Şimdi Ara

iTunes indirdiği firmware'i nerede saklıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
46.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarın tümünde search ettirdim, eski ipsw dosyaları çıktı fakat 3G için olan ve dün gece iTunes'un indirdiği dosyayı bulamadı... hangi klasörde saklıyor iTunes bu dosyayı?!?!

• vistada C:\Users\KANAN\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

ama xp de farkili galiba
  • teşekkür ederim ama aynen bu vista farklı... xp lazım bana...:(
  • %appdata% klasorune gidip ordan Apple klasorlerini incele apple klasor dizini farklı olmaz

%appdata%\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

quote:

Orjinalden alıntı: Xphoid

teşekkür ederim ama aynen bu vista farklı... xp lazım bana...:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcff -- 28 Eylül 2008; 12:15:47 >
  • BULDUMMMM... teşekkürler arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 28 Eylül 2008; 15:00:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcff

%appdata% klasorune gidip ordan Apple klasorlerini incele apple klasor dizini farklı olmaz

%appdata%\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

quote:

Orjinalden alıntı: Xphoid

teşekkür ederim ama aynen bu vista farklı... xp lazım bana...:(

Teşekkür ederim arkadaşım,iki saattir klasörlerle cebelleşip duruyordum
  • Ben de saatlerdir bu dosyayı bulmak için uğraşıyorum. iPhone Software Updates dosyasını buldum, ama ipsw dosyası yok içinde. :S
  • Aksam bakayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

vistada C:\Users\KANAN\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

ama xp de farkili galiba

Her lazım olduğunda bu posttan bakıyorum teşekkür ederim
  • Arkadaşlar spacemonger kullanın.
    Büyük dosyalarda, dosyanın lokasyonunu görsel olarak çat diye bulursunuz.
    Ayrıca diskinizde büyük, garip yer kaplayan dosyalar, temp dosyaları vb çok rahat görsel olarak takip edebilirsiniz.
    Örnek Görüntü
     iTunes indirdiği firmware'i nerede saklıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 28 Mart 2017; 11:30:22 >
  • Yeni güncelleme geldi dfu modu ile format atmak isteyenlere konu lazım olabilir..
  • Windows 10 da bulamıyorum yazılım bu klasörde yok ama iphone güncellerken geri dönüşüme eski yazılım silinmiş biçimde görüyorum neden göremiyorum acaba yazılımı klasör içerisinde fikri olan var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.