Şimdi Ara

--- DONANIMHABER KONUDIŞI İDDAA EKİBİ --- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.216
Cevap
32
Favori
933.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Otorite

quote:

Orjinalden alıntı: TheOuTLaW

quote:

Ben Ekipten Çıkıyorum Kimse Tınlamıyor zaten verdiğim Kuponları falan Hepinize Bol şanslar dilerim

Hocam vallaha görmedim senin kuponu yazsana tekrar yaparım yorum yoksa...

Boşver Gerek yok Zaten Ben Ne zaman Kupon paylaşsam ya da görüşümü bildirsem İlla Birisi "Tutarsa İntihar ederim"Falan gibi Şeyler söylüyor Byhelix in 12 sayfa olan Konusundada aynısı Oluyordu Ordada Yorum yapmayı bırakmıştım Tekrardan hepinize bol şanslar dilerim

Kimsenin bişey dediği yok..Bence siz ilgi bekliyorsunuz ve olmayınca böyle yorum yapıyorsunuz..Kaprise gerek yok benim kuponuma da yorum yapılıyor şu tutmaz şu şöyle olmaz şeklinde ama benim hoşuma gidiyor yanlışımı görüyorum..Neyse yolun açık olsun

• Ekleyin Benide.

152 1
    153 1
    145 1
    162 2
    164 1
    154 1
  • quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

quote:

quote:

quote:

Ben Ekipten Çıkıyorum Kimse Tınlamıyor zaten verdiğim Kuponları falan Hepinize Bol şanslar dilerim

Hocam vallaha görmedim senin kuponu yazsana tekrar yaparım yorum yoksa...

Boşver Gerek yok Zaten Ben Ne zaman Kupon paylaşsam ya da görüşümü bildirsem İlla Birisi "Tutarsa İntihar ederim"Falan gibi Şeyler söylüyor Byhelix in 12 sayfa olan Konusundada aynısı Oluyordu Ordada Yorum yapmayı bırakmıştım Tekrardan hepinize bol şanslar dilerim

Kimsenin bişey dediği yok..Bence siz ilgi bekliyorsunuz ve olmayınca böyle yorum yapıyorsunuz..Kaprise gerek yok benim kuponuma da yorum yapılıyor şu tutmaz şu şöyle olmaz şeklinde ama benim hoşuma gidiyor yanlışımı görüyorum..Neyse yolun açık olsun

Benim Kapris falan yaptığım yok Başıma geleceğeni Bildiğim için Söylüyorum Neyse yinede Saolasın Neden İlgi bekleyeceğimi anlamadım İlgi çekmek İstesem zaten çekerdim Merak etme Hadi eyvallah

• Reading 2-0 önde arkadaşlar
  • reading, b münihten daha bankoydu yazmadık ya
  • Münih Yatırmazsa Şanslıyız.
  • ben readingi yazdımda herta berlin evinde mağlup o var bi tutmayan
  • müniih berliin napıyosunuz ya hadi münihe bişey demiyorum çok emin değildim onlardan ama berlin yatıyosa hepsi yatar, ama ingiltere maçları güzel gidiyo.
  • Beni dinlemediniz benim idealde bankoda tutuyor şuan :) ama inş sizinkilerde tutar
  • quote:

Beni dinlemediniz benim idealde bankoda tutuyor şuan :) ama inş sizinkilerde tutar

sen ne diyon ya 50 tane kupon var ne bilem hangisi tutacak
  • quote:

Beni dinlemediniz benim idealde bankoda tutuyor şuan :) ama inş sizinkilerde tutar

Hocam benm kuponu da bi modifiye edsen _? ama trabzon çok riskli onn haricinde bişeler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

quote:

Hocam benm kuponu da bi modifiye edsen _? ama trabzon çok riskli onn haricinde bişeler..

Kuponu yaz hocam buraya yapalım yorum, Trabzon yener merak etme sen...
  • Trabzona 1,15 için oynanmaz bence çünkü Antalya çok iyi takım.Bi Süpriz çıkabilir
  • bayern mafetti kuponu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ctrlshft

bayern mafetti kuponu

Sorma ya kardeş beni de yaktı
  • Beyler alt üst kavramı tam olarak nasıl oynanıyo mesela üst dediğimizde kimin kazanacağınıda yazıcakmıyız orayı anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chirico -- 27 Eylül 2008; 18:02:34 >
  • TheOuTLaW bankoyu yatırdım bakalım 5 te 2 gidiyoz suan diğer maçlar başlamadı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: assi

TheOuTLaW bankoyu yatırdım bakalım 5 te 2 gidiyoz suan diğer maçlar başlamadı...

diğer 3 maç ne hocam ?

The Outlow abi kupon burda

Büyükşehir Bld. - Beşiktaş : Üst 1.45
    Basel - Young Boys : 1 1.40
    Atletico M. - Fiqueriense : 1 1.55
    Sao Paulo - Cruzerio : 0 3.30
    Bordeaux - St Etienne :1 1.55
    Toplam : 15.9

Modifiye bekleniyor
  • Werder-Hoffenheim 4-4
  • bi sitedeki şu yoruma koptum

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.