Şimdi Ara

The Mentalist (2008- ) | 7.Sezon Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.012
Cevap
19
Favori
74.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  The Mentalist (2008-    ) | 7.Sezon Başladı

Amerikan CBS Televizyonunda Yeni bir Drama Serisi Başladı..

Oyuncular Tanıdık..Bir çok dizide karşımıza çıkan oyuncular.

Pilot Bölümü yayınlandı.

Şimdilik 13 Bölümlük bir Paket Anlaşması var.

http://www.tvrage.com/shows/id-18967

Bilgileri ve Pilot Bölümün Fragmanını Bu siteden izleyebilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• http://www.bakiniz.com/the-mentalist
    burada türkçe, detaylı bilgileri var.
    ilk bölümü dün gece yayınlandı.
  • Bu diziyi izleyen var mı?
  • nasıl bir dizi csi gibi geldi bana
  • İLk 3 bölümünü indirmeye başladım..
  • İzleyen varmı nasıl bir dizi?
    Sürükleyicimi?
  • ben izliyorum, çok çok iyi bir dizi değil ama izlenecek kadar iyi bir dizi. bazı saçmalıkları elbette var ama eğlenceli bir dizi
  • Bende bugün indirdim 3 bölüm izledim ve gerçektende beğendim oyuncular sempatik özellikle başrol çok iyi takibi yapılacak bir dizi olmuş tavsiye ederim kriminal dizileri seviyorsanız tabi
  • amerika da acayip tutmuş bir dizi prison break i 5 milyon kişi seyrederken bu diziyi 15 milyon kişi seyrediyormuş buna istinaden ben de seyrettim asla bir prison olamaz ama sevimli bir dizi şans vermek lazım...
  • Yeni keşfettim ve ilk 3 bölümün izledim. Gerçekten çok güzel bir dizi, herkese tavsiye ederim.
    En son sezon 1 part 14 yayınlandı.
  • Bu diziye de bir olta atalim.
  • Bide bu diziye bakalım.
  • geçen hafta digitürk'te başlamış fakat ilk bölümünü kaçırmıştım dün gece 2.bölümünü izlemeye fırsatım oldu..sardı diyebilirim,gerçi her yanımız polisiye dizi oldu,cinayetler,seri katiller filan ama Simon Baker için izlenir..nedir o mimklerin güzelliği yaa..cuk oturmuş role daha ilk bölümden bile anlaşılabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

geçen hafta digitürk'te başlamış fakat ilk bölümünü kaçırmıştım dün gece 2.bölümünü izlemeye fırsatım oldu..sardı diyebilirim,gerçi her yanımız polisiye dizi oldu,cinayetler,seri katiller filan ama Simon Baker için izlenir..nedir o mimklerin güzelliği yaa..cuk oturmuş role daha ilk bölümden bile anlaşılabiliyor

Simon Baker Süper

Dizi Çok sempatik bir dizi.İşlediği konu "ağır" olsada karakterler oldukça ısıtıyor diziyi.
    5 bölümü izledim.Gerisinide yakın zamanda tamamlayacağım.

• Van Pelt
  • izlemeyi düşünüyorum
  • Digiturk'te sadece ilk bölümünü izledim. Büyük ihtimal takip etmem. İzlediğim bir çok dizi var şu an.
  • bu dizi aslında biraz Monk'u anımsatıyor..orda da çok alışıldık aynı bir senaryo var fakat Monk karakteri diziyi izlenir kılıyor..burda da Simon Baker bu işi üstlenmiş gibi
  • ilk bölümü izledim bişey sorucam...

seri katil red jhon özel güçlere sahip olan herifin karısını çocuğunu mu öldürmüş zamanında... ondan mı öyle bunalım takılıyor... öyle anladım ben birde en sonunda yatağa yattı ve duvarda red jhon'un gülen adam işareti vardı... demekki zamanında orada bir cinayet işledi...

herif çok akıllı kendisini takdir ettim meğersem psikiyatr doktor şerefsiz katilmiş.. güzel diziye benziyor...
  • 3 bölüm favorim şu ana kadar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.