- x
Egsoz dan gelen SU
10 Cevap1191 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

63 Mesaj
25 Eylül 2008; 23:32:28 

98 audi a3 1.6 lpgli.arkadaşlar aracı sabahları ilk çalıştırdığımda bayaa su geliyo egsozdan.hadi 1-2 damla aksa neyse ama bayaa akıyo.nedeni nedir ve bi zararı varmıdır

3593 Mesaj
25 Eylül 2008; 23:35:31 

buyuk ihtimal sogutma suyu eksiltiyordur. bendede vardi buraya yazdim normal saglikli bir motordan su gelmesi gerektigini yazdi arkadaslar. benden sogutma suyundan eksiltiyordu birde benim silindir kapak contam patlakti, onunda etkisi vardi bu ise..

9649 Mesaj
26 Eylül 2008; 8:29:11 

çok normal bir durum, Hem LPG li araç hem de havalar soğudu havadaki nem miktarı arttı .Endişelenecek bir durum yok.
quote:

Orjinalden alıntı: murataltayua

98 audi a3 1.6 lpgli.arkadaşlar aracı sabahları ilk çalıştırdığımda bayaa su geliyo egsozdan.hadi 1-2 damla aksa neyse ama bayaa akıyo.nedeni nedir ve bi zararı varmıdır

63 Mesaj
26 Eylül 2008; 14:46:02 

teşekkürler

1531 Mesaj
6 Ekim 2008; 1:34:18 

quote:

Orjinalden alıntı: murataltayua

Soğutma suyu eksiltmiyorsa problem yok.

Eksiltiyorsa motorunu gözden geçirmen gerekebilir.

1229 Mesaj
6 Ekim 2008; 22:09:15 

benim 2004 borada yaptı.eve girerken önü havaya kalktığı için egzoz aşağıda kalınca biraz su bırakıyordu.Elimle egzosun içini ellediğim zaman su vardı.Banada iyi motor su atar dediler.Sanırım endişelenecek durum yok.Lpg yok aracımda.

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

5464 Mesaj
6 Ekim 2008; 23:43:09 

en iyisini sen yapıyosun bucak arkadaşım. çünkü özellikle kısa mesafe kullanımlarda o su egzos içinde kalır ve egzosun çürümesine katkaıda bulunur. önünü kaldırmak güzel bi çözüm. istemeden de olsa saygılar

İmzanız kural dışıdır! ||Gonuşma

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ekim 2008; 11:31:18 

Geçen gün egsoz'u değiştirdim ve değiştiren abimiz aracı eğimli bırak park ederken mümkünse dedi..Hoş bu zor..Alttan delik aç dedi birisi de sordum yok yav daha neler zaten bunun ömrü belli onu yaparak ne kadar fayda sağlayabilirsin ki dedi..Neyse ki ucuz..En kalitelisi egsoz'un 65 Ytl..Tabi bu benim araç için geçerli..Audi A6 98 Model'in egsozu değiştirmiştik zamanında 7.000 Ytl..Yok böyle bir şey

Merhaba Doğuş oto..Sevgilerimi her daim gönderirim endişelenme

2017 Mesaj
7 Ekim 2008; 14:56:31 

NormaL bir oLay su geLmesi..!!

***** DemiR24 *****
SeRviSe GitmeYeN FIAT KullaNıcıLaRı

47 Mesaj
9 Ekim 2008; 14:57:41 

bence su gelmezse endişelen sağlıklı motor su atar bunda bişe yok özellikle soğuk havalarda ve sabah daha fazla atar ama korkulacak bişe olmaması lazım

1264 Mesaj
9 Ekim 2008; 16:49:31 

quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

en iyisini sen yapıyosun bucak arkadaşım. çünkü özellikle kısa mesafe kullanımlarda o su egzos içinde kalır ve egzosun çürümesine katkaıda bulunur. önünü kaldırmak güzel bi çözüm. istemeden de olsa saygılar

2011 Opel Astra 1.4T Cosmo 2008 Opel Astra cdti njoy
CANON EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.199