Mazda yeni Fiyat listeleri
25 Cevap2263 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1956 Mesaj
28 Eylül 2008; 15:14:31 

arkadaşlar mazda şuan kampanya içerisindedir mazda almak isteyen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmasınlar yeni fiyat listesini http://www.mazda-tr.com/price_sheet/ bu linke tıklayarak öğrene bilirler

12134 Mesaj
29 Eylül 2008; 22:13:10 

Teşekkürler

6553 Mesaj
29 Eylül 2008; 22:55:52 

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Teşekkürler

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

1128 Mesaj
29 Eylül 2008; 23:01:09 

fiyatlar ucuzlamış

Kılıçla herşeyi yaparsın ama üstüne oturamazsın
Talleyrand

345 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:08:05 

Ekim ayında MAZDA satışları artacak gibi geliyor
Gerçekten süper kampanya

2011 MAZDA 3 SEDAN İMPRESSİVE AT ALÜMİNYUM GRİ
* Sony Xperia Z*
* SAMSUNG Galaxy S4*

1956 Mesaj
30 Eylül 2008; 15:32:16 

inş artar çünkü bukadar sorunsuz ve güzel arabaların tutulmaması insanı üzüyor

65 Mesaj
4 Ekim 2008; 22:10:15 

İndirim mevsimine girdik zaten. Rakiplerinin fiyatı sabit kalırsa makul olabilir. Ama rakiplerinin fiyatlarının da benzeri oranlarda inebileceğini tahmin ediyorum o nedenle yine pahalı kalacaktır. Mazda'nın işi gerçekten çok zor. Yeni yapılanma nedeniyle maliyetler yüksek olacaktır, bunu fiyatlara yansıtınca satış yapamayacaktır, eğer sıkı bir politika izlemezlerse eskisinden farklı çerçeve çizemeyecekleri de ortada. Senede 3-4 bin otomobil hedefleri var galiba bu halleri ile de ancak Mitsubishi, Daihatsu gibi az satan rakipleriyle yarışırlar.

477 Mesaj
4 Ekim 2008; 22:23:06 

quote:

Orjinalden alıntı: d3mirbil3k

İndirim mevsimine girdik zaten. Rakiplerinin fiyatı sabit kalırsa makul olabilir. Ama rakiplerinin fiyatlarının da benzeri oranlarda inebileceğini tahmin ediyorum o nedenle yine pahalı kalacaktır. Mazda'nın işi gerçekten çok zor. Yeni yapılanma nedeniyle maliyetler yüksek olacaktır, bunu fiyatlara yansıtınca satış yapamayacaktır, eğer sıkı bir politika izlemezlerse eskisinden farklı çerçeve çizemeyecekleri de ortada. Senede 3-4 bin otomobil hedefleri var galiba bu halleri ile de ancak Mitsubishi, Daihatsu gibi az satan rakipleriyle yarışırlar.

fiyatlar şu an çok iyi zaten mazda kalite olarak rakiplerinden çok ileri seviyede

65 Mesaj
5 Ekim 2008; 0:11:03 

quote:

Orjinalden alıntı: burhiuaua
fiyatlar şu an çok iyi zaten mazda kalite olarak rakiplerinden çok ileri seviyede

Mazda 2 özelinde bakacak olursak fiyat hiç de makul gözükmüyor(Eğer bayide aracın fiyatı pazarlıkla inmiyorsa). Diğer serilerini incelemedim. Yukarıda yazdıklarımı da Mazda 2'yi düşünerek yazdım.

477 Mesaj
5 Ekim 2008; 1:20:20 

quote:

Orjinalden alıntı: d3mirbil3k

Mazda 2 özelinde bakacak olursak fiyat hiç de makul gözükmüyor(Eğer bayide aracın fiyatı pazarlıkla inmiyorsa). Diğer serilerini incelemedim. Yukarıda yazdıklarımı da Mazda 2'yi düşünerek yazdım.

doğrudur mazda 2 nin fiyatı nedense çok yüksek gerçektende avrupada yılın arabası seçildi belkide ona güveniyolar ama zaten m2 nin burda satması çok zor daha çok 3 ve 6 serisine odaklanıyolar

1956 Mesaj
5 Ekim 2008; 18:48:06 

ben piyasada mazda2 yavaş yavaş görmeye başladım arkadaşlar bana göre fiyatı uygun

76 Mesaj
15 Ekim 2008; 19:18:36 

BU FİYATLARDAN KAÇMAZ DEDİK ALDIK BAKALIMM...HADİ HAYIRLISI...

1956 Mesaj
15 Ekim 2008; 19:34:58 

hayırlı olsun ne model arabanız

76 Mesaj
17 Ekim 2008; 13:36:59 

1.6 Sedan Touring KUTUP BEYAZI
PAZARTESİ TESLİM ALACAM..HAYIRLISI İLE..

2753 Mesaj
17 Ekim 2008; 14:05:36 

hayırlı uğurlu olsun...kazasız sürüşler...

HONDA CIVIC HB 1.8 SPORT I-SHIFT AMT PRINS KİT

Mitsubishi COLT hakkında her türlü soru için 7/24 PM atabilirsiniz...

76 Mesaj
17 Ekim 2008; 18:05:44 

SAGOLASIN ..
ALLAH CÜMLEMİZE NASİP ETSİN..

1956 Mesaj
17 Ekim 2008; 21:12:36 

hayırlı olsun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Ekim 2008; 13:05:47 

Teşekkürler...

