Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.140
Cevap
30
Favori
220.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asefik

Hayırlı olsun çok iyi bir başlangıç olmuş oldu.803D stereo vede sinemada sizi mutlu edecektir.

Kablo konusunda ise,krell ve BW birlikteliğinin sert yada parlak artık nasıl ifade ederseniz sonuçlar doğurabileceği ifade edildi.Alınacak kablonun tarzı böyle bir parlaklik oluşacaksa bunu azda olda notüre edebilecek karekteristikte olmasina dikkat edilmeli.Şimdilik çok pahaliya kaçmadan orta ayar bir kablo alin.Sonra oluşan sesin rengi ile sizin zevkinizin tanimlamasina göre üst sınıf kablo alirsiniz.

Turushan arkadaşımızdaki BW 804D nin basslari ve tizleri sinema adına çok iyiydi.Oluşacak keyfi tahmin edebiliyorum.

Güle güle kullanin

teşekkür ediyorum asefik hocam aceleye getirmeden bakıcam artık
  • degerli arkadaslar;

p5 kulakligi kullanip tecrube ettikten sonra sunlarin desktop hoparlorunden de alacagim diyordum..

kismet buguneymis.. zorlu app store'da arkadasim icin p7'yi alirken, kendim icin de a7'yi satin almis bulunuyorum..

maalesef sizler gibi amfi kablo vs ilgilenebilecek gorgum ve merakim yok, bununla idare edecegiz..

su an aleti tanima safhasindayim.. sorusu olan varsa elimden geldigince cevaplamaya calisacagim..

konuda son donemde yeni urunler tedarik ettigini yazan arkadaslar goruyordum.. bu vesileyle topluca bir hayirli olsun demis olayim sizlere de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    sağol arkadaşım, sana da hayırlı olsun diyorum, güle güle kullan
  • ihtiyaç fazlası olan 1metre wireworld gold starlight 7 rca coaxial kablom satılıktır, ilgilenenler pm atabilir

fiyat 750 tl
  • gold starlight satıldı
  • bugün 803d ile kavuştum kablo işine bütçe fazla şuan için ayıramadığımdan audiquest cv8 spiker ve monster xlr ile sistemi çalıştırabildim 1 ay filan bu kablolarla kullanıcam sonra iyi kabloları test ederek almaya çalışcam işallah bir kaç resim ekleyim
     Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri

• iyi günlerde kullanın, güzel görünüyorlar.
  • tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Hoparlör Ler çok guzel gule gule kullanın 804d ye gore çok daha güce ac cihazlar bahsi gecen krell o çok iyi bilirim bunlara yetmeyecek bu sefer ya hoparlör den soğutacak sizi eğer daha almadı iseniz biraz daha güçlü bir anfi bakın aldı iseniz zaten yorum sizin Çok gösterişli ve çok cici bi hoparlör tekrar yazıyorum. Gule gule kullanın

• BW farkı :) çok güzel ve temiz görünüyorlar, iyi günlerde kullanın
    Güle güle kullanın güzel günlerinizde. :))

Bu arada opponun altındaki anthem mi?
    hayırlı olsun Turan bey,iyi günlerde keyifle kullanın,
    yerleşim ile ilgili henüz tamamlanmadığını düşünerek yorumları sonraya bırakıyorum
    ama ilk etap da oppoyu krell'in üzerinden yan tarafa alın isterseniz.
    Hayırlı olsun.CM9 derken 803d güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun ... Süper görünüyorlar....
    Spike kullanmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

Hayırlı olsun B&W 803 ler.

@astramastra arkadaşımızın uyarısına katılıyorum krell oppoyu yakar yada ömrünü kısaltır,hiçbirini yapamazsa transporter kalitesine etki eder.@eray arkadaşımıza katılmıyorum,güç olarak kendisindeki jadis utopia birlikteliğindeki durumdan kötü değil krell s550i bw803 eşleşmesi.

Asefik sen turushanla ustada bi danis haklı olup olmadığımı anlarsın
    Ayrıca benim Jadis ten bahsetmiyoruz ne alaka gene laz damarın tuttu iyiyi kötüyü hayatında hic görmediğin iki cihaz için konuşman da enteresan :) gel bi gor dinle diyorum gelmiyorsun da daha ne yapayım ben ordan yazacağına gel bir gun bu aralar müsait ev taşınma ısı olmadan gel

O krell le yaşadıklarımı mi anlatayım illa. Birde bw 2 ohm altına inen bir cihaz kolay lokma degil
    Jadis alto uyumu na gelince bu mt 2 için çok fazla bile Yoksa ne var alırım bi pre power octave 3 kurusluk olay mükemmel üçlü oluyor alto ile muratta on numara oldu

Al asr aldık verdik satista su an çok fark olsa niye verdik m2 lazım bu isler için ve yuksek bir ev

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 22 Temmuz 2014; 11:49:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Güle güle kullanın güzel günlerinizde. :))

Bu arada opponun altındaki anthem mi?

teşekkür ederim krell hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

hayırlı olsun Turan bey,iyi günlerde keyifle kullanın,
    yerleşim ile ilgili henüz tamamlanmadığını düşünerek yorumları sonraya bırakıyorum
    ama ilk etap da oppoyu krell'in üzerinden yan tarafa alın isterseniz.

teşekkür ederim Serdar bey

evet yerleşim sadece deneme amaçlı oldu kablolarda sadece deneme amaçlı alındığı için xlr da biraz cimrilik yaptım 0,5 metre aldım ondan üstüne koyabildim anca
    güzel bir hifi sehpası yaptırmayı yada almayı düşünüyorum naim FraimLite hoşuma gidiyor aslında
  • teşekkürler HI-DEF-MAN spike la kullanıcam zaten emanet koydum şimdilik

teşekkürler Asefik geçici aldığım kablo yetmedi müdahale etcem kısa süreliğine böyle sadece

sağol htokyay aynen öyle oldu sonra değiştirmek yerine başladık bakalım burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Hoparlör Ler çok guzel gule gule kullanın 804d ye gore çok daha güce ac cihazlar bahsi gecen krell o çok iyi bilirim bunlara yetmeyecek bu sefer ya hoparlör den soğutacak sizi eğer daha almadı iseniz biraz daha güçlü bir anfi bakın aldı iseniz zaten yorum sizin Çok gösterişli ve çok cici bi hoparlör tekrar yazıyorum. Gule gule kullanın

teşekkürler Şuan krell var ses fena değil gibi erayçelik80 hocam bu işin sonu yok tabi yakın zamanda kablo yatırımı yapmam lazım sonrada bol bol müzik dinlemek istiyorum kulağımın gelişmesi için kendi zevklerime göre devam ederim gibi
    bence sizin yerleşiminize göre ki sinema sistemi olduğu için söylüyorum Naim FraimLite almaktansa yatay bir sehpa dizaynı daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

bence sizin yerleşiminize göre ki sinema sistemi olduğu için söylüyorum Naim FraimLite almaktansa yatay bir sehpa dizaynı daha mantıklı olur.

sağa ve sola 2 yada 3 kat naim fraimlite ortaya ise center kendi ayağı ile koymayı düşündüm aslında
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.