen emeğe harcanan efora bakar mısın? teyy tey!.

Alternatif ( Tek tıkla melodiniz hazır ! )

http://www.cephatti.com/iphone-3g-destek-yardim/iphone-ringtone-maker-iphone-3g-ye-melodi-hazirlamanin-en-kolay-yolu-168216.html

En ideali bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

quote:

Orijinalden alıntı: reiis

arkadaslar kendinizi bu kadar kasmayin ringtone icin adamlar bizim icin ringtoneleri hazirlamislar bile hemde en guzel taraflarindanwww.audiko.net tek yapmaniz gereken istediginiz sanatcinin adini yazip aratin ben muslumden arattim ondan bile hazirlamislar ringtone winscb le ringtonelerin icine atin hepsi bu kadar

Aynen herşey var bu sitede bu zahmete deymez teşekkür link için....

Siteye guvenmemek lazim kapanir parali olur:) Onun icin programlarla zahmetli de olsa kendinz yapmayi deneyin. Kimseye bagli kalmazsiniz.

Bende su anda yapiyorum amasenkronizasyon esnasinda ikinci bir senkronizasyonda onceki attiklarim Iphon dan siliniyor

• 'CONVERT SELECTİON TO AAC' diye birsey cikmiyor bende sag tikladigimda burada anlattiklarinizin hic biri olmuyor nerden aldim bu teli yaaaaa
  • bendede ayni sorun var telin icinde gornuyor ama pc den fisi cekince isi bitiyor hayal oluyor :)
  • REiSS BUYUKSUN gunlerdir basima agrilar girdi tek kelime ile en basit sen cozmussun bu isi Allah isini gucunu rast getirsin.
  • arkadaslar bir sorum olucak 5-6 tane ringtone attım ama telefonumda sadece her seferinde en son attıgım var sadece nasıl olcak bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaydee

http://audiko.net/ bu siteye girip bilgisayarınızdaki dilediğiniz bi parçayı iphone a melodi yapabilirsiniz fade bile uygulanıyor parcaya , adamlar web sayfasnda program yapmış resmen

Süper bir site.. Harikasın. Program mrogram kurma yok. Flash tabanlı harika bir site olmuş. Bilgi için sağol.
  • bütün olay kopyaladığınız müziğin en fazla 39 saniye olmasında. 40 olursa görmüyor 39 da atıyor
  • 9-Şimdi bu ringtone'i iPhone'mza summary-info- kısmından ringtone sekmesinden Sync edelim..zil sesimiz iPhone'da zil sesleri kısmında görülecektir..

diğer başlıktada açmısım...bütün maddeleri geçtim üst maddede takıldım..ne yapmalıyım ? sync etmeme rağmen telde melodiler gözükmüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin keles

hee cok basit yapin kolay gelsin! benim iphonede coraplarimi yikiyi sizde yapin sizinkide yikasin hadi kolay gelsin

aileye yenileri katıldı, yimek yapıyorlar
  • Gerekli bir bilgi ama orjinal sesinin tadı başka :))
  • mesajım bulunsun teşekkürler..
  • Herhangi bir program yüklemeden veya jailbreak etmeye gerek kalmadan zil sesi yapmak için 3 yöntem:http://bit.ly/cxLyk8
  • iphone 4 te nasıl yapıcaz kendi mp3lerimizi???
  • Bu yazilanlar Vodofone'dan aldigim 4.2.1 yuklu IP4'de ise yaramiyor. 30 sn'lik sarkiyi olusturuyorum. Sona asmada Sync ediyorum ama ringtones'a gelmiyor
  • Harika,hemen uyguladım oldu.Paylaşım için çok teşekkürler.
  • Bilgisayar kullanmadan iTunes kullanmadan bunu direk olarak iPhone üzerinden yapma şansınız varmi?
  • tesekkurler kardes allah razı olsun paylaşımın için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fmac9

yaa arkadaşlar nie bu kadar uğraşıosunuz ki.. kur bilgisayarına iTools programını, Ringtones bölümüne istediğin müziği at istediğini hiç kısaltmadan yada formatını değiştirmeden Zil sesi yap.. ayrıca Video bölümüne de istediğin formatta videoyu at, program kendi kendine iPhone formatına çevirsin sende izle =) program çok küçük ve basit bi program.. sadece bu programı açabilmen için bilgisayarında iTunes versionu 10 ve üzeri olması gerekir.iPhone kullanıosan zaten bilgisayarına kuruludur.. kolay gelsin.. Dua edin bana arkadaşlar, duaya ihtiyacım var.. iyi bir kul olmaya ihtiyacım var.. allah razı olsun..

teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.