2675 Mesaj
18 Ekim 2008; 15:27:58 

Ekim 31 de kampanya bitiyor heralde Mazda 3 olacak 46 kagıt off off

551 Mesaj
24 Ekim 2008; 0:27:37 

kaça alıyorsunuz
quote:

Orjinalden alıntı: silversurfer80

1.6 Sedan Touring KUTUP BEYAZI
PAZARTESİ TESLİM ALACAM..HAYIRLISI İLE..

Yamaha XJ6 - Ford Focus TDCİ 2009 - Logitech Z5500 - HTC One Mini

298 Mesaj
24 Ekim 2008; 19:10:40 

bu fiyatlar mı ucuz....mazda gibi ikinci eli, servisi vb. serüven olan bir marka yerine honda alınır bu fiyatlara....ya da gider 31 bin ytl ye canavar gibi bir lancer alınır....

adalet için...

68 Mesaj
25 Ekim 2008; 22:27:34 

quote:

Orjinalden alıntı: samurayjack

bu fiyatlar mı ucuz....mazda gibi ikinci eli, servisi vb. serüven olan bir marka yerine honda alınır bu fiyatlara....ya da gider 31 bin ytl ye canavar gibi bir lancer alınır....

Bu kadar salladığınıza pardon.. iyi bildiğinize göre epey mazdanız olmuş... Ne gibi sıkıntılar yaşadınız mazda nız ile ve modeli ne idi problem yaşadığınız araçların...

76 Mesaj
26 Ekim 2008; 18:01:35 

BEN HONDA FANATİZİMDEN HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM..
ARABAMI ALMADAN HONDAYI BAYAGI BİR DETAYLI İNCELEDİM..KASASINA SÖYLEYECEK FAZLA BİR LAFIM YOK ..AMA KOKPİT TASARIMI TAMAMEN ZEVKSİZLİK ÖRNEGİ.BİR KERE GÖRÜŞ HAKİMİYETİNİ FAZLASIYLA DÜŞÜRÜYO..
HONDA ALANLAR TAMAMEN ÇEVRE BASKISIYLA ALIYOR.. MALUM İKİNCİ EL DENİLEN BİR KAVRAM VAR MEMLEKETTE..SANKİ ARACI BİNMEK İÇİN ALINMIYOR SATILMAK İÇİN ALINIYOR..SATILDIGI ZAMAN ALINDIGI FİYATAMI SATILYO YADA ÜSTÜNE KARMI KOYULUYO ODA AYRI MESELE..
NEYSE BENDE MAZDANIN FAZLA SATILMASINI İSTEMİYOM..HONDA ÇOK SATILSIN..MAZDA3 LER HER ZAMAN FARKI OLSUN..

106 Mesaj
28 Ekim 2008; 0:41:43 

buraya cevap veren arkadaşlar fiyatı ucuz diyen arkadaşları göremiyorum biride demiş honda çok satılsın senin demenle olsa keşke adamlar rusya pazarına mal yetiştiremiyor türkiyede toyota dahil üretim durdurmuşken honda çatır çatır araba satıyor bu kadar kişinin görmediği bir şey var.... Mazda cürümü ne ki düştüü yeri yaksın ford bile bye bye dedi stratejik ortağı bile kabul etti kamburu ve attı sırtından.

bir yürek bir cana emanet!!!!

2270 Mesaj
29 Ekim 2008; 11:55:28 

özellikle rx-8 fiyatları çok uygun

Kıran Kırana "TÜRK-AMERİKAN SAVAŞI" Belgeseli İçin:

TIKLA

13 Mesaj
30 Ekim 2008; 12:03:41 

Türkiye pazarında Japon modelleri yada Türklerin araçlara bakış açıları şartlardan dolayı yeni yeni değişmeye başladı.
Yakın tarihe kadar parça,servis ve işçilik masraflarının ne kadar olduğunu hemen hemen herkes bilir.
Toyota,Honda gibi japon markaları Türkiyeye yaptığı yatırımın karşılığını şimdilerde alıyor. çok değil bundan 3-5 yıl öncesine bir bakalım toyota yada hondanın pazar payı neydi ve buralara nasıl geldi. benzer yatırımı ve aksaklığı düzeltmek adına benzer adımlarla mazda yapmaya başlıyor ve Türkiye'deki pazar payını yükseltmek adına yatırımını yaptı, araçlarını getirdi ve kontrolü kendi eline aldı, parça sorununu çözdü ve servislerde kampanya indirimi ile de destekleri ve 2-3 yıl içinde tekrar mazdanın pazar payına bakalım. Mitsubishi'tanıtım eksikliği (reklam) ve yeni getirdiği modellerin ekonomik krize denk gelmesi, Carismayı getirdiğinde devamının gelmeyişi ile müşterilerini üzdü fakat yeni getirdiği Lancer ile gönülleri kazanmaya çalışıyor. Çok iddialı bir araç getirdi ve geniş motor seçeneğinde. ne kadar sorunsuz olduğundan kimsenin şüphesi yok, binek modellerinin dinamosu olmasını bekledikleri Lancer'ın ardından yeni colt'u da aralık ayında getirterek ivme yakalamaya çalışıyorlar.
Diğer japonlardan bir diğeride Nissan, Renault ortaklığının getirdiği avantajı kullanarak iyi bir pazar payı yakalamaya çalışan Nissan pazarda beklediğini açıkçası bulamadı. Japon genlerini birçok özelliğinde öne çıkaran Nissan Mitsubishi,Mazda bayileri gibi araçlarını tanıtmayan markalardan. Ürün gamı geniş olmasına rağmen Türkiye pazarına çok fazla modelini getirmemekle beraber, pazarda başarılı olabilecek bir marka olduğunu düşünüyorum.

En hızlı gittiğim vites, geri vites
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Mazda » Mazda yeni Fiyat listeleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313