Şimdi Ara

Avrupa Yakası !!! (Sonunda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
4.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oh be başlıyor sonunda, çok değişiklik oldu filmde, Ata geldi süper olucak. Hadi hepinize iyi seyirler...

• başladı.. selin de olmalı bence
  • Başladı, özlemişim be bu şarkıyı :)

• zıpkınla
  • Hiç de süper olmayacak.O kadar kişinin ayrıldığı diziyi devam ettirmek saçmalık.Bari Avrupa Yakası'nın geçmişine saygı duysunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

Hiç de süper olmayacak.O kadar kişinin ayrıldığı diziyi devam ettirmek saçmalık.Bari Avrupa Yakası'nın geçmişine saygı duysunlar

Ata tek başına yeter bence
  • 2 sefer kebabcıya kaçmışsın o yüzden uzamış...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheOuTLaW

quote:

Hiç de süper olmayacak.O kadar kişinin ayrıldığı diziyi devam ettirmek saçmalık.Bari Avrupa Yakası'nın geçmişine saygı duysunlar

katlıyorum ata forever
  • burhan olmasa kimse izlemez
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Orjinalden alıntı: TheOuTLaW

quote:

katlıyorum ata forever

Burhan süper başladı yaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NooR -- 24 Eylül 2008; 20:30:04 >

• kral sacıt ın yokluğu hissediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 03-09-2007 -- 24 Eylül 2008; 20:36:54 >
  • Olucak o kadar, ama geçer zamanla. Ata'nınkide hissediliyordu geçen sezon...
  • Şu an kopmuş durumdayım. Aslında her fitnemelerin Burhan'dan dolayı olması, Makbule'nin saçmalamasına Volkan'ın "Makbule abla ne diyosun ya" diye demesine koptum :D Makbule dedi ya " Bülbülü altın mataraya koymuşlar ah kafesim demiş " diye.
  • kalite iyi
    alternatifi de olmayan bir dizi
  • sarmadı sanki yaa. belki ilk bölümü diye böyledir. demirbaş oyuncular gitmiş
  • tadi tuzu kacmis bence
  • Şahika kafayı yemiş hahahah süperleşmeye başladı. en başları çok sıkıcıydı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goyus -- 24 Eylül 2008; 20:58:57 >
  • İzliyordum sıktı artık aynı şeyler volkan da kurtaramaz o diziyi.
  • volkan dışında hiçbir numarası kalmamış ama o bile tek başına yeter süper adam ya
  • Burhan
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.